Bayanların İnce Zekasına Örnekler

Erkek: Bana isminizi bağışlar mısınız? Kadın: Neden? Sizin isminiz yok mu? Erkek: Ben bir fotoğrafçıyım ve ne zamandır sizinki gibi bir yüz arıyordum. Kadın: Ben de estetik cerrahım ve ne ...

1. Alt 10-05-2008, 20:47 #1
    safinaz Mesajlar: 3.348
    Erkek: Bana isminizi bağışlar mısınız?
    Kadın: Neden? Sizin isminiz yok mu?

Erkek: Ben bir fotoğrafçıyım ve ne zamandır sizinki gibi bir yüz arıyordum.
    Kadın: Ben de estetik cerrahım ve ne zamandır sizinki gibi bir yüz arıyordum.

Erkek: Sanırım sizinle daha önce bir kez çıkmıştık ya da iki kez?
    Kadın: Sadece bir kez çıkmış olabiliriz, çünkü aynı hatayı ikinci kez yapmam.

Erkek: Nasıl bu kadar güzel olabiliyorsunuz!
    Kadın: Sanırım doğarken sizin payınızı da ben almışım.

Erkek: Bu cumartesi benimle çıkar mısınız?
    Kadın: Üzgünüm, bu cumartesi başım ağrıyacak.

Erkek: Sizi çok mutlu edebilirim.
    Kadın: Nasıl? Gidiyor musunuz?

Erkek: Size evlenme teklif etsem, ne cevap verirdiniz?
    Kadın: Bir şey diyemezdim muhtemelen, çünkü gülerken konuşamam.

Erkek: Sizi sinemaya davet edebilir miyim?
    Kadın: Ben o filmi gördüm.

Erkek: Hayatım boyunca neredeydiniz?
    Kadın: Sizden saklanıyordum.

Erkek: Sizi daha önce bir yerde görmüş gibiyim...
    Kadın: Evet, o yüzden artık oraya gitmiyorum.

Erkek: Bu koltuk boş mu?
    Kadın: Evet, ama oturursanız bu boşalacak.

Erkek: Ne işle meşgulsünüz?
    Kadın: Kadın taklidi yapıyorum.

oguzhan, ayna, Henna ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
  2. Alt 10-06-2008, 02:25 #2
    N u M a N Mesajlar: 492
    erkek zekasına küçük bir örnek

Uc bayan ve uc erkek is icabi trenle bir seyahate cikmalari gerekir. Tren garina giderler. Uc bayan 3 bilet aldigi halde erkekler tek bilet alir. Bayanlar bunun sebebini sorduklarinda erkekler "bekleyin ve gorun" derler.

Trene binerler ve tren hareket ettikten bir sure sonra uc erkek kalkip hep beraber trenin tuvaletine girerler. Biraz sonra konduktor gelir ve uc bayandan uc bileti alir. Tuvaletin onunden gecerken kapiyi tiklatip, "bilet lutfen," der. Kapi acilir ve bir el bileti uzatir. Bayanlar bunu gorurler. Taktigi kapmislardir.

Donus yolculugu icin yine gara giderler. Bayanlar bu sefer tek bilet almislardir. Erkekler ise hic bilet almaz. Bayanlar yine sasirip sebebini sorduklarinda Erkekler yine bekleyip gormelerini soylerler.

Bir sure sonra yolculuk baslar. Once bayanlar kalkip tuvalete girer. Ardindan da erkekler karsisindaki tuvalete. Konduktorun gelmesine yakin bir erkek cikip karsi kapiyi tiklar ve "bilet lutfen," der.

Acilan kapidan bir el bileti uzatir. Bileti alan erkek diger tuvalete geri girer!...

bilmem msj yerine ulaştımı?

oguzhan, kipchak, YoK ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
  3. Alt 10-06-2008, 02:35 #3
    mhmt Mesajlar: 904
    Blog Başlıkları: 3
    Genellemeye uymayan örnekler.
    Ama mizahi yönü güzel.

selametle..

safer82 bunu beğendi.
  4. Alt 10-06-2008, 03:16 #4
    kipchak Mesajlar: 1.658
    Blog Başlıkları: 506
    mhmt kardeşiminde dediği gibi mizahi yönü güzel

safer82 bunu beğendi.
  5. Alt 10-07-2008, 15:43 #5
    safer82 Mesajlar: 745
    Safinaz harbiden bayanların böyle cevaplar verebileceğine inanabiliyormusunuz. En iyisi vermesinler yoksa kendini çok komik duruma düşürürler. Çünkü Erkeklerin (Bazıları hariç)Böyle sorular sorabileceğini hiç ama hiç düşünmüyorum. (mesela Erkek: Ben bir fotoğrafçıyım ve ne zamandır sizinki gibi bir yüz arıyordum.)

