Iman Edersen

İMAN EDERSEN CENNETE GİDERSİN KÖRÜ KÖRÜNE İNANIRSAN SOYULUP SOVANA DÖNERSİN Adamın biri arabasıyla giderken yolda el eden ufak tefek bir yolcuyu alır Adam arka tarafa biner..... Şoför... eee hemşerim kimsin ...

Ağaç Şeklinde Aç2Beğeni
  • 1 gönderen cavniy
  • 1 gönderen alptraum

1. Alt 05-22-2008, 17:59 #1
    cavniy Mesajlar: 42
    İMAN EDERSEN CENNETE GİDERSİN
    KÖRÜ KÖRÜNE İNANIRSAN SOYULUP SOVANA DÖNERSİN

Adamın biri arabasıyla giderken yolda el eden ufak tefek bir yolcuyu alır
    Adam arka tarafa biner.....

Şoför... eee hemşerim kimsin nereye gidersin...der....
    Yolcu dingin durgun bir sesle... Ben Azrailim..canını almaya geldim der......

Şoför alaycı bir tavırla sen mi Azrailsin diye bıyık altından gülümser.
    Yolcu sakin bir tavırla sen daha önce Azrail gördün mü? deyip iç dikiz aynasından
    adamın gözlerinden içeri bakar.
    Ve ekler ...inanmadın bana öyle mi?
    Şöför - inanmadım tabii ki der.....
    Yolcu - o zaman sokağı döndükten 200 metre sonra bir adam bekliyor onu da al der.....
    Gerçekten de adamın dediği gibi şöför sokağı döndükten 200 metre ilerde yağmur altında bekleyen
    bir yolcu görür usulca yaklaşır. Çelimsiz görünüşlü bu adamı da alır ve yanına oturtur.
    Olaylar bundan sonra daha da ilginçleşir....

Şoför yanındakine... Eee sen kimsin nereye gidersin der....
    Öndeki... Abi ben konfeksiyonda çalışıyorum, beni merkezde biryerde indirirsen çok sevinirim der......
    Şoför saygılı halim selim bu adamdan hoşnut kalmıştır. - yaw şu arkadaki adam bana Azrailim diyo görüyon mu
    şu herifi hem iyilik ediyoz hem de dalga geçiyor bizimle ... zibidi... der....
    Öndeki arkaya bakar.... Şaşkın bir ifade ile... abi arkada kimse yok ki.....
    Şoför hışımla arkaya bakar ve.. kör müsün be adam arkada oturuyor ya...
    Öndeki arkaya bir daha bakar ve... abi senin kafan iyi mi yoksa beni garip buldun da dalga mı geçiyorsun..?

Bu sefer arkadaki arkasına yaslanmış sakin bir sesle söze girer....
    Gördün mü... öndeki beni ne duyabilir ne de görebilir ...!
    Şoförün bir anda dizlerinin bağı çözülür beti benizi atar...
    Arkadaki şoföre... hadi der arabayı kenara çek 2 rekat namaz kıl canını teslim etme zamanın geldi...!

Şoför ağlamaklı çaresiz bir şekilde arabayı kenara çeker ve arabadan indiği gibi başlar tükenene kadar koşmaya.

Adam inmiş arabadan onlar çıkmış kerevetine diye bitmiyor bu gerçeklerin öyküsü...!

Hırsızlar anahtarları üstünde, motoru sıcacık çalışan arabayı almışlaar...
    Bu ulvi kimliklerinden memnun ve de mutlu bir güzel yaşamışlaar...!

alptraum bunu beğendi.
  2. Alt 05-22-2008, 22:09 #2
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Vay vay vay

Güzel hikayeymis tesekkürler eline saglik

cavniy bunu beğendi.
Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.