Rejim Yapanlara Çok Pratik ve Lezzetli Bir Tatlı

Rejim yaparken canımız tatlı birşeyler çekerse eğer çok lezzetli yapımı çok pratik bir tatlı tarifi vereceğim. İstediğiniz kadar elmayı,soyup rendeledikten sonra içine bir miktar tarçın ve doğranmış ceviz ekliyoruz ve ...

Ağaç Şeklinde Aç2Beğeni
  • 2 gönderen candanag

1. Alt 01-24-2012, 12:46 #1
    safinaz Mesajlar: 3.348
    Rejim yaparken canımız tatlı birşeyler çekerse eğer çok lezzetli yapımı çok pratik bir tatlı tarifi vereceğim.

İstediğiniz kadar elmayı,soyup rendeledikten sonra içine bir miktar tarçın ve doğranmış ceviz ekliyoruz ve buzdolabına bırakıyoruz.
    İstediğimiz zaman yiyiyoruz,bu kadar

Afiyet olsun...

2. Alt 01-24-2012, 12:46 #2
    Ceviz kolestrolü düşüren yegane gıdalardan bir tanesi ve zeka gelişiminde de çok etkili.Benim gibi balık sevmeyenler için alternatif Omega 3 yağ asitlerinin bulunduğu bir yiyecek ki bu ihtiyacınızı da karşılamış olursunuz.

Tarçınsız bir hayat düşünemiyorum.Bu yaşımda bile her akşam bir bardak süte tarçın döküp içiyorum.Harika kokusunun yanısıra antibiyotik vazifesi görmektedir.

Elmanın faydalarını da artık bilmeyen yoktur.

3. Alt 01-24-2012, 13:50 #3
    candanag Mesajlar: 302
    içinde şeker, çikolata ya da süt olmayan bir karışım nasıl tatlı olabiliyor ki yahu. ha meyve şekerinden bahsediyorsak kıvamında fırınlanmış bir kabak tatlısı üzerinde ceviz ya da hakiki bir kaymak üzerine kondurulmuş ayva tatlısı bunu en güzel karşılamaktadır diye düşünüyorum. profiterol ya da fırın sütlaçtan hiç bahsetmeyeyim

4. Alt 01-24-2012, 18:33 #4
    candanag´isimli üyeden Alıntı
    içinde şeker, çikolata ya da süt olmayan bir karışım nasıl tatlı olabiliyor ki yahu. ha meyve şekerinden bahsediyorsak kıvamında fırınlanmış bir kabak tatlısı üzerinde ceviz ya da hakiki bir kaymak üzerine kondurulmuş ayva tatlısı bunu en güzel karşılamaktadır diye düşünüyorum. profiterol ya da fırın sütlaçtan hiç bahsetmeyeyim

Şeker,çikolata,profiterol,kaymak veee rejim
    Bana kalsa bende bunlardan vazgeçmezdim ama hem yiyip hem de sağlıklı ve zayıf olmanın çaresi bulunana kadar yapay tatlıları deneyeceğiz

5. Alt 01-25-2012, 01:11 #5
    dengede tutunca öyle de bi sağlıklı kalınır ki. kendimizi kandırmayalım böyle adına tatlı denilen şeylerle. en sağlam tatlıdan alınacak kalori max. 400-500'tür. 1 saatlik sağlam bir sporla dengede kalmaya devam edilir. şu hayatta yeme-içme zevkimizi de elimizden almayalım derim. biraz Vedat Milor izleyin, idolümdür kendisi

6. Alt 01-25-2012, 01:11 #6
    dengede tutunca öyle de bi sağlıklı kalınır ki. kendimizi kandırmayalım böyle adına tatlı denilen şeylerle. en sağlam tatlıdan alınacak kalori max. 400-500'tür. 1 saatlik sağlam bir sporla dengede kalmaya devam edilir. şu hayatta yeme-içme zevkimizi de elimizden almayalım derim. biraz Vedat Milor izleyin, idolümdür kendisi

safinaz ve p?naran bunu beğendiler.
Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.