Tek Siz mi Gelinlik Giyeceksiniz Diyen Erkekler Buyrun:)

İnternet üzerinden yayın yapan bir e-dergi olan IdeaFixea için fotoğrafçı Jorge Bispo, erkeklere gelinlik giydirmiş. Araba tanıtımlarında da kadınlar yerine erkeklerin kullanılmasında nasıl bir görüntüyle karşı karşıya kalacağımızı görmüştük. Jorge ...

1. Alt 01-18-2008, 22:24 #1
    safinaz Mesajlar: 3.348
    İnternet üzerinden yayın yapan bir e-dergi olan IdeaFixea için fotoğrafçı Jorge Bispo, erkeklere gelinlik giydirmiş.

Araba tanıtımlarında da kadınlar yerine erkeklerin kullanılmasında nasıl bir görüntüyle karşı karşıya kalacağımızı görmüştük.

Jorge Bispo bu çalışmaları da pek iç açıcı değil zaten

Tek Siz mi Gelinlik Giyeceksiniz Diyen Erkekler Buyrun:)-gelinlikli_erkekler1jpg

Tek Siz mi Gelinlik Giyeceksiniz Diyen Erkekler Buyrun:)-gelinlikli_erkekler2jpg

Tek Siz mi Gelinlik Giyeceksiniz Diyen Erkekler Buyrun:)-gelinlikli_erkekler3jpg

Tek Siz mi Gelinlik Giyeceksiniz Diyen Erkekler Buyrun:)-gelinlikli_erkekler4jpg

Tek Siz mi Gelinlik Giyeceksiniz Diyen Erkekler Buyrun:)-gelinlikli_erkekler5jpg

2. Alt 01-18-2008, 22:33 #2
    alptraum Mesajlar: 38.105
    Blog Başlıkları: 28
    Ben öyle bisey demedim diyen ciksin ortaya

biyikli bir kisinin gelinlik ile düsünülmesi bile titretirken görüntüsü daha kötü

3. Alt 01-18-2008, 22:37 #3
    safinaz Mesajlar: 3.348
    alptraum´isimli üyeden Alıntı
    Ben öyle bisey demedim diyen ciksin ortaya

biyikli bir kisinin gelinlik ile düsünülmesi bile titretirken görüntüsü daha kötü

Kınamayın,biliyorsunuz değil mi insan kınadığını yaşamadan ölmezmiş.:D:D:D:D

4. Alt 01-18-2008, 23:59 #4
    RuŞeN_ALP Mesajlar: 41
    Gelinlik giyene erkek denmez artık

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.