Türkiyenin nüfusu ve özellikleri

Alıntı:...

1. Alt 05-31-2011, 15:52 #11
    Ziyaretci
    Misafir Mesajlar: n/a
    Alıntı:
    gaziantep genel nufus sayimi pasta grafigi-Türkiyenin nüfusu ve özellikleri

slm arkadaslar bana yas gurubu ve cinsiyete göre nüfus dagilimi gerekio nerde bulabilirim bilen varm`??????????
    simdiden tskler

2. Alt 05-31-2011, 16:19 #12
    Ziyaretci
    =// Mesajlar: n/a
    Türkiye'nin nüfusu ile verilen bilgileri kim yzdıysa teşekkür ederim. Ama bana Sakarya Adapazarı'nın nüfus bilgileri lazım. Cinsiyetlere göre köylerde ve merkezde oturanlara göre hatta kız ve erkek öğrencilere göre bilen yada bulan lütfen yazsın çok ihtiyacım var !

3. Alt 05-31-2011, 16:22 #13
    Ziyaretci
    Biraz bilgim var ;
    Gaziantep ili, Güneydoğunun Nufus Olarak En Büyük İlidir . Sanayi ve gelişmişlik bakımından birincidir. Nüfusu 1,5 milyonun üzerindedir. Gaziantep Türkiye'nin en büyük, en modern, en gelişmiş kentlerindendir. Eğer bu kadar yeterli değilse vikipedi adlı siteden yararlanabilirsin =)

4. Alt 05-14-2012, 16:20 #14
    Ziyaretci
    misafir Mesajlar: n/a
    arkadaşlar bilgilerin hepsi yanlış. bu bilgilere güvenipte ödev yapmayın.

5. Alt 11-19-2013, 19:35 #15
    Ziyaretci
    Alıntı:
    ulkemizin kir ve kent nufusu iceren pasta grafikleri-Türkiyenin nüfusu ve özellikleri

asfg b ben çok asfghjk sn çok dfghj

6. Alt 11-28-2013, 12:29 #16
    Ziyaretci
    admin Mesajlar: n/a
    Alıntı:
    sutun ve pasta grafikler olarak turkiyede nufusun bolgelere-Türkiyenin nüfusu ve özellikleri

düzgün cevap veriniz

7. Alt 12-19-2013, 18:16 #17
    Ziyaretci
    Misafirr Mesajlar: n/a
    Alıntı:
    istanbulun yas ortalamasinin sutun grafigi-Türkiyenin nüfusu ve özellikleri

istanbulun nüfus yaş yapısının pasta grafiği lazım arkadaşlarr. nerede bulabiliriim??

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.