Bukalemun..mutlaka seyretmelisiniz

[FLASH]http://www.dailymotion.com/swf/x9s13x_bir-bukalemun-ne-kadar-surede-kac-d_animals[/FLASH]...

Ağaç Şeklinde Aç4Beğeni
  • 2 gönderen Henna
  • 1 gönderen M ALİ RUMİ
  • 1 gönderen HİRANUR

1. Alt 09-11-2009, 05:13 #2
    Unnecessary Mesajlar: 726
    bunu ben face paylaştım çok hoşuma gitmişti sadece şunu ifade etmek istedim!
    İnsanlarda bukelemun gibidir ikiyüzlülerdir nerde ne yapacak anlayamassınız Allah bizi o tür insanlardan korusun amin

2. Alt 09-11-2009, 05:45 #3
    altun Mesajlar: 885
    bukalemunlarla insanları bir tutmamak lazım iki yüzlü değil çok yüzlüler ama doğuştan öyleler
    ya insanlar...............

3. Alt 09-11-2009, 05:48 #4
    mantıklı lakin tabirde 2 yüz geçiyor yaa evet ben her zaman bu hayvanları insanların aldatmacılarına mal ettim ! bazen öyle oluyor hayvandanda beter oluyor insanlar ..

4. Alt 09-11-2009, 09:57 #5
    M ALİ RUMİ Mesajlar: 193
    Bukulemun için bukulemun gibi olmak gayet tabii, ancak insanlar için bukulemun gibi olmak hiçte hoş olmayan bir duruş..

H?RANUR bunu beğendi.
  5. Alt 09-11-2009, 10:39 #6
    HİRANUR Mesajlar: 295
    M ALİ RUMİ´isimli üyeden Alıntı
    Bukulemun için bukulemun gibi olmak gayet tabii, ancak insanlar için bukulemun gibi olmak hiçte hoş olmayan bir duruş..

bencede

M AL? RUM? bunu beğendi.
  6. Alt 09-11-2009, 15:21 #7
    kipchak Mesajlar: 1.658
    Blog Başlıkları: 506
    Bukalemun Allah'ın yaratma sanatının örneklerindendir. ama bende olaya dahada farklı bir açıdan bakayım;
    Çalan fonun sonradan eklendiğini ve videonun sonundaki birkaç saniyelik kısmında kesildiğini bilen birisi olarak bence Güzel bir gözlük reklamı olmuş hem insanların hoşuna gidecek, hemde ilgi çekecek bir reklam. Sanal alemde çokca paylaşılmasıda cabası.

7. Alt 09-11-2009, 17:19 #8
    •●FühreR●•´isimli üyeden Alıntı
    Bukalemun Allah'ın yaratma sanatının örneklerindendir. ama bende olaya dahada farklı bir açıdan bakayım;
    Çalan fonun sonradan eklendiğini ve videonun sonundaki birkaç saniyelik kısmında kesildiğini bilen birisi olarak bence Güzel bir gözlük reklamı olmuş hem insanların hoşuna gidecek, hemde ilgi çekecek bir reklam. Sanal alemde çokca paylaşılmasıda cabası.

çok ilginç

8. Alt 09-12-2009, 05:34 #9
    altun Mesajlar: 885
    •●FühreR●•´isimli üyeden Alıntı

gerçekten farklı ibi bakış açısı videoda aklınıza bitek omu geldi

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.