…Aciz yürekten gönüller sultanına sesleniş…

?Ey Sevgili! En Sevgili! Gönlümün en güzel yerinde yeri olan, peygamberler makamının efendisi... Dünya insanı Sana muhtaç anlarnı,yaşamakta. Senin olmadığın iklimlerin yağmurları bulanıktır şu zamanlarda. Ötelerden bir bahar rahmeti düşmüyor, ...

Ağaç Şeklinde Aç2Beğeni
  • 1 gönderen destan
  • 1 gönderen kalbi kardelen

1. Alt 07-19-2009, 11:12 #1
    destan Mesajlar: 102
    ?Ey Sevgili! En Sevgili! Gönlümün en güzel yerinde yeri olan, peygamberler makamının efendisi... Dünya insanı Sana muhtaç anlarnı,yaşamakta. Senin olmadığın iklimlerin yağmurları bulanıktır şu zamanlarda. Ötelerden bir bahar rahmeti düşmüyor, gönüllere insanlık ki hasretsensiz bahara, Rahmet damlarına.

Hazanı yaşamkta kainat sensiz şu baharı unutmuş çirkef dünyda sen gelimiştinde bahara hasret dünya kavuşmuştu ya rahmet damlalarına,damlarala arınmıştı tüm kirlerinden.

Kâinata teşrifinle susuz gönüller, suya kandı cennet yamaçlarının rengini aldı ve hayat çeşmesinden kana kana işti bahara hasret gönüller

Ah Ah efendim ne büyük şerefti Seni bilmek...senin ümmetin olmak, Seni bize bildiren Rabb?e şükürler olsun... şimdi efendim şimdi hazanı yaşamakta ümmetin ümmetim dediğin AH Efendim ah o üzüm siyahı gözlerinden damla damla gözyaşlarını döktüğün o güzel gözleriden dökülen damlalarda bu garib aciz ümmetininde yeri varmıdır ki..

Rabbim ne güzel bir lutuftur ki Yaratılışın müceğferi olan gönüllerin efendinsin bir damla gözyaşında yer almak o birdamla gözyaşında yer ala bilmek için neler vermezdim ki ..

İçim, en derin yerinde sızlıyor. Kalbimin en derinliklerinde hissediyorum efendim Öyle bir sızı ki ses versem, kim bilir deli divane derler. Hani demiştin ya bir, zaman gelecek siz onları görseniz bunlar Müslüman değil onlar sizi görseler deli derlerdi diye işte ben o deli derlerdi dediğine talibim efendim varsın deli desinler, Varsın kimse duymasın hıçkırışımı... Bu hicranımı Sana ulaştırmak istiyorum ben...

Ey kendisine yollanan selamları işiten Yarr gönüller sultanı vefalı dost! Sana ümmet olmak için Seni sevmek yeterse eğer, işte ben seviyorum. Seni sevmek candan olmaksa eğer işte canım birtane değil bintane olsa veririm. Senin yolunda efendim seni Elbette seviyorum. Mutlaka seveceğim. hep seveceğim nasıl sevmemek olur mu?

düşünmek bile tüylerim diken diken olmasına yetiyor Nasıl sevmem? Kalbimin bütün zincirleriyle nasıl bağlanmam sana?

Kimler Seni ölesiye sevmedi ki Ya ResulALLAH?

sen demiştin ya asabdan birisi gelmişti sana demiştide benseni çook seviyorum diye sende o zaman hazır ol sıkıntılar diye efendim korkuyorum laiki ile sevmiyormuyum ki acabada sıkıntısısız tasasız bir hayat içindeyim

Hz. Bilâl?e kızgın kumlar üzerine dayanma gücü veren, Sana olan bağlılığı ve sevgisi değil miydi?

hertürlü işkenceler maruz kalan asabın senin ayağına bir diken batmasında ölümü göze olan sahabe nede dayanma güçünü bu sevgi vermiyormuydu Hz. Ebubekir?e, ?Anam babam Sana feda olsun

Ya ResulALLAH!? dedirten bu sevgi değil miydi?..

efendim uhutta şehit edildiğini sanan Hz. Musab, Sana olan sevgisi yüzünden Cenab?ı Hakk tarafından şehadet mertebesiyle ödüllendirilmemiş miydi?bu nasıl bir sevgi idi ki ölümü bile göze almışlardı Nasıl sevmem?şimdi ben nasıl sevmem Elbette seviyorum ve seveceğim. Bir ömür boyu.? Salat selam senin üzerine olsun.

kalbi kardelen bunu beğendi.
  2. Alt 07-19-2009, 13:32 #2
    kalbi kardelen Mesajlar: 130
    Güzeli seven,gönlün hıç susmasın,Parmaklarına sağlık.

destan bunu beğendi.
Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.