Şeyh nasıl çarpar

Ne zaman bir nakşebendi tarikatını eleştirsem sarıklı biri çıkıp şeyh çarpar deyip tehdit ediyor ve yıllardır eleştirdiğim ne gelsna çarpmış ne şHı nakşebendi acaba bana şeyhlerin çarpması için hangi yollar ...

1. Alt 04-07-2013, 05:26 #1
    _Bu Yağmurlar_ Mesajlar: 59
    Ne zaman bir nakşebendi tarikatını eleştirsem sarıklı biri çıkıp şeyh çarpar deyip tehdit ediyor ve yıllardır eleştirdiğim ne gelsna çarpmış ne şHı nakşebendi acaba bana şeyhlerin çarpması için hangi yollar denemeliyim ya da ne yapmayalıyım nakşebendi şeyhlerinin çarpması için ?
    Mesaj mobil cihaz üzerinden gönderilmistir

2. Alt 04-07-2013, 06:39 #2
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Anliyorum Peki gidip derdinizi ya da elestirinizi bir naksibendi seyhine ilettiniz mi? Karsiniza cikan sarikli kim?

3. Alt 04-08-2013, 17:12 #3
    _Bu Yağmurlar_ Mesajlar: 59
    Sofilerin çoğu sarıklı hep tewhdity ederler çarpacak diye bende çarpmaları için hergün yaziyorum ama çarpan yok :D

4. Alt 04-08-2013, 20:56 #4
    KeReM @ Mesajlar: 1
    Şeyh çarparmı ya Herşey Allahın elindedir, eğer Allahın sevdiği bir kuluysa vebali vardır. İyi araştırıp öyle eleştirmek gerekir ve eleştireceğiniz kişiyi yakından tanımak gerekir. Kulaktan dolma bilgilerle kişiyi yargılamak veya kişi hakkında yorumlarda bulunmak ne kadar doğru bilmiyorum.

5. Alt 04-15-2013, 10:14 #5
    rabiaD Mesajlar: 95
    bir nakşi tarikatının önemini bilmeden böyle bilgisizce konuşmanız hiç hoş değil.Kalkıp ilmin öneminden konuşursunuz ama bir tarikat yada şeyh olduğunda konu hemen eleştirilmeye başlanılır kardeşim gidip öğrenin bakın kimlere şeyh deniliyor kimlerdir. çarpmasını beklediğiniz Allah u teala bilir, farkında olmadan çarpmıştır bile...

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.