Erkekler Çalışmalı mı?

alptraum ´isimli üyeden Alıntı ↑...

?

Erkekler Çalışmalı mı?

1. Alt 02-14-2008, 00:52 #11
    safinaz Mesajlar: 3.348
    alptraum´isimli üyeden Alıntı
    Bayan ile erkegi ayni kefeyemi koyuyorsun

Bayan ve erkeği aynı kefeye koymuyorum.Çünkü farklıdırlar ama ikiside insandır.
    Kalkıpta sürekli erkekler,bayanlar çalışmalı mı yoksa çalışmamalı mı? diye anketler açıpta bayanın üzerinde tek güç sahibi kendileriymiş gibi davranınca hiçde hoş olmuyor.Çünkü önce kendileri karar verir sonra eşleri.

Bakın şunu kabul ediyorum,bir kocanın eşinin çalışmasına karışması gibi bir hakkı vardır ama eşinin de isteklerini öncelikle gözönünde bulunduracaktır.

Sanki bu konuya önce erkekler karar verir gibi bir zihniyet var,karşı olduğum konu bu...

2. Alt 02-14-2008, 00:55 #12
    RaPPeR_mİcChEck´isimli üyeden Alıntı
    safinaz abla sende haklısın ama tek taraflı düşünme sonuçda anket bu herkezin görüşüne açık sanırım

Yav yönetici erkek olunca oraya hiçbiri diye bir madde eklemiş,ben eklememiştim yaaaa.
    Hepinizde onu işaretlemişsiniz,şansa bak bu akşamda forumda hiç bayan yok ki.

3. Alt 02-14-2008, 00:57 #13
    Fani 06 Mesajlar: 794
    Hayır Var.ama Daha Yeni üye Oldu

4. Alt 02-14-2008, 01:00 #14
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Karsi oldugun bir konuyu tersi bir anket acarakmi ispatliyorsun bence olmadi yani uymadi diyeyim

5. Alt 02-14-2008, 01:02 #15
    Karsi oldugun bir konuyu tersi bir anket acarakmi ispatliyorsun bence olmadi yani uymadi diyeyim

Daha iyi anlayabilmek için yaşamak lazım...Uydu,uydu...

6. Alt 02-14-2008, 01:04 #16
    Dedigim gibi yasasanda yasamasanda ayni örnegi veremezsin erkekle kadina kadina yüklenen görevi erkege anket acarak bak kadinlar ne cekiyor diyemezsin he dersende zaten yine kabul ederim nuh a.s. misali kadindir ondan böyle yapiyor derim

7. Alt 02-14-2008, 01:07 #17
    Dedigim gibi yasasanda yasamasanda ayni örnegi veremezsin erkekle kadina kadina yüklenen görevi erkege anket acarak bak kadinlar ne cekiyor diyemezsin he dersende zaten yine kabul ederim nuh a.s. misali kadindir ondan böyle yapiyor derim

Hz.Nuh'un misalini bilmiyorum,birde açıklarsanız çok memnun olurum...

8. Alt 02-14-2008, 01:10 #18
    Hz nuh sel gelecek sehir mahvolacak gemi yapmamiz lazim diye anlatirken hanimida araya girip evin catisinin su aldigini söylüyor bir onarsak diyor hz. nuh da peki hanim yarin yapalim diyor

N u M a N bunu beğendi.
  9. Alt 02-14-2008, 01:15 #19
    Hz nuh sel gelecek sehir mahvolacak gemi yapmamiz lazim diye anlatirken hanimida araya girip evin catisinin su aldigini söylüyor bir onarsak diyor hz. nuh da peki hanim yarin yapalim diyor

Zavallı hanımı ev işlerine o kadar yoğunlaşmış ki kafasını verememiştir.
    Lütfen bayanların düşüncelerini dikkate almamazlık etmeyin

10. Alt 02-14-2008, 19:47 #20
    kutupyıldızı Mesajlar: 174
    hiçbiri işte hiçbiri hiçbiri

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.