İnternette En Çok Hangi Alışveriş Sitesini Kullanıyorsunuz?

İnternette En Çok Hangi Alışveriş Sitesini Kullanıyorsunuz? Benzer Konular Hangi sınav hangi tarihte yapılacak? ÖSYM açıkladı... Hangi Parfüm Kokusunu Kullanıyorsunuz?... Hangi dowland sitesi kullaniyorsunuz... Seçim öncesi hangi sanatçı hangi partiyle ...

?

İnternette En Çok Hangi Alışveriş Sitesini Kullanıyorsunuz?

Ağaç Şeklinde Aç4Beğeni
  • 1 gönderen bluered
  • 1 gönderen safinaz
  • 1 gönderen candanag
  • 1 gönderen sevilay sevil

1. Alt 01-22-2012, 23:46 #2
    bluered Mesajlar: 25
    hepsiburada ve trendyoldan alışveriş yapıyorum

azure bunu beğendi.
  2. Alt 01-22-2012, 23:55 #3
    safinaz Mesajlar: 3.348
    Bende Gittigidiyor,Trendyol,Limango ve Markafoni'yi kullanıyorum ama tek seçimlik anket olduğu için kabaca bir hesapla en çok alışveriş yaptığım site olarak Trendyol'u seçtim.

azure bunu beğendi.
  3. Alt 01-22-2012, 23:55 #4
    candanag Mesajlar: 302
    farklı reklam yolları ile adını duyurmuş sanal alışveriş siteleri, internet ve kredi kartı vs. kullananlar için alternatif alışveriş biçimlerinden biri olmuş durumda. dönem itibariyle özel indirimlerin olduğu zamanlarda kişisel ihtiyaçlarımıza göre bazı alışveriş sitelerinin de ön plana çıktığı aşikar.
    tür olarak kitap alışverişini kitapyurdu.com'dan (sanal kitap fuarı gibi sağlam indirimlerin olduğu dönemlerde ve bazı dvd-audio cd ler için idefix), bazı tekstil ürünleri için trendyol, kahve ve çeşitli ev eşyaları için tchibo, parfüm-losyon-deo vs. için tekinacarkozmetik...

azure bunu beğendi.
  4. Alt 08-03-2012, 15:38 #5
    sevilay sevil Mesajlar: 247
    ben ilk defa alısveriş yaptım oda vip dükkandan bi dahada yapmadım

safinaz bunu beğendi.
  5. Alt 08-25-2012, 16:15 #6
    iremsena4 Mesajlar: 12
    hepsiburada.com ve gittigidiyor

6. Alt 05-25-2017, 18:40 #7
    Samou Mesajlar: 1
    candanag´isimli üyeden Alıntı
    farklı reklam yolları ile adını duyurmuş sanal alışveriş siteleri, internet ve kredi kartı vs. kullananlar için alternatif alışveriş biçimlerinden biri olmuş durumda. dönem itibariyle özel indirimlerin olduğu zamanlarda kişisel ihtiyaçlarımıza göre bazı alışveriş sitelerinin de ön plana çıktığı aşikar.
    tür olarak kitap alışverişini kitapyurdu.com'dan (sanal kitap fuarı gibi sağlam indirimlerin olduğu dönemlerde ve bazı dvd-audio cd ler için idefix), bazı tekstil ürünleri için trendyol, kahve ve çeşitli ev eşyaları için tchibo, parfüm-losyon-deo vs. için tekinacarkozmetik...

Sanal alışveriş siteleri dediğiniz gibi, diğer mecralara göre daha kullanışlı olabiliyor ama zaten indirimliymiş diye hemen satın almamanızı öneririm. Dikkat ettim, internette bir sürü farklı platform var. Mesela Trendyol özelinde ben en az beş tane saydım Trendyol indirim kodu, Kampanya Kuponu ve Hediye Çeki 2017 Mayıs — Promocodius.com gibi ve tamam, çok değil ama kartınıza göre 20 - 30 lira daha fiyatı düşürecek kodlar var. Bir defalık bir kazanç sağlamayabilir ama benim gibi sık sık bir şeyler alıyorsanız 20,20 ciddi tasarruf sağlanabilir toplamda. Bu tarz olasılıkları da göz ardı etmeyin bence.

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.