ölüm soğu- ellerim

[SES]http://www.mubtela.net/byabdullah/kazim koyuncu_iste gidiyorum.wma[/SES]...

1. Alt 09-18-2009, 00:22 #1
    {{şura}} Mesajlar: 697
    [SES]http://www.mubtela.net/byabdullah/kazim koyuncu_iste gidiyorum.wma[/SES]

·Kan kussun yalnızlım zehrin son yudumunda tut ellerimden
    ·Kapansın gözlerim mabedinde soluklanmanın bedelini verdi gönül binbir zehirle hazır bu acziyet makamı;kan buğusu gözlerde kaybolmaya hal hazır beklemekte?hadi bir nazar ayle

·Sessiz hayk/ı rışlarım bitmeyen sözlerin dibinde. ah dilim bir kement at Lal ol bit,tüken aklı kaybetmeye beş kala sus emi

·Ey aşk sen yalnız bende bitersin içimde zerremde kimse bitiremez tüm soluklar can çekşiyor yoklunda bir tutam vefa yeterdi oysa bir nebze sadakatle ömrümü yeğlerdim ?ÖMRÜM?

·Zamansız avuntuların içinde çığlıklar büyütüyorum düşlerinde
    ·Özlemimi çığlıklarımı sarıyorum sardıkça basıyorum içime???
    ·Ekmek kırınıtısından farkın yok o kırıntılarla yol veriyorum üç beş adımlık hayata kırıntının gölsgesinde umut, o umudun pençesinde adımlar? kaç boğumluktu hissedişlerin kaç gün
    ·Kaç geceye gebe kaldı düşlerin?hangi zifirisine daldın gece azad ettin derinliklerinden bu kırıntı yaşamları söyle be!

·Düğüm oldum körleşiyorum ufkunun uzaklında bir ters bir düz ilmek atmak varken içimde bitmeyen terslere boğuluyosun iki terse bir düze razıydım razılını yütirmiş sıfatlarında oldunu bilmeden?
    • "aşk'ta vuslat istemek acemilik, kendini bilmezlik ve hamlık göstergesidir"
    • Aşk/ın vuslatını erteleyeli çok oldu be sevgili oysa bir umut kırınıtısı yeterdi?
    ·Biz aşk/ı RABBe yönelttik can bulacağı tek yer onundu. yol şaşmaz kalp şaşmaz

·Her bitiştte yusufun kuyusu gelir akla ve silkinirim düşmeye gör hele o ne hayret makamıdır sicim sicim şükrülillah elhamdülillah

2. Alt 09-18-2009, 05:14 #2
    altun Mesajlar: 885
    ALLAH razı olsun
    fon müziğide çok güzeldi

3. Alt 09-19-2009, 00:25 #3
    {{şura}} Mesajlar: 697
    amin ecmain....

okuyan gözlerine hüzün değmesin....

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.