acaba siz hangi ünlü'ye benziyorsunuz?

alptraum ´isimli üyeden Alıntı ↑...

1. Alt 02-01-2008, 15:10 #11
    safinaz Mesajlar: 3.348
    alptraum´isimli üyeden Alıntı
    bu konuda hic bir islem yapilmamis baktim inceledim yani yazmamissin bir yanlislik var yoksa silme gibi bir eylemi kim yapar kimin haddine sayet ben korkarim

Allah Allah!!!!!!!Nasıl olur?:(

2. Alt 02-01-2008, 19:26 #12
    Ziyaretci
    c0LD Mesajlar: n/a
    apolo anton ohno
    ne kadar ünlü olduğu tartışır en azından ben tanımıyorum

3. Alt 06-02-2011, 11:26 #13
    Ziyaretci
    Misafir Mesajlar: n/a
    bence saçma

4. Alt 06-02-2011, 21:00 #14
    Ziyaretci
    Misafir Mesajlar: n/a
    acaba hangi ünlüye benziyorum

5. Alt 06-03-2011, 02:41 #15
    yabanGülü Mesajlar: 3.851
    Blog Başlıkları: 125
    acaba siz hangi ünlü'ye benziyorsunuz?
    Scarlett Jahansson beziyormusum :-)

6. Alt 06-05-2011, 00:59 #16
    Hadi ben de bakayım kime benziyormuşum dedim.Bu sitenin bir toolbarı varmış ekledim,sanırım yapamadım diye birkaç defa indirdim.
    Sonrasında ismini cismini duymadığım bir hatun çıkınca resimleride küçüktü ben de ünlünün ismini google'a yazdım,görsellerde aratırken bir resmi tıkladım.Birden antivirüs programım birsürü virüs alarmı verdi.

9 truva atı hardiskimde,4 tanesi paylaşılan dosyalarımda ve 3 tanesi de belgelerimdeymiş.Bir programı çalıştırmam gerekiyormuş kurtulmam için öyle bir ileti vardı.Panikle ona bastım.Bu seferde bu programın risk içerdiğine dair bir hata mesajı aldım.
    Sonra bu programı çalıştırmamı söyleyen iletiye baktım antivirüs programım değil ve adını da hiç duymamıştım.Bunu virüs yaptıryormuş.
    Resmen manyak oldum.Antivirüs programımı çalıştırdım.Microsoftun antivirüs programını indirdim,tarattım.Hiçbirşey bulunamadı.

Sabaha kadar uyanık kaldım.
    Yabangülü alacağın olsun,hep senin yüzünden

7. Alt 06-05-2011, 01:34 #17
    alptraum Mesajlar: 38.105
    Blog Başlıkları: 28
    Kaspersky Internet Security kullan rahat et

8. Alt 06-05-2011, 01:46 #18
    Kaspersky Internet Security kullan rahat et

Olmuyor kaç defa denedim.Eski antivirüs programını kaldırdım,yeniden başlattım.Hep aynı hata mesajını aldım.Nod32'yi kaldırın diyor.

9. Alt 06-05-2011, 01:59 #19
    alptraum Mesajlar: 38.105
    Blog Başlıkları: 28

10. Alt 06-05-2011, 03:48 #20
    Nod32yi deaktif et sonra kendi sitesinden su adresten dosyayi indir ;

Link : http://www.nod32.nl/download/tool/nod32removal.exe

Bu dosyayi calistirip rahatlikla silebilirsin

Dediğin programı kudrum ve çalıştırdım olmadı.Eset uninstall programını kurdum çalıştırdım olmadı ve birçok forumda herkes bir yol önermiş regeditten bazı eset dosyalarını sildim olmadı.

Meğerse herkeste aynı dertten muzdaripmiş.En sonunda birisi yolunu bulmuş ve bir blogda paylaşmış ben de burda paylaşmak istedim.Çünkü denedim oldu ve şimdi kaspersky kurulu ve bilgisayarımı taratıyorumYöntem şöyle;

ÇÖZÜMÜ : Başlat’tan çalıştıra girin arkadaşlar, daha sonra regedit yazıp enter tuşuna basın. Daha sonra HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\Cont rolSet001\services’e girdikten sonra, orada eamon diye bir klasör olması gerek. İşte o klasörü silin.Sonra aynı şeyi controlset002 için de yapın.yine aynı şeyi ‘control’için de yapın.

alptraum bunu beğendi.
Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.