MUHAKEME.NET FORUMU

MUHAKEME.NET FORUMU (https://www.muhakeme.net/forum/)
-   Anketler (https://www.muhakeme.net/forum/anketler/)
-   -   Cocugunuzun ismi, esinizin sevgilisinin ismi ... (https://www.muhakeme.net/forum/anketler/55326-cocugunuzun-ismi-esinizin-sevgilisinin-ismi.html)

yabanGülü 12-25-2010 01:24

Cocugunuzun ismi, esinizin sevgilisinin ismi ...

Bir kızınız/Oglunuz oldu. İsmini Beyiniz/haniminiz önerdi, siz de kabul ettiniz. Yıllar sonra ögrendiniz ki, bu isim esinizin eski sevgilisinin ismiymis. Neler olur?

yabanGülü 12-25-2010 01:33

--->: Cocugunuzun ismi, esinizin sevgilisinin ismi ...

Ben eski sevgilisinin isminin oldugunu ögrendigimi söylerdim ve asla lafini bile etmezdim. Ve hic kiskanmadigimi ve zaten bu ismi benimde begendigim icin cocuguma takildigini belli ederdim. Ben begenmesem zaten ismi bu olmazdi derdim. :-)

safinaz 07-03-2011 21:37

Babam ben doğduğumda adımı Elif koymak istemiş ama annem belki de eski sevgilisinin ismidir diye bırakmamış.Adımı Safinaz koymuşlar:sirit:

pınaran 07-03-2011 22:08

Alıntı:

safinaz´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 134769)
Babam ben doğduğumda adımı Elif koymak istemiş ama annem belki de eski sevgilisinin ismidir diye bırakmamış.Adımı Safinaz koymuşlar:sirit:

annen şüphelenmekte haklı olabilir, arkadaşımın babası arkadaşıma ismini verdiğinde annesinin haberi yokmuş ama eski ilişkisinin adı olduğunu kız 2 yaşına gelince anlamış, 1 sene sonra oğulları olmuş, annesi de oğluna kendi eski ilişkisinin ismini vermiş.. babası tabii durumu o sıralarda çakmıyor.. halbuki bilmiyor kadınların intikamı acı olur :sirit: 2-3 sene sonra da babası öğreniyor işin iç yüzünü.. tabi yapacak bir şey yok.. çocukların isimlerini her ağızlarına alışlarında eskileri yâd etmişler.. :sirit:

yabanGülü 07-03-2011 23:09

iste kadinin intikami diye buna derim hahaha

kiesto_afri 01-10-2012 22:18

→ Cocugunuzun ismi, esinizin sevgilisinin ismi ...

Böyle bir sey olamaz cocugumun ismini ben koyarim ,,

isimler şimdiden belirli erkek olursa ümit kız olursa selin

yabanGülü 05-14-2012 14:33

Alıntı:

kiesto_afri´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 136547)
Böyle bir sey olamaz cocugumun ismini ben koyarim ,,

isimler şimdiden belirli erkek olursa ümit kız olursa selin

allah gönlüne göre versin kardesim

sevilay sevil 08-03-2012 16:18

ben söyle yapardım eğer öğrenirsem sadece madem geçmiş geçmişte kalmadı niye benimle evlendin derdim onunla evlenip öyle isim koysaydın der giderdim.

alper 11-12-2012 22:19

yıkıcı...
Mesaj mobil cihaz üzerinden gönderilmistir

rabiaD 11-13-2012 09:51

yok yaa olur mu isim yüzünden bırakılır mı? ne yaparsın geçmiş geçmişte kalır ama acısıyla yaşarsın :):)

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 20:24 .

2000- 2024
Tüm bağışıklıklar ve idelerden bağımsız olan sözcükleri sarfetmeye mahkumdur özgürlük