MUHAKEME.NET FORUMU

MUHAKEME.NET FORUMU (http://www.muhakeme.net/forum/)
-   Anketler (http://www.muhakeme.net/forum/anketler/)
-   -   Sizce Fenerbahçe yarı finale yükselir mi? (http://www.muhakeme.net/forum/anketler/5156-sizce-fenerbahce-yari-finale-yukselir-mi.html)

özlem_34 04-04-2008 09:47

Sizce Fenerbahçe yarı finale yükselir mi?
 

Sizce Fenerbahçe yarı finale yükselir mi?

zdearban 04-04-2008 10:19

%99.9 ç-ı-k-a-c-a-k!

mhmt 04-04-2008 13:55

FENERİ bi sevemedim gitti:) ama türkiye takımı olarak çıkmasını isterim. hiç maçlardan futbeoldan felan anlamam diyebilrim ama çıksın hadi izin verdim:)

selametle..

deli 04-04-2008 19:32

zaten buraya kadar bile balına geldiler...
bide çıkarlarsa bu aziz in havasından geçilmez...
chelsea kolay lokma değil...

maNgali 04-04-2008 20:39

aynen ya bu kadar bal olmaski bi takımda sewilladan sonra bitmesi lazımdı

Fani 06 04-05-2008 00:28

Alıntı:

maNgali´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 10003)
aynen ya bu kadar bal olmaski bi takımda sewilladan sonra bitmesi lazımdı

Alıntı:

deli´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 10001)
zaten buraya kadar bile balına geldiler...
bide çıkarlarsa bu aziz in havasından geçilmez...
chelsea kolay lokma değil...

sevgili kardeşlerimm gs ve bjk olan arkadaşlar bir duyuru (baştan gs olsun= chelsea ben mi? karşıladımm gsliler - chelsea yi karşıyan arkadaşlar şimdi de yolcu etmesini bilsin.....kanald. adam ne konuştu bende bir cimbomluyum ama gs tarafları ayıpladı...( allah bizede böyle bir maç nasip etsin dedi. )kıskanmak yerine hakkı olmasaydı alamazdı demelerin yerine böyle düşünceler cok ama cok cokkk saçmaa.....:54::aallkkiiss:gs- arkadaşlarıda alkışlıyorummm umarın chelsea kendi sahasında yendimizdeee böyle konuşurlar... bjk gelince adamları yendik hala konuşuyorlar...:hoho:

maNgali 04-05-2008 12:23

Alıntı:

RaPPeR_mİcChEck´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 10010)
sevgili kardeşlerimm gs ve bjk olan arkadaşlar bir duyuru (baştan gs olsun= chelsea ben mi? karşıladımm gsliler - chelsea yi karşıyan arkadaşlar şimdi de yolcu etmesini bilsin.....kanald. adam ne konuştu bende bir cimbomluyum ama gs tarafları ayıpladı...( allah bizede böyle bir maç nasip etsin dedi. )kıskanmak yerine hakkı olmasaydı alamazdı demelerin yerine böyle düşünceler cok ama cok cokkk saçmaa.....:54::aallkkiiss:gs- arkadaşlarıda alkışlıyorummm umarın chelsea kendi sahasında yendimizdeee böyle konuşurlar... bjk gelince adamları yendik hala konuşuyorlar...:hoho:1 ben BARCELONA yı tutuyorum. ciddiyim çünkü sadece salak salak maç muhabbeti yapan millet ne yazık ki biziz hiç alınmayın fener beşiktaş yada gs bir maçı kaybettimi okulda yada pazarda her yerde gs li var mı yada şu takımlı geçmiş olsun diye takılan ve abartan hatta olayların çıkmasına otobüs camlarının kırılmasına, polislerle birbirine giren tek millet :D şimdi bana diceksiniz ne biçim Türksün.. valla Türklükle tutulan takımın bir alakası yok şimdiden söyliyim ben Türk TAKIMI tutmam tutmıcamda valla şimdi feneri kıskandığımdan da söylüyorum diyemezsin bana BARCELONA da bildiğin üzere FENERDEN 200 kat daha iyi bir takımki kimse buna hayır diyemez...

