(:zıuısuıʞɐs ʞoç˙˙˙˙ıɹǝluıʞɐs ʇǝu˙ǝɯǝʞɐɥnɯ˙ʍʍʍ

˙ ˙uilɐʞɐçşoɥ ıpɐɥ˙˙˙ɯnɹoʎüɯuüşüp iɹɐlunq üpuöp ɯişɐq ǝʇşı ǝɥǝɥǝɥ˙ɯnɹoʎidɐu˙ɯnɹoʎiɯɐluɐ ǝpuǝq(:ɯnɹoʎ lisɐu nq˙˙˙ɯnɹoʎıʇsı isiʇuɐldoʇ iɹɐʎn ɹıq işip lǝsʞǝuǝlǝƃ iʇlɐuɐğɐlo ǝʇşı˙ǝɹǝʞ ɹıq iʇʞiç zös˙˙ʞiʇɹɐ ǝsʎǝu ɯɐsoʎnlo ɯıʞ ǝpuǝq ǝɥǝɥǝɥ˙ɹǝlǝʎü ɯızıq nq ǝpǝɹǝu˙ɹǝluıʞɐs iɯ ...

1. Alt 01-25-2009, 17:32 #1
    Ziyaretci
    Henna Mesajlar: n/a
    ˙˙uilɐʞɐçşoɥ ıpɐɥ˙˙˙ɯnɹoʎüɯuüşüp iɹɐlunq üpuöp ɯişɐq ǝʇşı ǝɥǝɥǝɥ˙ɯnɹoʎidɐu˙ɯnɹoʎiɯɐluɐ ǝpuǝq(:ɯnɹoʎ lisɐu nq˙˙˙ɯnɹoʎıʇsı isiʇuɐldoʇ iɹɐʎn ɹıq işip lǝsʞǝuǝlǝƃ iʇlɐuɐğɐlo ǝʇşı˙ǝɹǝʞ ɹıq iʇʞiç zös˙˙ʞiʇɹɐ ǝsʎǝu ɯɐsoʎnlo ɯıʞ ǝpuǝq ǝɥǝɥǝɥ˙ɹǝlǝʎü ɯızıq nq ǝpǝɹǝu˙ɹǝluıʞɐs iɯ ziuipuɐlʞɐs˙˙˙ɯnɹoʎiɹiğɐç ɐʎiʇuɐldoʇ ızıuıdǝɥ ʞɐɹɐlo züuüğüʎüq˙˙˙ɯnɹoʎiɯɐluɐ zıuısǝpǝɹǝu˙˙uǝʇɐʞ
    kɐɥ zıuısuıʞɐs ʞoç˙˙˙ıɹǝluıʞɐs ǝɯǝʞɐɥnɯ

buyurun efendim...laf anlatamadığınız olursa bir de böyle deneyin...
    eşeğe ters binmenin versiyonu...

Flip

işte leblebi...

muhakeme sakinleri...çok sakinsiniz haʞ
    katen..neredesiniz anlamıyorum...büyüğünüz olarak hepinizi toplantıya çağırıyorum...saklandınız mı sakinler.nerede bu bizim üyeler.hehehe bende kim oluyosam neyse artık..söz çıktı bir kere.işte olağanaltı geleneksel dışı bir uyarı toplantısı istiyorum...bu nasıl yorumbende anlamıyorum.napıyorum.hehehe işte başım döndü bunları düşünmüyorum...hadi hoşçakalın..

alptraum, kipchak, altun ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
  2. Alt 01-25-2009, 18:54 #2
    kipchak Mesajlar: 1.658
    Blog Başlıkları: 506
    (:zıuısuıʞɐs ʞoç˙˙˙˙ıɹǝluıʞɐs ʇǝu˙ǝɯǝʞɐɥnɯ˙ʍʍʍ(:zıuısuıʞɐs ʞoç˙˙˙˙ıɹǝluıʞɐs ʇǝu˙ǝɯǝʞɐɥnɯ˙ʍʍʍ(:zıuısuıʞɐs ʞoç˙˙˙˙ıɹǝluıʞɐs ʇǝu˙ǝɯǝʞɐɥnɯ˙ʍʍʍ

3. Alt 01-25-2009, 18:58 #3
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28

Tersinden mi, düzünden mi okuyacagimi sasirdim.

Henna bunu beğendi.
  4. Alt 01-25-2009, 19:16 #4
    Ziyaretci
    (:zıuısuıʞɐs ʞoç˙˙˙˙ıɹǝluıʞɐs ʇǝu˙ǝɯǝʞɐɥnɯ˙ʍʍʍ(:zıuısuıʞɐs ʞoç˙˙˙˙ıɹǝluıʞɐs ʇǝu˙ǝɯǝʞɐɥnɯ˙ʍʍʍ(:zıuısuıʞɐs ʞoç˙˙˙˙ıɹǝluıʞɐs ʇǝu˙ǝɯǝʞɐɥnɯ˙ʍʍʍ...................

.....................˙˙ɯnɐɹʇdlɐ ıɥɐlı.........

Konu Henna tarafından (01-25-2009 Saat 19:21 ) değiştirilmiştir.
  5. Alt 01-25-2009, 23:01 #5
    safer82 Mesajlar: 745
    ???????????????????????????

6. Alt 01-25-2009, 23:02 #6
    Ziyaretci
    ne oldu Apsef ?????????
    neden soru işareti....

7. Alt 01-25-2009, 23:33 #7
    safer82 Mesajlar: 745
    bir şey anlaşılmıyord herkes farklı bir alemde gibi

Henna bunu beğendi.
  8. Alt 01-26-2009, 00:26 #8
    mhmt Mesajlar: 904
    Blog Başlıkları: 3
    Uyarıyı alıyorum kardeşim. Sınavlar yüzünden yoktum, şimdi toplantıya geldim. Hazırım. Buyrun

selametle..

Henna bunu beğendi.
  9. Alt 01-26-2009, 12:03 #9
    Ziyaretci
    Alıntı:
    bir şey anlaşılmıyord herkes farklı bir alemde gibi

nasıl farklı alem...ben kendimi ayakta tutabilmek için siz kardeşlerimle hayırla olmak adına birşeycikler paylaşıyoruz..ters yazı programını tanıtmış oldum.hepsi bu.ne yazacağımı bilmiyordum deneme için.kimselerde yok epeydir..latife ettimkatılımlar olunca daha verimli oluyor...selam ve dua ile...hoşgeldin

Alıntı:
    Uyarıyı alıyorum kardeşim. Sınavlar yüzünden yoktum, şimdi toplantıya geldim. Hazırım. Buyrun

selametle..

şükürler muhakeme sakinlerinin kıdemli üyelerinden mesaj görmek şahsen beni mesrur ediyor...sizler için efendim emekler..

selam ve dua ile her daim
    hoşgeldin...

10. Alt 01-26-2009, 12:05 #10
    Ziyaretci
    toplantının adminler tarafından iştirakine kadar bende firar edeyim...Nerde bu ehli muhakeme..

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.