12783 okunusu-Jingle Bells Şarkısının Tersten Okunuşu Çok Korkunç...

12783 okunusu-Jingle Bells Şarkısının Tersten Okunuşu Çok Korkunç... konusunun etiketlenmis sayfasi

* Jingle Bells Şarkısının Tersten Okunuşu Çok Korkunç...
jingle bells ÅŸarkısının tersten okunuÅŸu çok korkunç... Link ve Resimleri Yalnizca üyeler görebilir
DEVAMINI OKUMAK icin TIKLAYIN

Benzeyen Konular

* İstiklal Marşının Kabulü ve İlk kez Okunuşu
Saruhan Mebusu Reşat Bey'in, Celse Sonunda Karesi Mebusu Abdülgafur Efendi Tarafından Bir Dua İrat Edilmesine Dair Takriri: REİS - Yeni bir takrir var, Saruhan Mebusu Reşat Bey'indir. (Bu mübarek meclisimizin içtimai nihayetinde Abdülgafur Efendi tarafindan bir dua irat buyurulmasını arz ve teklif ederim) diyorlar. (Seriye Vekili Efendi var sesleri). Dua edilmesini kabul buyuranlar lütfen...

* Adımın Okunuşu
:whistling0121::4::afro0121: Adımın Okunuşu Orhan,Osman,Ömer bunlar bir simge Adımın Okunuşu Mehmetçiktir. Destanım dolu tarih denen belge Gözüm pek,göğsüm çevik,başım diktir. Ben Mehmetçikim,kendimden eminim. Duşmana korkuyum,dosta güvenim.

* Asr suresi meali okunuşu anlami açilimi mesajlari
ASR SURESİ Asr’ı, sıkıp suyunu çıkarmayı, özüne ulaşmayı düşün. Kuranı asr yapmayı, okumayı, anlamayı, ilkelerini kavramayı aklet. İnsana verilen özellikleri, melekeleri, imkanları, zamanı, gelip geçiciliği düşün. Nerden gelip nereye gittiğini, ne için geldiğini anla. Aksi halde insan hasar içerisindedir. Hüsrana uğramaktadır. İnsanın yaratılışını, tüm melekelerin insana itaatini, ayartıcı...

* Nas suresi meali okunuşu anlami açilimi mesajlari
NAS SURESİ De ki: Deki? Emri çok unsurları ihtiva etmektedir. Peki neyi söylemeli, iletmeli, anlatmalı. Kime söylemeli, neyi, nasıl, ne zaman, nerede, niçin, hangi usulle anlatmalı. Kişi, söyleneni, yani KURANI düşünmeli, anlamalı, yaşamalı, içselleştirmeli ki aktarabilsin. Bu, İKRA emrine benzemektedir. Anlamayan anlatamaz. İkra veya gul/deki; okumak, anlamak, ibret almak, yaşamak ve...

Jingle Bells Şarkısının Tersten Okunuşu Çok Korkunç... ile alakalı diğer sayfalar

jingle bells şarkısının tersten okunuşu çok korkunç... RE: jingle bells şarkısının tersten okunuşu çok korkunç... Ayyy çok kötü korktum yaaa. İlk başta bunun neresi korkunç diyodum sonra ağzımın ...
Jıngle Bells Şarkısının Tersten okunuşu[bence çok korkunç kalbi ... bu adresi girin ve play a basın müziği dikkatlice dinleyin sonra reverse basın ve tekrar daha dikkatli dinleyin.. Korkunç Bir Ses Geliyor ÇokDikkatli ...
YılBaşı Şarkısını Tersten Okuyunca Neler Oluyor!!! Tüylerim ... yılbaşı şarkısı ve tersten okunusu: .... Yılbaşı Şarkısı "Jingle Bells" Tersten Okununca, 'Ame
Jingle bells şarkısının tersten okunuşu çooook ilginç ben ... 24 Ağu 2006 ... Jingle bells şarkısının tersten okunuşu çooook ilginç ben inanamadım. ... hiç korkunç değildi bence.Bunların modası geçmedimi artık ya ...
Jingle Bellsin Tersten Okunuşu Biraz Garip - Sayfa 3 İstediğimiz kadar basamaklı sayı söyleyin size okunuşunu yazayım. ...... 7244. alın size jingle bells şarkısının ters okunmuş halindeki küfürler . ...

Yorumlar:

Misafir: ben korkmadım :) - 06-27-2010 13:39

Misafir: nov nasil yani bölemi ters okunşu - 12-30-2012 22:56

Kayıtsız Üye: ayy salonda çığlık çığlığa koştum ve ben 8 yaşındayım direk babamın sırtına bide bugün 2010a girioz...aylin teyzeye gösterdik.korkudan öldü - 12-31-2009 22:09

aallii: tamam - 04-16-2012 20:55

Misafir: yha sözlerini yazarmısınız - 02-01-2013 13:54

kızlar: Bunu hemen facede paylaştık . çok iyi tbrik ediyorum sizi . korkunçççç - 06-04-2011 19:38

zeynep_hearty: çok korktum ve bir o kadarda güldürdü sağolun...hayr ile... - 01-17-2009 01:45

safinaz: Güncel kalsın,bana da iyi bir ders olur.Ne de olsa çabuk unutuyorum. - 04-30-2011 08:20

Kayıtsız Üye: çok korktum üstelikte 2 yaşındayım - 03-07-2010 14:50

"Jingle Bells Şarkısının Tersten Okunuşu Çok Korkunç..." Konusuna Yorum Yapın:

Ä°sminiz
Ä°sminiz:

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.

Konuyla ilgili yorumunuzu buradan yapabilirsiniz.