Mesleğe göre Aşk itirafları

Ayakkabıcı : ah sevdiceğim sensiz hayat bana bi numara küçük geldi, kalbimi vurdu, su toplattı,canım yanıyor ne olur dön.. Bilgisayarcı: açtım kapadım kendimi yine de düzelemedim sensiz.. printerım ol yaz ...

1. Alt 10-10-2008, 13:31 #1
    beyza Mesajlar: 2.053
    Ayakkabıcı : ah sevdiceğim sensiz hayat bana bi numara küçük geldi, kalbimi vurdu, su toplattı,canım yanıyor ne olur dön..

Bilgisayarcı: açtım kapadım kendimi yine de düzelemedim sensiz.. printerım ol yaz beni yarım yarım..

Kabzımal: mevsimlik sebzeler geldi, hormonsuz domates geldi, kütür kütür salatalık geldi sen gelmez oldunnn...

Müzisyen : kalbimin sol anahtarı, yarımlık notam, bu porte var ya.. sana feda olsun

Kasap: senin o bakışların yarim, iki kere çekilmiş kıyma gibi lap diye yapıştırır tezgaha beni.. sinirlerim ayıklanır sesini duyunca.. ben seninim artık, ister inegöl köfte yap beni ister cızbız..

Avukat:itiraz ediyorum sayın aşkım.....böğrüm müvekkil misali yanmakta sana tutulalı.....

Manav- Domates yanaklım....kiraz dudaklım......enginar kılıklım......3 kilosu bir milyonluk bir aşk değil benimki......

Doktor : öksür sevdiğim, ciğer filmin pırıl pırıl, gönlünce öksür sevdiğim... hapşur sevdiğim grip aşısı gibi senin aşkın, beni mikroplardan korur sevdiğim

Haber Spikeri:Iyi aksamlar..Evdeki telefondan bildiriyorum.Dun aksam beynime ulasan sinyale gore, sana asigim ve seviyorum.Bir dahaki konusmamiza kadar hoscakal

Çiftçi : buğday başağı gibi sarı saçların, rüzgarda mağrur boynunu büker güzeller güzeli.. gel de aşık olma

Benzinci:sulandırılmış mazot gibi motoru bozan adamlardan değilim ben.....petrol rafinerisine döndüm seni seveli.....

badigard:seni çok pis döverim benim asabımı bozma.....seviyoz dedik ya.....şimdi kaybol.....

Henna ve safer82 bunu beğendiler.
  2. Alt 10-10-2008, 21:47 #2
    safer82 Mesajlar: 745
    beyza´isimli üyeden Alıntı
    Çiftçi : buğday başağı gibi sarı saçların, rüzgarda mağrur boynunu büker güzeller güzeli.. gel de aşık olma

Bana uyan bu... Çünkü çok Romantik ve Güzelce Derdini Anlatmış...

beyza, Henna ve AnTiKa bunu beğendiler.
  3. Alt 10-10-2008, 22:30 #3
    AnTiKa Mesajlar: 73
    Alıntı:
    Bilgisayarcı: açtım kapadım kendimi yine de düzelemedim sensiz.. printerım ol yaz beni yarım yarım..

ilginç

beyza ve safer82 bunu beğendiler.
  4. Alt 10-10-2008, 22:32 #4
    bencede en güzel ve masum çitfçinin ki olmuş

safer82 ve AnTiKa bunu beğendiler.
  5. Alt 10-10-2008, 22:36 #5
    Yasemin03 Mesajlar: 24

Kasap: senin o bakışların yarim, iki kere çekilmiş kıyma gibi lap diye yapıştırır tezgaha beni.. sinirlerim ayıklanır sesini duyunca.. ben seninim artık, ister inegöl köfte yap beni ister cızbız..

icten gelen sözler bunlar

safer82 bunu beğendi.
  6. Alt 10-10-2008, 22:37 #6
    bencede en güzel ve masum çitfçinin ki olmuş

Demek benle aynı fikirde olanlar varmış... Şimdi çok sevindim. Nede olsa çiftçinin aşkı çok sade ve masum

beyza bunu beğendi.
  7. Alt 10-10-2008, 22:41 #7
    AnTiKa Mesajlar: 73
    Alıntı:
    badigard:seni çok pis döverim benim asabımı bozma.....seviyoz dedik ya.....şimdi kaybol.....

Allah böle sevgiden muhafaza etsin cümlemizi

beyza bunu beğendi.
  8. Alt 10-10-2008, 22:45 #8
    AnTiKa´isimli üyeden Alıntı
    Allah böle sevgiden muhafaza etsin cümlemizi

9. Alt 10-10-2008, 22:50 #9
    Yasemin03´isimli üyeden Alıntı
    icten gelen sözler bunlar

bence obeziteye kaçan bir sevgi bu

safer82 bunu beğendi.
  10. Alt 10-10-2008, 22:55 #10
    bence obeziteye kaçan bir sevgi bu

Başka söze ne hacet... Maşallah bakıyorumda Beyza arkadaşım Performansın süper bir şekilde gelmişsin

beyza ve Henna bunu beğendiler.
Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.