Yusufiyeli Cengiz’in Dua’sı

Yusufiyeli Cengiz’in Dua’sı ALLAH’ım ; Beni Haşr gününde Riyakar Kullarının arasında olmayı nasip eyleme ! Beni,ailemi ve sana inanan gönülleri,senin yolunda şehit olmuş ülküdaşlarımın yolu üzerinde olanlardan eyle ! Türk ...

1. Alt 06-18-2012, 00:17 #1
    yusufiyeli Mesajlar: 5

ALLAH’ım ; Beni Haşr gününde Riyakar Kullarının arasında olmayı nasip eyleme !
    Beni,ailemi ve sana inanan gönülleri,senin yolunda şehit olmuş ülküdaşlarımın yolu üzerinde olanlardan eyle !

Türk ve Müslüman olarak dünya ya getirildiğim için sana hamd-ü senalar olsun.Şükürler olsun.
    Ya Rab’bi ; Her iki cihan da sana inanan,senin yolunda olan ülküdaşlarımı şefaatine nail eyle !
    Bize,Kalplerimize iman Nur’u ile donat ! Çok konuşan,davasını yaşamayan insanlardan bizleri ırak eyle!
    Zevk ve arzuları soğutan ölümü kalplerimizden ve hafızalarımızdan eksik etme !
    Sana İman-ı Kamil ile varmayı nasip eyle .
    Bu Vatan topraklarında,göklerde Ayyıldızlı bayrağı kıyamete kadar dalgalanmasını,minarelerden ezanların sonsuza kadar okunmasını eksik etme !
    İçimizdeki ülküsüzleri islah eyle ! islah olmayanları bedbaht eyle ALLAH’ım !

Rahman ve Rahim olan yüce ALLAH’ ım ; Senin gücün her şeye yeter..
    Dünya döndükçe,Üç Hilal’imi sonsuza kadar dalgalanmasını,senin yolunda olan gönüldaşlarımın ve Lider Devlet Bahçeli’nin iktidar olmasını,Türk İslam mührünün muktedir olmasını nasip eyle…

Kalplerimize ve beyinlerimize kardeşlik ruhunun yerleşmesini nasip eyle !
    Beni,ailemi ve sana inanan gönüldaşlarımı ; Nifak,gıybet hastalığından koru !
    ALLAH’ım ; Ben aciz ve günahkar bir kulum ! Bana yardım eyle ! Tövbelerimizi kabul eyle !
    Ruhumuzu aydınlat ! Ufkumuzu genişlet !
    Her iki cihan’da Ülkücü Hareketin düşmanlarını güldürme ! Onları perişan et !
    Bana,aileme ve ülküdaşlarıma okuma ve yaşama alışkanlığı ver ! Cahiller’den eyleme !
    Beni,ailemi ve ülküdaşlarımın ayıplarını örten zumreden eyle !
    Yoktan var eden ALLAH’ım ; Ruhi kılıçkıran,İmamoğlu,Önkuzu,Levent Baykay,Erhan Cengiz,Zakir Alkan,Mustafa Pehlivanoğlu,Halil ve Selçuk ile diğer şehitlerime layık olmayı ve senin huzuruna,Cemal’ini görmeyi bana ve sana inananlara nasip eyle…

Gelecek nesilleri Ahde Vefa duygusu ile yeşert ALLAH’ım !
    Bizleri bağışla.Kötülüklerden koru.Ben ve arkadaşlarım aciz kullarız..
    Türk’e İslam sancağını tüm dünya’ya duyurmasını,Türk İslam adaletini yaşatmasını nasip eyle…

Ecdatımın ve bizlerin arkalarından bir FATİHA okuyan nesil yetişmesini nasip eyle…

2. Alt 07-23-2012, 07:18 #2
    sonnabendaswPY Mesajlar: 2
    Bana,aileme ve ülküdaşlarıma okuma ve yaşama alışkanlığı ver ! Cahiller’den eyleme !

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.