ideal erkek nasıl olmalı?

İdeal Erkeğim Nasıl olmalı İdeal Erkeğim Nasıl olmalı (Yaş 22) Yakışıklı, sempatik, maddi durumu iyi, beni ilgiyle dinleyecek, espri anlayışı gelişmiş, gücü kuvveti yerinde, iyi giyinen, her konuda zevk sahibi, ...

1. Alt 07-02-2009, 17:32 #1
    3rd eng Mesajlar: 675
    İdeal Erkeğim Nasıl olmalı

İdeal Erkeğim Nasıl olmalı (Yaş 22)

Yakışıklı, sempatik, maddi durumu iyi, beni ilgiyle dinleyecek, espri anlayışı gelişmiş, gücü kuvveti yerinde, iyi giyinen, her konuda zevk sahibi, sürpriz yapmayı seven, romantik ve hayal gücü gelişmiş biri...

İdeal Erkeğim Nasıl olmalı (Yaş 32)

İyi görünümlü, kafasında saçı olan, arabadan inerken kapımı açan, yemeğe gittiğimizde sandalyemi tutan, pahalı bir restorana götürecek kadar parası olan, konuşmaktan çok dinleyen, fıkra anlattığımda katıla katıla gülen, alışverişte paketlerimin hepsini zahmetsiz taşıyacak kadar gücü kuvveti yerinde, en az 1 kravata sahip, yaptığım yemekleri beğenen, doğum günü ve yıl dönümlerini unutmayan, haftada en az 1 kez romantik olabilen biri...

İdeal Erkeğim Nasıl olmalı (Yaş 42)

Çok da çirkin değil, tamam kel olabilir, ben binmeden arabayı hareket ettirmeyen, işinde disiplinli, fırsat oldukça aksam yemeğine köşedeki köfteciye götüren, beni dinlerken başını sallayan, anlattığım fıkraların can alıcı yerlerini hatırlayan, evdeki eşyaların yerini değiştirmeme yardim edecek kadar gücü kuvveti yerinde, göbeğini kamufle edecek şekilde kıyafet seçen, çoğu hafta sonu traş olan biri...

İdeal Erkeğim Nasıl olmalı (Yaş 52)

Burnunun ve kulağının içindeki kılları fazla uzun olmayan, topluluk içinde gaz çıkarmayan, para isteme alışkanlığı edinmemiş, ben bir şey anlatırken uyuyakalmayan, aynı fıkrayı tekrar tekrar anlatmayan, hafta sonları poposunu koltuktan kaldırabilecek kadar gücü kuvveti yerinde, aynı renk çorapları seçebilen, ve temiz iç çamaşırı giyen, televizyon karşısında akşam yemeğinden hoşlanan, adımı unutmayan, bazen tıraş olan biri...

İdeal Erkeğim Nasıl olmalı (Yaş 62)

Küçük çocukları ürkütmeyen, banyonun nerede olduğunu hatırlayan, bakımı fazla masraflı olmayan, mümkün olduğu kadar gürültüsüz horlayan, neye güldüğünü birden unutmayan, yardım almadan ayağa kalkabilecek kadar gücü kuvveti yerinde, lapa yiyeceklerden hoşlanan, dişlerini nereye koyduğunu unutmayan biri...

İdeal Erkeğim Nasıl olmalı (Yaş 72)

Yaşayan ve arada bir nefes alan bir olsun yeterli

alptraum bunu beğendi.
  2. Alt 07-07-2011, 12:15 #2
    pınaran Mesajlar: 314
    yok yahu, bunların çıtası çok alçakta kalmış

ideal erkek en az 100 yaşına kadar oram ağrıyor buram dökülüyor dememeli
    marazlı olmamalı, neşesini kaybetmeyecek, asık suratlı ihtiyarlardan olmayacak, devamlı gezecek tozacak eğlenecek, daha 70 inde yaşlılık moduna girenlerden olmayacak

festivallere etkinliklere sonuna kadar katılacak
    ee yani tek etkinliği kaplıcalara gitmek olmasın

3. Alt 08-17-2012, 15:52 #3
    fuhgu Mesajlar: 430
    daha ne ıstıyosunkı :d

4. Alt 08-21-2012, 19:12 #4
    sevilay sevil Mesajlar: 247
    odun olmasın yeter

5. Alt 08-22-2012, 03:53 #5
    odunluk cogu erkekte var malesef

6. Alt 08-22-2012, 15:31 #6
    evet ama bazıları asırı oluyo hem saygılı olsn ailemede banada

fuhgu bunu beğendi.
  7. Alt 08-23-2012, 10:36 #7
    iremsena4 Mesajlar: 12
    ideal eş nasıl olmalı;

saygılı olmalı,
    arada bir ufak tefek sürprizler yapmalı,
    her hafta sonu ailesini alıp gezintiye çıkarmalı..
    arada bir ev işlerinde yardımcı olmalı

safinaz, fuhgu ve sevilay sevil bunu beğendiler.
  8. Alt 08-25-2012, 02:55 #8
    sevilay sevil´isimli üyeden Alıntı
    evet ama bazıları asırı oluyo hem saygılı olsn ailemede banada

saygı da kusur olmamalı tabı bayanlarda olucak halıyle

9. Alt 08-25-2012, 15:19 #9
    biz bayanlar açmamıs gül gibiyiz sevildikçe acarız sinirlendikçe diken olup batarız)

10. Alt 11-27-2018, 17:05 #10
    muhakemetyfn Mesajlar: 61
    sevilay sevil´isimli üyeden Alıntı
    biz bayanlar açmamıs gül gibiyiz sevildikçe acarız sinirlendikçe diken olup batarız)

Bak bu iyiymiş :D

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.