07042013 kuran meal yarismasinda sinav sonuclari-Süleymaniye Vakfı meal yarışması

07042013 kuran meal yarismasinda sinav sonuclari-Süleymaniye Vakfı meal yarışması konusunun etiketlenmis sayfasi

* Süleymaniye Vakfı meal yarışması
"Şüphesiz bu Kur'an, en doğru yolu gösterir." (İsra: 9) Yarışma Hakkında Genel Bilgiler 2009-01-08, 15:35:12 ●Yarışmanın Tarihi, Süresi ve Yeri:Tarih: 26 Nisan 2009 Pazar Başlama Zamanı: 10:00 Süre: 150 dakika Yer:Sınav merkezi: İstanbul Fatih ve Üsküdar ilçeleridir. ●Yarışmanın Tarihi, Süresi ve Yeri:
DEVAMINI OKUMAK icin TIKLAYIN

Benzeyen Konular

* 120'de 120 yapanların 2. sınav sonuçları
KPSS'de kopya skandalının belgeleri ortaya çıktı. İptal edilen sınavda 120'de 120 yapanlar ikinci sınvda sapır sapır döküldü. MİT kontrollü sınavda netler yarı yarıya düştü. İlk sınavın 'dahi'lerinin ikinci sınavdaki puanları: Kopya ve sızdırma iddiaları nedeniyle yenilenen KPSS'de sarsıcı tablo. Eğitim Bilimleri Sınavı'nın şampiyonları adeta döküldü. İlkinde full çeken aday, MİT...

* Ehliyet sınav sonuçları bugün açıklanıyor
Ehliyet sınav sonuçları bugün açıklanıyor Şubat Ehliyet sınavı sonuçları sonuçlarının açıklanması merakla bekleniyor. Bugün açıklanacak sınav sonuçlarını Binlerce kişi merakla bekliyor. Şubat Ehliyet sınavı sonuçları sonuçlarının açıklanması merakla bekleniyor. Bugün açıklanacak sınav sonuçlarını Binlerce kişi merakla bekliyor. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından...

* Açıköğretim sınav sonuçları açıklanıyor
Açıköğretim sınav sonuçları açıklanıyor AÖF sınav sonuçları (Açık Öğretim Fakültesi) için herkes beklemede... Sonuçların Cuma günü açıklanacağı bekleniyordu ancak yetişmedi. AÖF sınav sonuçları (Açık Öğretim Fakültesi) için herkes beklemede... Sonuçların Cuma günü açıklanacağı bekleniyordu ancak yetişmedi. AÖF sınav sonuçlarının açıklanması dün mesai bitimine yetişmedi....

* AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?
AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? 2013 yılı 9-10 Şubat Açıköğretim Fakültesi (AÖF) güz dönemi sınavına girenlerin gözü kulağı AÖF'nin resmi sitesinde olacak. Soruları ve cevapları ne zaman açıklanacak? Açıköğretim Fakültesi sınav sonuçlarıyla ilgili, AÖF yetkililerinden bir açıklama geldi... 2013 yılı 9-10 Şubat Açıköğretim Fakültesi (AÖF) güz dönemi sınavına girenlerin gözü...

* AÖF sınav sonuçları açıklandı / TIKLA ÖĞREN
AÖF sınav sonuçları açıklandı / TIKLA ÖĞREN Açıköğretim Fakültesi AÖF sınav sonuçları açıklandı. AÖF sınav sonuçları AÖF'nin resmi sitesinden duyuruldu. Açıköğretim Fakültesi AÖF sınav sonuçları açıklandı. AÖF sınav sonuçları AÖF'nin resmi sitesinden duyuruldu. AÖF sınav sonuçları açıklandı. Açıköğretim Fakültesi (AÖF) öğrencilerinin merakla beklediği haber geldi. 4-5...

