Kıyafet Alırken Neye Dikkat Edersiniz?

Yeni bir kıyafet alırken öncelikle nesine en çok dikkat edersiniz? Benzer Konular Yeni HD TV alırken nelere dikkat etmeli?... Kurban alırken dikkat edilmesi gerekenler... Eti alırken ve saklarken dikkat edin!... ...

?

Kıyafet Alırken Neye Dikkat Edersiniz?

1. Alt 01-30-2012, 00:42 #2
    safinaz Mesajlar: 3.348
    Nasıl bir ankettir,hepsine dikkat ederim.Benim vazgeçemediğim belli başlı markalarım vardır ki giyim konusunda çok titizim ve bu konuda mütevazi olamam.Fakat sezon sonunda alışverişerimi yapmaya özen gösteririm ve fiyatına da dikkat ederim.Kumaşı yani malı da önemli,moda olması zaten farkında olmadan istememize sebep oluyor.
    Göz zevkime de hitap etmesi önemlidir.Mesela asla kahverengini kullanmam.Lacivert dışında koyu renkleri sevmem.
    Bir bayan için her kıyafet illaki ihtiyaçtır,sorulması bie ayıptır

2. Alt 01-30-2012, 13:59 #3
    candanag Mesajlar: 302
    dolabımdaki her tür kıyafetimin en az bir tanesinin sade siyah renkte olmasına dikkat ederim. Türe göre marka-kumaş ya da fiyat önemli/önemsiz olabiliyor.

3. Alt 01-30-2012, 21:28 #4
    pınaran Mesajlar: 314
    göz zevkim önemlidir, o sırada revaçta olan moda kıyafetler yerine kendi zevkime göre uyumlar önceliğimdir. misal "Şapkasız çıkmam ağbi" diyen Mahsar Alanson misali 5 senedir aynı şapkayı geçiriyorum başıma, yırtılmaya başlayınca değiştirmeyi düşünüyorum ve evet yaz kış bahar şapkasız çıkmam

4. Alt 02-01-2012, 00:33 #5
    gargamel Mesajlar: 17
    Rahatlık benim için önemli.Genellikle spor kıyafet alırım.

5. Alt 08-03-2012, 15:33 #6
    sevilay sevil Mesajlar: 247
    ihtiyacım varsa alırım herseyde marka takıntım yok markalı bi bluz 20tl 15tl varsa illaki onu almak için tutturmam modaya dikkat ederim

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.