alamanaya emekli kurumu icin cocuk bakim yetistirme v800 formu turkce almanca-cevap yazarsanız sevinirim

alamanaya emekli kurumu icin cocuk bakim yetistirme v800 formu turkce almanca-cevap yazarsanız sevinirim konusunun etiketlenmis sayfasi

* cevap yazarsanız sevinirim
merhaba ben 1978 almanya bielefeld dogumluyum benimle beraber 2 tane daha almanyada dogan kardeşim var annem sag babam ölü 1984.de baban temelli türkiyeye yani iskenderuna dönüş yapmış, şuan televizyonda bazı söylentiler var almanyada çocugunu doguran annelere maaş baglanıyormuş acaba annemim maastan faydalanma söz konusu olabilirmi bilgilendirirseniz çok ama çok sevinirim ilginizden dolayı...
DEVAMINI OKUMAK icin TIKLAYIN

Benzeyen Konular

* Anne Babanın Çocuk Yetiştirme Rehberi
Doğumdan Yetişkinliğe. Onu ödüllendirirken ve cezalandırırken aslında ne yapmakta olduğunuzu biliyor musunuz? Ölçüsüz isteklerine karşı nasıl davranmalısınız? Sınırlarlar koyuyor musunuz? O bir sinir krizine girdiğinde ne yapıyorsunuz? Çocuğunuzun doğasını anlamak ve onu en mükemmel şekilde yetiştirerek uyuşturucu, alkol, kumar ve diğer bütün zararlı bağımlılıklardan korumak için bu...

* Çocuk Yetiştirme Rehberi Modern Ailelerin Başucu K - Jesper Juul - Ana Fikri
Yayınevi: Alfa Yayınları Basım Tarihi: Kasım 2008 Kitap Türü: Okul Öncesi / Çizgi Roman Çocuklarımıza davranış şeklimiz dünyanın geleceğini belirleyecek. Tarihi bir dönüm noktasındayız. Birçok farklı toplum içerisinde iki yüzyıldan uzun bit süredir aile yaşamının temellerini oluşturan değerler bir çözülme ve dönüşme sürecine giriyor. Hangi değişimin, nerede, ne...

* Çocuk Ruh Sağlığı (Çocuk Yetiştirme Sanatı ve Kişi - Atalay YÖRÜKOĞLU - Ana Fikri
Yayınevi: Özgür Yayınları Basım Tarihi: Ağustos 2008 Kitap Türü: Okul Öncesi / Çizgi Roman M.E.B. lığının 11/10/1996 Tarihli kararı ile orta öğretim kurumlarına tavsiye edilmiştir Çocuk Ruh Sağlığı (çocuk yetiştirme sanatı ve kişilik gelişimi) Prof. Yörükoğlu bu kitabında hızlı değişme geçiren toplumumuzda aile ve çocuğun genel durumunu değerlendiriyor. Çocuk...

* almanca a1 kelimeler aile birleşimi için hızlı almanca
Almanca a1 kelimeleri ile ilgilenen arkadaşlar için verdiğimiz bu link en hızlı ve en kısa zamanda aile birleşimi sınavlarında çıkan kelime ezberlemek için iyi bir kaynak. Altın Geçit sitesinden yararlanarak bu kaynaklara ulaşabilirsiniz.

* Emekli Paşa Köksal: Türkçe ezanı çok özledim
Emekli Paşa Köksal: Türkçe ezanı çok özledim 28 Şubat davasında en önemli delilerden biri sayılan kritik Milli Güvenlik Kurulu Toplantısı tutanakları mahkeme heyetine gönderildi.Tutanakları inceleyen üye hakim Süleyman Köksaldı, tutanaklara ilişkin bir rapor hazırladı. 28 Şubat davasında en önemli delilerden biri sayılan kritik Milli Güvenlik Kurulu Toplantısı tutanakları mahkeme...

cevap yazarsanız sevinirim ile alakalı diğer sayfalar

Bir cevap yazarsanız sevinirim Arkadaşlar ben kamu yönetim öğrencisiyim 1.dönem Borçlar Hukuku dersi aldım ancak 2. dönemde de görünüyor acaba tekrar alsam yanlış mı yapmış olurum.
Acil ve önemli bir soru bakıp cevap yazarsanız sevinirim..! 21 Ağu 2010 ... Arkadaşlar II.Yerleştirme sonrası I.yedek Kayıt sonuçlarına baktım TC kimlik umaramı doğru yazdım güvenlik no yu da doğru yazdım ancak ...Atatürk ün müziğe verdigi önemi yazarsanız sevinirim repiniz ...
Hukukcu.com - Türkiye'nin Hukuk Portalı - Hukuk Forum - İcra İflas ... teoman bey cevap yazarsanız sevinirim. Bu benim bilgim dışında ve hukuk ilgi alanıma giriyor bu site aracılığı ile bilmediklerimi ...
Lütfen bakın arkadaşlar cbk yazarsanız sevinirim! ! ! 14 Haz 2010 ... Cevap: Lütfen bakın arkadaşlar cbk yazarsanız sevinirim! ! ! son 6 yılda cıkmış oks sorularını ama raasyonel sayılarla ilgili olcak 10-15 soru verseniz yete ...Playstation 1 Oyunlarini Pc De çaliştirma Programi
çok yararlı bi konu cevap yazarsanız sevinirim - Metin2 Forum Arkadaşlar bildiginiz gibi metin2 oyununda bir tek yarımay aslan katleden muharebe kılıcı yoktr bunun yanında yarı insan kılıcı ay kılıcı kırmızı.

