Tuttugunuz Takimin Sike yaptigini isbatlanirsa, otakimdan faz gecermisiniz???

Tuttugunuz takimin $ike yaptigi ispatlanirsa, o takimi tutmaktan vazgecer misiniz??? Benzer Konular 'Libyalının yaptığını İsrailli bile yapmadı'... Futbolda şike davasında yargılama başladı... Şike sanığı Nurettin G.'ye 5 ila 8 yıl ...

?

Tuttuğunuz takımın şike yaptığı ispatlanırsa, o takımı tutmaktan vazgeçer misiniz?

Ağaç Şeklinde Aç8Beğeni
  • 2 gönderen safinaz
  • 2 gönderen RuŞeN_ALP
  • 1 gönderen pınaran
  • 1 gönderen RuŞeN_ALP
  • 1 gönderen tuerkraider
  • 1 gönderen pınaran

1. Alt 07-19-2011, 01:01 #2
    safinaz Mesajlar: 3.348
    Hayır.1905 yılından beri süregelen köklü bir takım bir sene içindeki gelip geçici bir grubun yanlışı yüzünden takım sevgisi bitmez.

yabanGülü ve aLpaTürk bunu beğendiler.
  2. Alt 07-19-2011, 01:08 #3
    RuŞeN_ALP Mesajlar: 41
    Yanlışa taraftar olunmamalı, yanlış yapanların yanlışı kendine ait olmalı ve yanlış yapanlar temizlenmeli ve tüm bunlardan sonra kaldığımız yerden devam etmeli.

yabanGülü ve safinaz bunu beğendiler.
  3. Alt 07-19-2011, 10:26 #4
    pınaran Mesajlar: 314
    takım tutmuyorum, futboldan da anlamam, zorla bir iki izletme ile bu soruyu yönelttiğimi belirteyim önce (hakim olmadığı konulara karşı bol bol yorumlar yapan yeterince kişi var zaten, ben de eklenmeyeyim), futbolda şike yapılıyor diyelim (genelleme yapılması yanlıştır, ama yine de genelde futbolda şikenin varlığına inanıldığını duyuyorum) tuttuğunuz takım gol atınca nasıl gerçekten sevineceksiniz ya da gol yiyince nasıl gerçekten de kendinizi üzeceksiniz, sahte bir dünya değil mi bu ?? (art niyet aranmasın, bana yabancı olan bir konu, merakıma soruyorum)

yabanGülü bunu beğendi.
  4. Alt 07-19-2011, 11:58 #5
    RuŞeN_ALP Mesajlar: 41
    Bu soruya cevap vermek için futboldan anlamak gerekmez zaten de, dediğin gibi sahte bir dünya ama bu sahteliği sadece şikeyi yapanlar bilebiliyor, taraflar yapmıyor şikeyi .

yabanGülü bunu beğendi.
  5. Alt 01-30-2012, 10:44 #6
    tuerkraider Mesajlar: 50
    yanlisi yapan takim degil takimin basindaki sahislardir tabikide vaz gecmem ama tepkimi koyarim

yabanGülü bunu beğendi.
  6. Alt 01-30-2012, 21:20 #7
    pınaran Mesajlar: 314
    nasıl bir tepki ?

yabanGülü bunu beğendi.
  7. Alt 01-31-2012, 01:33 #8
    tuerkraider Mesajlar: 50
    pınaran´isimli üyeden Alıntı
    nasıl bir tepki ?

tepki derken neticede sampiyonluk olmak önemliydi yerine ben bu sekilde takimimim sampiyon olmasini istemiyorum gibi

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.