Fani 06 04-06-2008 00:17

Alıntı:

maNgali´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 10055)
1 ben BARCELONA yı tutuyorum. ciddiyim çünkü sadece salak salak maç muhabbeti yapan millet ne yazık ki biziz hiç alınmayın fener beşiktaş yada gs bir maçı kaybettimi okulda yada pazarda her yerde gs li var mı yada şu takımlı geçmiş olsun diye takılan ve abartan hatta olayların çıkmasına otobüs camlarının kırılmasına, polislerle birbirine giren tek millet :D şimdi bana diceksiniz ne biçim Türksün.. valla Türklükle tutulan takımın bir alakası yok şimdiden söyliyim ben Türk TAKIMI tutmam tutmıcamda valla şimdi feneri kıskandığımdan da söylüyorum diyemezsin bana BARCELONA da bildiğin üzere FENERDEN 200 kat daha iyi bir takımki kimse buna hayır diyemez...


kardeşim ben senle maç polemigi girmem nedeni söyleyim ben turk takımı tut demem...sana cünkü o sana kalmış kimse fener yada cimbom yenince para almıyor bu zevk herkez kendi zevkini ilgilenir sadece sizin o maç sözleriniz beni uyuz etti yendimiz takım yabancı ama balık diyorsun onun yerine benim vatanım insan yendi demenizi beklerdim ama olsunn...canın saolsun sen git o dedigin takımı tut ........ selametle.

maNgali 04-06-2008 16:06

Alıntı:

RaPPeR_mİcChEck´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 10089)

kardeşim ben senle maç polemigi girmem nedeni söyleyim ben turk takımı tut demem...sana cünkü o sana kalmış kimse fener yada cimbom yenince para almıyor bu zevk herkes kendi zevkini ilgilenir sadece sizin o maç sözleriniz beni uyuz etti yendimiz takım yabancı ama balık diyorsun onun yerine benim vatanım insan yendi demenizi beklerdim ama olsunn...canın saolsun sen git o dedigin takımı tut ........ selametle.

zaten öyle yapıyorum bir ikincisi ben gs yada bjkı da bu sene dış maçlarında hepsini tuttum kazansaydı sevinrimdim kaybetti üzüldüm, ama feneri sevemiyorum bünyem kaldıramıyo nese selametle bende seninle maç konusunda tartışmam zaten çok ayrı düşünüyoruz :)

Fani 06 04-06-2008 16:27

Alıntı:

maNgali´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 10111)
zaten öyle yapıyorum bir ikincisi ben gs yada bjkı da bu sene dış maçlarında hepsini tuttum kazansaydı sevinrimdim kaybetti üzüldüm, ama feneri sevemiyorum bünyem kaldıramıyo nese selametle bende seninle maç konusunda tartışmam zaten çok ayrı düşünüyoruz :)

zaten öyle yapmaya devam et sen feneri sevemiyorumm... bünyem kaldıramıyo diyorsunn dogru fenerli olman için ilk önce delikanlı olman lazım . ben çarşı gibi kızları toplayıp çarşıya gitmiyoruz.. biz aslan gibi her kuyruk sallayanada maçı satmıyoruz...

Üye Ol
Üye Ol
Üye Ol
Üye Ol
Üye Ol

Laf sokma kapak oLursun uğraşma etiket oLursun biraz adam oL ki yanımda yer buLursun:hoho::hoho::hoho:
Üye Ol


Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 12:52 .

vBulletin® Sistem Jelsoft Enterprises Ltd. © 2000- 2019
Tüm bağışıklıklar ve idelerden bağımsız olan sözcükleri sarfetmeye mahkumdur özgürlük


Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.