Süleymaniye Vakfı meal yarışması ile alakalı diğer sayfalar

Kur'an-ı Kerim (Meal) Bilgi Yarışması | cemaat.com 8 Şub 2009 ... OKUDER ÖZGÜRDER SENABİL VAKFI SÜLEYMANİYE VAKFI ŞEFKAT VAKFI ... Kur'an-ı Kerim'i ve Mealini Güzel Okuma Yarışması · Kalbimizin Baharı Kur' ...
Süleymaniye Vakfı | Din ve Fıtrat Araştırmaları Merkezi Süleymaniye Vakfı resmi web sitesi. Kur'an, Hadis, Fıkıh vb. konularda araştırmalar ve ... Kur'an ve Meal. Kuran Dinle; Meal Radyo. Fotoğraf Galerisi ...Kurucumuz - Başörtüsü ve Örtünme - Fotoğraf Galerisi
Kur'an-ı Kerim Meal Yarışması Yapıldı / İlahiyat Haber 26 Nis 2009 ... Süleymaniye vakfı öncülüğünde kurulan ve onlarca sivil toplum kuruluşunun destek ... teşvik amacıyla Kur'anı Kerim Meal yarışması yapıldı.
Kur'an'ı Anlama Platformu - 2010 25 Nis 2010 ... Kur'an-ı Kerim (Meal) Bilgi Yarışması'nın Final Sınavı ve Ödül Töreni Yapıldı ... AB-I HAYAT VAKFI KALEM-DER ERZURUM ABDURRAHMANGAZİ VAKFI ...
Süleymaniye Vakfı Haberleri Süleymaniye Vakfı hakkinda cesitli kaynaklardan derlenen haberler. ... `Kuran`ı Anlama Platformu` bir çokSTK`nın desteğiyle meal yarışması düzenliyor. ...

Yorumlar:

vuslat1616: böyle bir yarışma yaptıkları için emeği geçen herkezden Allah razı olsun. sorular zordu ama insanlar soruyu okurken bile birşeyler öğreniyor. her sene olur inş.. bence soruları ful yapabilmek için hafız olmak ve arapçayı iyi bilmek gerekiyordu.. - 04-27-2009 21:44

Henna: yarışma yapıldı... 1 hafta önce de kütahya da vardı... Sorular güzelmiş.. az-biraz döküldüm itiraf etmeliyim ki... bakalım ilk 100 zor görünüyor... siz de katıldınız ve bize demediniz öyle mi...şimdi hakkaten üzlüdüm hemde kıskandım hadi hayırlısı... - 04-27-2009 16:04

Henna: olsun..ne güzel...emek verdiniz ya ..maşalah size...bence katılmak harika olmalı...inşallah bundan sonra her türlü yarışmaya katılma kararı alayım..çok heveslendim..galiba kıskandım ...aramızda...:) hayırlsı... - 04-28-2009 00:06

el_feta: : )... katılın bence... - 02-26-2009 16:46

Abdurrahim Sar: "Şüphesiz bu Kur'an, en doğru yolu gösterir." (İsra: 9) Yarışma Hakkında Genel Bilgiler 2009-01-08, 15:35:12 ●Yarışmanın Tarihi, Süresi ve Yeri:Tarih: 26 Nisan 2009 Pazar Başlama Zamanı: 10:00 Süre: 150 dakika Yer:Sınav merkezi: İstanbul Fatih ve Üsküdar ilçeleridir. ●Yarışmanın Tarihi, Süresi ve Yeri: - 06-13-2020 23:01

Henna: maşallah..barekallah....ne kadar güzel bir haber bu...hemde bu kadar genç yaşda..meal hıfzınızvar mı yoksa...hafız mısınız..?rabbim zihin açıklığı versin..inşallah en iyi dereceye girersiniz... bizde duacınız oluruz...bizimle paylaşırsanız çook sevinirim... maşallah... - 04-24-2009 22:10

Henna: meal ile alakalı çok nadide hatıram var mekke de...o da bana teselli...çok kişinin şahitliğinde...üstelik bizim namaz içinde ve güzel bir tevafuk...(imam sudeys) ...bi rahatladım aklıma gelince..:) - 04-28-2009 01:06

vuslat1616: Siz aranızda konuşuyorsunuz ama ben de gireyim sohbete..ben de üsküdar imam hatip lisesinde girdim. okulun önünü bi göreceksiniz, dediğiniz gibi cübbeli, çarşaflı insanlar.. ortamı görünce heyecan bastı beni.. çok yaşlı insanlar da vardı.. keşke öss de ve diğer sınavlarda da başörtüsüne izin verseler diye düşündüm bende.. sınavdan çıktım, baktım ki insanlar soruların cevaplarına bakıyorlar mealden.. bu da biraz güldürdü beni... benim için güzel... - 04-28-2009 16:01

Henna: birgün inşallah...inşallah...!!! vesselam... - 02-25-2009 15:34

"Süleymaniye Vakfı meal yarışması" Konusuna Yorum Yapın:

İsminiz
İsminiz:

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.

Konuyla ilgili yorumunuzu buradan yapabilirsiniz.