Hüseyin Üzmez..Ne yazikki cok üzüldük..

Metin mete ´isimli üyeden Alıntı ↑...

1. Alt 04-27-2008, 19:47 #31
    alper Mesajlar: 164
    Metin mete´isimli üyeden Alıntı
    Dogru iste din temsilcileri iste beser dini?Eger Allah dini savunuculari olsalardi Beserdi derdik...Umarimki yanlis haberdir bunu tüm kalbimle diliyorum.

Haber doğru olabilir yanlış olabilir, benim şu an ilgilendiğim konu bir insanın yaptığı davranışlar, hatalar veyahut ona atılan iftiralar değil. Benim ilgilendiğim ve dikkati çektiğim nokta, bu haberden faydalanmak isteyen kesimlerin habere nasıl ak baba gibi hücum ettikleridir.

Ayrıca kırmızyla işaretlenmiş bölümü anlamadım?

Konu alper tarafından (04-27-2008 Saat 19:51 ) değiştirilmiştir.
  2. Alt 04-28-2008, 06:44 #32
    Metin mete Mesajlar: 547
    alper´isimli üyeden Alıntı
    Haber doğru olabilir yanlış olabilir, benim şu an ilgilendiğim konu bir insanın yaptığı davranışlar, hatalar veyahut ona atılan iftiralar değil. Benim ilgilendiğim ve dikkati çektiğim nokta, bu haberden faydalanmak isteyen kesimlerin habere nasıl ak baba gibi hücum ettikleridir.

Ayrıca kırmızyla işaretlenmiş bölümü anlamadım?

Anlayan anladi,Alper kardesim...

3. Alt 04-28-2008, 19:51 #33
    cevap bu mu?

Saçmalığın daniskası ; ) Denecek çok şey var da Metin Mete, değmez diyoruz artık. Anlamayan ne desek anlamıyor!

safinaz bunu beğendi.
  4. Alt 04-28-2008, 20:16 #34
    Metin mete Mesajlar: 547
    alper´isimli üyeden Alıntı
    cevap bu mu?

Saçmalığın daniskası ; ) Denecek çok şey var da Metin Mete, değmez diyoruz artık. Anlamayan ne desek anlamıyor!

Daniskasi olani senmi belirliyorsun.Anlayan anladi sen anlamasanda olur demek istedik..Daha önceki yazimizdada sana meramimizi anlatamadik sen bildiginden devam et.

5. Alt 04-28-2008, 21:37 #35
    La havle vela kuvvete illa billahil aliyyul azim...

Tamam soran gitti...

Konu alper tarafından (04-28-2008 Saat 21:51 ) değiştirilmiştir.
Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.