yazi yazmayi sevenler buraya...

Alıntı:...

?

yazi yazmayi sevenler icin

Ağaç Şeklinde Aç3Beğeni
  • 1 gönderen yabanGülü
  • 1 gönderen Bediüzzaman26
  • 1 gönderen fehim

1. Alt 01-12-2010, 22:20 #1
    yabanGülü Mesajlar: 3.851
    Blog Başlıkları: 125
    Alıntı:
    Bedüizzam26

Arkadaşlar belki sitede yazı yazmak isteyenler vardır. Ve ben de yazı yazmayı çok seviyorumdur. Gelelim asıl meseleye. Jüri üyeleri seçilsin kaç tane olursa? Herkes bir konuyla ilgili yazı yazsın. Ama bir konu içinde olsun. Gün belirlensin mesela 16 Şubat mı 16 şubatta bitirelim jüri üyeleri aralarında en güzel yazıyı seçsinler. Sizce ???

kardesim affina siginarak diger taraftan konuyu sildim ve buraya anket olarak actim. hakkini helal et.

Bediüzzaman26 bunu beğendi.
  2. Alt 01-13-2010, 00:56 #2
    Bediüzzaman26 Mesajlar: 183
    Helal olsun arkadaşım olsun. Hem bundan dolayı bir şey çıkmaz değil mi? Anket olarak koymuşsunuz Allah sizden Razı olsun!

yabanGülü bunu beğendi.
  3. Alt 05-26-2010, 03:26 #3
    fehim Mesajlar: 89
    Ben varım arkadaşlar bu işe. Zaten yarım da olsa yazar sayılırım, kitabı internete verdik, bir sponsor bulamadık bu nasıl iş arkadaşlar. Gerçkekten yöneticilerimiz meseleyi ciddiye alsın, kalemi kuvvetli arkadaşlar aralarında değişmeli olarak yazsın, yazsın ki bu alemde biz de varım diyebilelim. Sessiz halk kitlelerinin sesi biz olalım. Aklına fikrine sağlık öneriyi ortaya atan kardeşim. İlk yazıyı da sen hak ettin

yabanGülü bunu beğendi.
Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.