Ya Resulullah derdimi dinlermisin - Muhakeme.net e özel (video)

Leider kann Ihr Browser die Diashow nicht anzeigen. Womöglich benötigen Sie einen aktuellen Flash-Player . Benzer Konular Muhakeme.net e özel karikatürler... Facebook'u abartanlara özel! (Video)... Resûlullah Efendimizin (a.s) Mübârek İsimleri ...

Ağaç Şeklinde Aç16Beğeni
  • 4 gönderen alptraum
  • 3 gönderen Henna
  • 3 gönderen alptraum
  • 2 gönderen safinaz
  • 2 gönderen Henna
  • 2 gönderen beyza

1. Alt 09-27-2008, 04:50 #1
  2. Alt 09-27-2008, 05:01 #2
    Ziyaretci
    Henna Mesajlar: n/a
    Allah senden razı olsun kardeşim..ne güzel bir gece,ne güzel bir emek..

alptraum, beyza ve safinaz bunu beğendiler.
  3. Alt 09-27-2008, 05:12 #3
    alptraum Mesajlar: 38.105
    Blog Başlıkları: 28
    Rabbim hepimizden razi olsun insaallah Fahr-i Kainat s.a.v sefaatine nail olabilenlerden oluruz ve ona layik bir ümmet oluruz bir yandan üzen layikiyla ümmeti olamadigimiz ve onu ahirette bir defa daha aglatacagimiz....

Bu gecenin hürmetine Yarabbi sen günahlarimizi affeyle. Allahim sen bana ve bu ümmet-i Muhammede merhamet eyle ümmeti Muhammede magfiret eyle ümmeti Muhammede selamet ihsan eyle ümmeti Muhammede istikamet ihsan eyle.....

beyza, safinaz ve Henna bunu beğendiler.
  4. Alt 09-27-2008, 05:23 #4
    safinaz Mesajlar: 3.348
    Allah razı olsun....
    Gerçekten de çok duygulandım,inşallah biz de Efendimize layık bir ümmet oluruz.
    Bu gece bir dönüm noktası olur.

alptraum ve beyza bunu beğendiler.
  5. Alt 09-27-2008, 05:55 #5
    Ziyaretci
    Henna Mesajlar: n/a
    Amin...hayır ağlatmayacağız inşallah O'na komşu O'na yar..ona sağ kolu hz.Ebubekr hz.Ömer hz. Ali hz.Osman R.ahm olamayız evet ama biz onu görmeden seven ..yadına ağlayan...kardeşlerim dediği günahkarlarda olsak..Onu ağlatmayacağız...Allahım sen layık eyle bizi...sen affet bizi ey nebii..kapında ister esir et ister köle ister firari ister mücrim ister gafil
    ama bizler seni bildik alemlere ve bize rahmetsin efendim...sensin tek ümidimiz.. bu sözlerimizle haşreyle mevlam..kapına geldik..şefaat ya resulallah..biz ümmetin..

Hepimizin dualarıyla kardeşlerim..

alptraum ve beyza bunu beğendiler.
  6. Alt 09-27-2008, 20:45 #6
    beyza Mesajlar: 2.053
    kelimelerin bittiği an bu olsa gerek..bu güzelliği anlatacak kelime bulamıyorum..Rabbim razı olsun ve bu peygamber muhabbetinizi daha da ziyadeleştirsin ve bizlerede nasip etsin inşaALLAH...

alptraum ve safinaz bunu beğendiler.
Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.