Yorumlar:

cenap: mrhba.öncelikle bedavaya yardımcı oldugunuz icin cok tesekkurler.annem 66 yasında ,almanyada 9 yıl calısmıs ve 3 cocuk dogurmus..75 te kesin dönus yapmıs..acaba emeklilik hakkı varmı?...simdiden tskkrler... - 01-15-2011 22:57

mus'ab: Almanya’da çocuk yetiştiren ebeveynler çalışmasa da kısmi emekli ücreti alabilir -------------------------------------------------------------------------------- Almanya’da çocuk yetiştiren ebeveynler çalışmasa da kısmi emekli ücreti alabilir Almanya’da üç çocuk yetiştiren bir anne 234 Euro emekli ücretine hak kazanır Alman Emeklilik Sigortası (DRV) Reinland bölge yönetiminden Andre... Almanya’da üç çocuk yetiştiren bir anne 234 Euro... - 03-19-2010 11:35

nuri: Kısaca 1992 öncesi orada çocuk sahibi olmuş, sonrasında türkiyeye kesin dönüş yapmış olan bir anne V800 formunu doldurduğunda bu yasadan ne şekilde yararlanabilir ? Şu an türkiyede vefat etmiş eşinin bağkur aylığını almaktadır, buna engel midir ? Yaş sınırı var mıdır ? Bu sistem düzenli olarak emekli aylığına mı tabii dir yoksa işsizlik sigortası gibi belirli bir süre ödenen ücret midir ? Teşekkür ederim. - 03-23-2010 13:23

Soru-Cevap bilgilendirme: Merhabalar forumumuza hosgeldiniz. Forumumuzda bu soru hakkinda fikri olan bir kisi en kisa zamanda cevaplayacaktir. Umarim sorunuz en kisa zamanda cevaplanir ve sizde memnun kalirsiniz. Lütfen Soru - Cevap kategorisini takip etmeyi unutmayin - 01-14-2012 22:07

alptraum: Öncelikle benim düsünceme göre - olumsuz -. Fakat en güzel yol bunu konsolosluklardan ögrenmek. Türkiyede ki Alman konsolosluklarininda ne kadar yobaz oldugunu cok iyi biliyorum. Gidip soru sormaniz v.s. bir sorun ve sordunuz diyelim alacaginiz cevap olumsuz olabilir. Tavsiyem Almanya daki türk konsolosluklarina konuyla ilgili mailler ya da mektuplar göndermenizdir. Anneniz Türkiye de oldugu icin ben her ne kadar bundan yararlanamayacagini... - 03-20-2010 00:54

alpaslan: merhaba ben 1978 almanya bielefeld dogumluyum benimle beraber 2 tane daha almanyada dogan kardeşim var annem sag babam ölü 1984.de baban temelli türkiyeye yani iskenderuna dönüş yapmış, şuan televizyonda bazı söylentiler var almanyada çocugunu doguran annelere maaş baglanıyormuş acaba annemim maastan faydalanma söz konusu olabilirmi bilgilendirirseniz çok ama çok sevinirim ilginizden dolayı şimdiden çok teşekkür ederim. alpaslan asal - 03-18-2010 19:33

Yeliz TIN: Merhaba , v800 formunun en üt köşesinde dolduruması gereken , ve de 9.3 kısımında da feragat eden evebeyn için de sigorta numarası sorulmaktadır.Acaba buradakı kısımlara TR deki sigorta numaralarımı yazılacaktır? Teşekkürler - 11-23-2018 16:14

alpaslan: hayır annem babamla birlikte oda dönüş yapmıştı benim en büyük ablam şuan almanyada yaşıyor pek bi önemi yok ama bunun bilmem ne dersiniz ne yapabiliriz - 03-20-2010 00:39

alpaslan: peki çocukların şöyle söylim benim yaşım şuan 32 abim 34 kardeşim 28 ve hepimiz evliyiz bu durumda hala faydalanabilirmiyiz annem şuan oda bizimle türkiyede almanyayamı gelip bizzat basvuru yapıcaz yoksa burda yani türkiyede herhangibir konsoloslukta işlemlerimizi gerçekleştirebilirmiyiz teşekkür ederim - 03-19-2010 22:01

"cevap yazarsanız sevinirim" Konusuna Yorum Yapın:

İsminiz
İsminiz:

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.

Konuyla ilgili yorumunuzu buradan yapabilirsiniz.