Sizce Fenerbahçe yarı finale yükselir mi?

RaPPeR_mİcChEck ´isimli üyeden Alıntı ↑...

?

1. Alt 04-07-2008, 19:15 #11
    Ziyaretci
    naniler Mesajlar: n/a
    RaPPeR_mİcChEck´isimli üyeden Alıntı
    zaten öyle yapmaya devam et sen feneri sevemiyorumm... bünyem kaldıramıyo diyorsunn dogru fenerli olman için ilk önce delikanlı olman lazım . ben çarşı gibi kızları toplayıp çarşıya gitmiyoruz.. biz aslan gibi her kuyruk sallayanada maçı satmıyoruz...

Laf sokma kapak oLursun uğraşma etiket oLursun biraz adam oL ki yanımda yer buLursun

Rapper Kardeş Ben sonuna kadar fenerliyim Hicbir Takım bizi yıldıramaza biz mac satmayız hakkımızla alırız.Mangali kardeş sevmiyorsan feneri Barcelona yı tut.Unutma!! Devran Dönecek Sıra Barcelona ya gelecek.Yarın tur atladıgımızda İnşallah bu lafları tekrarlayabilirsin.Ha elenirsekde buraya cıkmamız buyuk başarıydı.Allaha emanet ol kib bye

2. Alt 04-07-2008, 22:21 #12
    Ziyaretci
    c0LD Mesajlar: n/a
    fanatiklik fazlasıyla itici duruyo bilginize..

3. Alt 04-07-2008, 22:29 #13
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Hocam fenerin yükselmesiyle türkiye avrupa birligine girmeyecek,egitime daha büyük bir önem verilmeyecek gelismis ülkelere baktigimizda gercekten sosyal yasantilari oldugu icin fanatiklik yok

Bizde asosyallik oldugu icin fanatizm var

safinaz bunu beğendi.
  4. Alt 04-07-2008, 22:46 #14
    Ziyaretci
    c0LD Mesajlar: n/a
    dünyanın her ülkesinde fanatizm var hatta g-8 tabir edilen cok gelişmiş ülkelerde bu oran bizden cok daha şiddetli..ingilizler fransızlar almanlar v.s örnek vermeye gerek yok...ama herşeyin aşırısı sadece kendisine zarar verir..

alp sen ne güzel konuşuyosun öyle aclık falan sosyal içerikli mesaj olmuş

5. Alt 04-08-2008, 00:05 #15
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Bir ülkenin gelismisligini ne gösterir

Ingilizleri örnek vermissin fanatizmde ama bu orada farkli bir durum futbolun cikis yeri veyahut yillardir ingiltere diyince akla gelen futbol olmus

Hani almanyada futbol fanatizm i dedin ama bir türkiye gibi fanatizm yok

Örnegin

bir kanalda saat 22.00 de baslayip gece saat 3 e kadar süren bir spor programi yok

Golleri elestiren ofsaytmi degilmi diye bakan ayni saatte farkli konuklariyla katilan bir spor programi
    yok

Anlamissindir umarim ne demek istedigimi

6. Alt 04-18-2008, 21:09 #16
    Ziyaretci
    maNgali Mesajlar: n/a
    RaPPeR_mİcChEck´isimli üyeden Alıntı
    zaten öyle yapmaya devam et sen feneri sevemiyorumm... bünyem kaldıramıyo diyorsunn dogru fenerli olman için ilk önce delikanlı olman lazım . ben çarşı gibi kızları toplayıp çarşıya gitmiyoruz.. biz aslan gibi her kuyruk sallayanada maçı satmıyoruz...

Laf sokma kapak oLursun uğraşma etiket oLursun biraz adam oL ki yanımda yer buLursun

dakika 4 sana bisey hatırlatıyormu adam gib itakım öyle olur dimi haklısın dk 4 de gol yemeyen takıma takım demiyorlar ben feneri sevmiyorum bu benim sorunum ama koluma kız takıp dolaşmasınıda sizden daha iyi bilirim merak etme adam lar bi dakika 4 bide dakika 87 fener bu kadar iste galatasaray 9 sene önce geldi buraya bilmem haberin varmı??

7. Alt 04-19-2008, 14:31 #17
    safinaz Mesajlar: 3.348
    Hakim sanığa sormuş:
    -Uluslararası kaçakçılık suçu ile suçlanıyorsun. Tüm deliller aleyhine. Söyleyecek bir şeyin var mı?
    Sanık boynunu bükmüş ve,
    -Aman hakim bey, demiş.. Ben Fenerbahçeliyim. Uluslararası ne gibi bir faaliyetim olabilir ki biz edirne dışına çıkamadık ki..

8. Alt 04-19-2008, 17:22 #18
    Ziyaretci
    maNgali Mesajlar: n/a
    :D:D:D:D:D:D:D güzelmiş :D kısaca son noktayı koydun yhani :D

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.