İnsanlarımızdan "Garip Huylar"(Aslında Bunlara Yabancı Değiliz) Bakmadan Geçmeyiniz!!

*kağit Mendili, Kumaş Mendil Gibi Günlerce Buruşuk şekilde Cebinde Taşir. *rüzgarli Havalarda Küller Uçmasin Diye Küllüğe Su Koyar. *serçe Parmağini Kulağina Sokup Iyice Sallayarak Kariştirir. *ancak Bir Türk Gazete Bulmacasini ...

Ağaç Şeklinde Aç2Beğeni
  • 1 gönderen safer82
  • 1 gönderen rabbimeaşığım

1. Alt 10-10-2008, 23:38 #1
    safer82 Mesajlar: 745

*kağit Mendili, Kumaş Mendil Gibi Günlerce Buruşuk şekilde Cebinde Taşir.

*rüzgarli Havalarda Küller Uçmasin Diye Küllüğe Su Koyar.

*serçe Parmağini Kulağina Sokup Iyice Sallayarak Kariştirir.

*ancak Bir Türk Gazete Bulmacasini Hep Başkalarina Sora Sora çözebilme Becerisini Gösterip, Kendisi çözdü Diye Sevindirik Olabilir.

*sakal Traşi Olduktan Sonra Kanayan Yerlerine Küçük Kağitlar Yapiştirir.

*soba Borusu Aktiğinda Yoğurt Kaplarini Telle Soba Borusuna Bağlar.

*diş Firçasiyla Dişini Firçalamayip Da Saçini Boyamak Için Kullanan Birini Görürseniz, O Saçini Seven Bakimli Bir Türk'tür.

*konuşma Yeteneği Olan Hayvanlara Ilk Olarak Küfür Etmesini öğretir.

*sahilde Mayosunu Kabinde Giymek Yerine Arkadaşlarina Havlu Tutturarak Giymeye çalişip Bir De Arkadaşlarina "bakmayin Lan" Diye çikisir.

*çorabinin Kirlenip Kirlenmediğini Burnuna Götürerek Kisa Süreli Koklayarak Anlayan Kişi Temizliğine Düşkün Bir Türk'tür.

*daha Birinci Telefon Zili çaldiğinda Telefonun Başina Dikilir Ama Açmak Için Ikinci Kez çalmasini Bekler.

*bir Dükkana Girip, Onun Bunun Fiyatini Sorduktan Sonra "abi Araba Beş Dakka Dursun, Ben Hemen Gelicem" Deyip, 2 Saat Sonra Gelir.

*trafikte Ambulansin Peşine Takilarak Sikişikliktan Kurtulup, Uyaniklik Yaptiğini Zanneder.

*taksi Tuttuğunda Taksicinin Yanina Oturur .eğer üç Dört Kişi Taksi Tutuyorsa , Taksi Parasini Veren Kişi ön Koltuğa Oturur.

*kürdanla Dişini Kariştirdiktan Sonra, çikarip Bakar. Sonra Yeniden Ağzina Sokar.

*ütü Fişi , Teyp Fişi Veya Televiyon Fişi Kablosunun Bakir Teli Dişari çikmiş Ise çocuklari Elektrik çarpmasin Diye Bakir Teli Selobantla Yapistirir.

*cebinden çikardigi Paralarin Içinde En Eskisini özenle Arayip Bulduktan Sonra Para üstü Verir.

*evinde Bulunan Saksilarin Dibini Kültablasi Olarak Kullanir.

*işinde Iyi Olan Birisini överken Hakaretle Iltifat Eden Bir Türk'ten Başkasi Olamaz. (şerefsizin Oğlu Ne Iş Yapmiş Be Kardeşim, Helal Olsun)

*aracin Sinyal Lâmbalari Dururken Kolunu çikararak "dönüyorum" Hareketi Yapar.

*yemeğin Etini En Sona Birakir.

*dingildeyen Bir Masanin Ayağina Kağit Sikiştirma Fikri Bir Türk'ündür.

*tv'de Film Seyrederken Filmin Oyunculariyla Muhatap Olan (dur Oraya Gitme öldürecekler Seni) Türk Sinema Severlerdir.

*plastik Yoğurt Kabini Saksi Yapar.

*arabasinin Arkasina Yazi Yazar .(rahmetli De Sollardi, Tek Rakibim Thy, Kroyum Ama Para Bende)

*uçakta Bulunan Tanidiklarina Uçak Havalandiktan Sonra Görmeyeceğini Bildigi Halde El Sallar.

*çiğnediği Sakizi Daha Sonra çiğnemek üzere Kafasindaki Tülbende Yapiştiran Bir Türk Kadinindan Başkasi Değildir.

*desenlerini çok Beğenerek Aldiği Yeni Bir Mobilyanin üstünü Başka Bir örtü örterek Kullanir.

*tüp Kaçiriyor Mu, Kaçirmiyor Mu Diye Kibrit Yakip Kontrol Eder.

*otoyolda, Otomobilin Gaz Pedalina Tuğla Koyup, Yorulmadan Kullanma Fikri Bir Türk'ündür.

(Not : Bazı cümlelerde biraz argo sözler olailir. Şimdiden Hakkınızı Helal ediniz.)

Konu safer82 tarafından (10-10-2008 Saat 23:43 ) değiştirilmiştir.
  2. Alt 10-10-2008, 23:45 #2
    xyzt Mesajlar: 384
    burda türklerle dalga geçiliyo gibi geldi bana. nedense yaptıkları davranışlar küçümsenmiş ve sadece türklere maal edilmiş

3. Alt 10-12-2008, 08:02 #3
    Orda Türkler diye yazılıyor. Ancak dikkat edersen Buradaki Yapılan şeyler gerçek hayatta meydana gelen olaylardır. Ve gerçektende etrafımıza baktığımızda böyle komik vede bir okadar düşündürücü olaylar olmuyormu? Kusura Bakma Yanlış Anlamışsın. Hele hele birlik ve beraberliğe ihtiyacımız olduğu bu zamanda böyle yorum yapmana üzüldüm. Burdaki mizahı görmenizi isterdim... Teşekkürler

rabbimea????m bunu beğendi.
  4. Alt 10-12-2008, 09:26 #4
    rabbimeaşığım Mesajlar: 142
    cebinden çikardigi Paralarin Içinde En Eskisini özenle Arayip Bulduktan Sonra Para üstü Verir. inanmıyorum ya ama gerçekten olan şeyler...burda küçümsüyorlar bilmemne bilmemne diye konuşulması yanlışş.gerçekleri görmemezlikten gelemeyiz...bunlarda bizim vazgeçilmezimiz...

safer82 bunu beğendi.
  5. Alt 10-12-2008, 13:22 #5
    rabbimeaşığım´isimli üyeden Alıntı
    cebinden çikardigi Paralarin Içinde En Eskisini özenle Arayip Bulduktan Sonra Para üstü Verir. inanmıyorum ya ama gerçekten olan şeyler...burda küçümsüyorlar bilmemne bilmemne diye konuşulması yanlışş.gerçekleri görmemezlikten gelemeyiz...bunlarda bizim vazgeçilmezimiz...

İşte böyle espirileri anlayıp yorum yapan kardeşlerime teşekkür ediyorum Ağzına sağlık kardeşim

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.