zengin olsaydınız:)

Çok fazla zenginsiniz, paranız sayılamayacak kadar çok. Bu durumda ne yapardınız...

1. Alt 08-05-2009, 15:32 #2
    Unnecessary Mesajlar: 726
    • Çok zengin olsaydım
    • Türkiye'nin dış borçlarını kapatırdım.
    • Tüm paramı hayır kurumlarına bağışlardım.
    • Daha çok para kazanmak için uğraşırdım.
    • Paraya ihtiyacım yok, mütevazi bir hayat yaşamak istiyorum.
    • Çok param olacağına çok sağlıklı olayım.
    • Para dediğin nedir gülüm? Ben senin için kuru ekmek soğan yemeyi seçtim.
    • Benim zaten çok param var.
    • İlk önce Diyemediklrimi satın alır ve bu tür saçma anketlerden kurtarırdım.

2. Alt 08-05-2009, 15:34 #3
    ben cvp vercem önüme kimse geçemez

Dİrek dünya turuna çıkıyorum hemen ardından hayırlar başlıyor bu arada çocuk esirgeme kurumundan çocuk alıyorum birsürü hac zekat vs vs zaten yaptım
    sonra mütevazi bir yaşam çocuklarla

3. Alt 08-05-2009, 15:42 #4
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Desenize sorgu sual artti. Yani yandik Paramiz yok iken sorumluluklar agir geliyor o zaman kaldiramam

4. Alt 08-05-2009, 15:43 #5
    yani paran olsa birşey yapmıyacan mı? hım ilginç bir cvp

5. Alt 08-05-2009, 15:47 #6
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Cok parayi idare edebilecek bir kapasitede insan degilim. Daha kendimi idare edemiyorum birde o kadar para ile yanlis isler yapma olasiligim yüksek. Öncelikle mütevazi bir yasam sergileseniz insanlarin hakkinizda " bak parasi var ama belli etmememk icin böyle yasiyor" zannina muhatap olup günaha vesile olacaksiniz. Mütevazi yasamasaniz " sonradan gördü " olup yine zanna muhatap olacaksiniz. Bu daha baslangic. Neler neler

6. Alt 08-05-2009, 15:50 #7
    HİRANUR Mesajlar: 295
    ÇOOOOOOOK zengin olsam önce bi sürü okul daha sonra camii hıııım birde aş evi vakıf falanv.s kısaca muhtaç olan herkeze verirdim................

7. Alt 08-05-2009, 16:07 #8
    3rd eng Mesajlar: 675
    üniverste ve okullarda çocukların bakımlarına ,ihtiyaçlarına harcarım.gerekırse yurtdışında gönderırım,hepsini.

yurt yaptırırım,parasızlıktan evlenemıyenlere yardım,ederım.inşallah

bide yaşlı kımselere yardım ederım.

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.