böyle bir soru olurmu ya İyi valla kızları tavlamak için fotoğrafçılık yapmak gerekiyormuş

SAçmaLıK bence. Hem sorulan sorular hemde verilen CevapLaR

Konu safer82 tarafından (10-07-2008 Saat 15:45 ) değiştirilmiştir.
  6. Alt 10-07-2008, 19:49 #6
    Evet ya hepiniz çok mantıklı konular açıp,çok mantıklı cevaplar veriyorsunuz...
    Kalmış yazılarımı eleştiriyorsunuz,o saçmalık dediğiniz soruların çoğunu ben kendim bile bizzat yaşadım...

ayna ve safer82 bunu beğendiler.
  7. Alt 10-07-2008, 21:06 #7
    Öncelikle senin eleştirilere açık olduğunu sanıyordum. İkincisi Demek etrafındaki bu soruları soran erkekler benim belirtmiş olduğum Parantez içindeki bazı kişiler varya onlar olmalı. Seninde hiç şansın yokmuş Sana gele gele böyle saçma soru soranlar denk gelmiş bana göre. Dikkat edersen bu cevabım sadece bir görüş bu defa eleştiri yok!!!!

8. Alt 10-07-2008, 21:17 #8
    N u M a N´isimli üyeden Alıntı
    erkek zekasına küçük bir örnek

Uc bayan ve uc erkek is icabi trenle bir seyahate cikmalari gerekir. Tren garina giderler. Uc bayan 3 bilet aldigi halde erkekler tek bilet alir. Bayanlar bunun sebebini sorduklarinda erkekler "bekleyin ve gorun" derler.

Trene binerler ve tren hareket ettikten bir sure sonra uc erkek kalkip hep beraber trenin tuvaletine girerler. Biraz sonra konduktor gelir ve uc bayandan uc bileti alir. Tuvaletin onunden gecerken kapiyi tiklatip, "bilet lutfen," der. Kapi acilir ve bir el bileti uzatir. Bayanlar bunu gorurler. Taktigi kapmislardir.

Donus yolculugu icin yine gara giderler. Bayanlar bu sefer tek bilet almislardir. Erkekler ise hic bilet almaz. Bayanlar yine sasirip sebebini sorduklarinda Erkekler yine bekleyip gormelerini soylerler.

Bir sure sonra yolculuk baslar. Once bayanlar kalkip tuvalete girer. Ardindan da erkekler karsisindaki tuvalete. Konduktorun gelmesine yakin bir erkek cikip karsi kapiyi tiklar ve "bilet lutfen," der.

Acilan kapidan bir el bileti uzatir. Bileti alan erkek diger tuvalete geri girer!...

bilmem msj yerine ulaştımı?

Öncelikle bu güzel fıkra için teşekkürler arkadaşım. Vermiş olduğun ince ayarlı cevap içinde ayrıca tebrik ediyorum

N u M a N bunu beğendi.
  9. Alt 10-08-2008, 00:52 #9
    N u M a N Mesajlar: 492
    safer82´isimli üyeden Alıntı
    Öncelikle bu güzel fıkra için teşekkürler arkadaşım. Vermiş olduğun ince ayarlı cevap içinde ayrıca tebrik ediyorum

ne demek güzel kardeşim ben teşekkür ederim

10. Alt 10-08-2008, 01:19 #10
    safer82´isimli üyeden Alıntı
    Öncelikle senin eleştirilere açık olduğunu sanıyordum. İkincisi Demek etrafındaki bu soruları soran erkekler benim belirtmiş olduğum Parantez içindeki bazı kişiler varya onlar olmalı. Seninde hiç şansın yokmuş Sana gele gele böyle saçma soru soranlar denk gelmiş bana göre. Dikkat edersen bu cevabım sadece bir görüş bu defa eleştiri yok!!!!

Benim eleştirilere açık olmam demek kaç zamandır denli densiz herkesin "beğenmedim,çok saçma,bu da güzel değil" demeleri mi?
    Bir karalama kampanyası,kim ben de katılırsam peşinde.Forum ortamları bu tarz saçmalıklarla doludur,burası da aynen öyle olmuş.

Şu anda açılan konuların çoğu benim önce açtığım konular ama yazılan mesajlar maşallah pek olumlu(sebep başlığı açan isim farklı).Şu an için de o kadar konu açtım tek yorum yok ama olamaz da çünkü onlara yorum yapabilmek için belli bir bilgi birikimi gerekli.

Hadi yapılmıyor,madem diğer konulara böyle absürt cevaplar da verilmez.Ha verilince ne olur,hiç birşey olmaz,çünkü kaale almıyorum...Bunu da sadece şahsınıza almayın,genel konuşuyorum.

Ayrıca benim rastladığım erkeklerle de alakası yok ya da şansımla.Böyle şey olmaz dediniz,ben de var dedim...

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.