Dünyanin en ince belli kadini....   Konuyu açan: yabanGülü   İlk Mesaj: 06-27-2009 (17:18)   Son Mesaj: 06-27-2009 (19:48)    Cevap: 4    Gösterim: 2576  

06-27-2009

Dünyanin en ince belli kadini....

SAKIN TAKLIT ETMEYIN!!!!!

O kadar farklı görünüyor ki onu görenler gözlerine inanamıyor.

İşte Guiness Rekorlar Kitabı'na "Dünyanın en ince belli kadını" olarak giren Cathie Jung. O kadar ince belli ki onu görenler gözlerine inanamıyor, fotoğrafları fotoşoplu (photoshop) zannediliyor. Ama o tamamen gerçek.

Beli sadece 38 santimetre. İnanılmaz bir ölçü. O kadar ince ki, bir sakatlık sanılabiliyor. Oysa Cathie Jung tamamen sağlıklı. Böyle bir bele sahip olmasını ise 1983'ten beri büyük bir azimle taktığı daracık korselere borçlu.

1937 doğumlu Amerikalı Cathie Jung, Conneticut eyaletinde yaşıyor, bir cerrahla evli, üç çocuk annesi ve bir süre önce büyükanne de oldu. Ama hala korselerinden vazgeçmiyor. Ve rekoru hala elinde tutuyor. Deneyenler olsa da onun rekorunu elinden alacak bir başkası ortaya çıkamadı.

Dünyanın dört bir yanında televizyon ekranlarında boy gösteren Cathie Jung gibi ince bir bele sahip olmak isteyen yüzlerce genç kız, fan kulübüne üye ve onun tavsiyelerini takip ediyor.

Cathie Jung'un korse yöntemi, biraz da bel kemiği ya da omurgadaki deformasyonları düzeltmeye yarayan "tıbbi amaçlı korse uygulamalarına" benziyor. Çünkü o, çok sıkı kırselerini sadece banyodayken çıkarıyor. Gün boyunca taktığı korsesi, gece yatarken bile bellinde duruyor. Ve bir ortopedi cerrahı olan eşi Bob Jung, Cathie'nin hiçbir sağlık sorunu yaşamadığını, aksine çok kuvvetli bir bel kamiğine sahip olduğunu söylüyor.

Dünyanin en ince belli kadini.... Yorumları

Permalink - Mesaj no 1  06-27-2009, 17:48

--->: Dünyanin en ince belli kadini....

güzel bir paylaşım ama

cnm dikkat etmedin galiba daha önce ben bu konuyu açmıştım..

ve alptraumda michell jackson ölümünü açmıştı...

yinede tşk ederim...

emeğine sağlık.......
    abı-hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) abı-hayat Ziyaretci

Permalink - Mesaj no 2  06-27-2009, 17:55

vallahi hic dikkat etmedim tuh ya iki oldu simdi kaldirim ben tekrar bunlari
    birde yabancilar bölümünde olmayinca acikcasi bakmadim.
    yabanGülü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) yabanGülü

Permalink - Mesaj no 3  06-27-2009, 18:15

cnm hiç önemli değil...

canını sıktığına değmez...

selametle...
    abı-hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) abı-hayat Ziyaretci

Permalink - Mesaj no 4  06-27-2009, 19:48

bu kadın gerçekten hasta bence ......ne akla hizmettır bu yaaaaaaa
    3rd eng - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) 3rd eng