Türk anne ve cocuklari ölüme atladi...   Konuyu açan: yabanGülü   İlk Mesaj: 08-27-2009 (17:55)   Son Mesaj: 08-28-2009 (02:23)    Cevap: 2    Gösterim: 1318  

08-27-2009

Türk anne ve cocuklari ölüme atladi...

Almanya’nın Pforzheim kentinde 27 yaşındaki Züleyha Temel üç aylık kızı Esma Nur ve dört yaşındaki oğlu Muzaffer ile dördüncü kattan atlayarak intihar etti.

Beş katlı binanın dördüncü katında oturan Kırşehir’li Züleyha Temel, sabah 08.30 sıralarında çocuklarıyla balkona çıktı. Züleyha Temel’in önce Muzaffer’i attığı, ardından da Esma Nur ile kendisinin atladığı sanılıyor. Apartmanın bahçesine düşen Esma Nur olay yerinde öldü. İlkyardım ekibi olay yerine geldiğinde Züleyha Temel henüz hayattaydı. Hastaneye kaldırılan genç kadın kurtarılamadı. Sağlık durumu kritik olan Muzaffer ise ameliyat edildi. Pforzheim Polisi soruşturmanın sürdüğünü söyledi. Annenin loğusalık sendromu yüzünden intihar etmiş olabileceği ifade ediliyor.

Türk anne ve cocuklari ölüme atladi... Yorumları

Permalink - Mesaj no 1  08-27-2009, 17:57

--->: Türk anne ve cocuklari ölüme atladi...

Ay cok üzüldüm allah rahmet eylesin, ve ameliyat olan cocugada sifa versin.

sanmiyorum böyle bir sendrom yüzünden iki cocuguyla intihar etsin, kadinin ne derdi vardi allah bilir.

allah günahlarini affetsin.
    yabanGülü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) yabanGülü

Permalink - Mesaj no 2  08-28-2009, 02:23

--->: Türk anne ve cocuklari ölüme atladi...

Bu aralar Türklere karşı bi saldırı furyası var. İnsanın aklına neler gelir. Acaba intihar mı?

Allah çocuğa şifa versin.

selametle..
    mhmt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) mhmt