MUHAKEME.NET FORUMU

MUHAKEME.NET FORUMU (https://www.muhakeme.net/forum/)
-   Anketler (https://www.muhakeme.net/forum/anketler/)
-   -   Muhakeme´de kücük bir yarisma düzenlensin istermiyiz??? (https://www.muhakeme.net/forum/anketler/27416-muhakemea-de-kucuk-bir-yarisma-duzenlensin-istermiyiz.html)

yabanGülü 12-28-2009 00:46

Muhakeme´de kücük bir yarisma düzenlensin istermiyiz???

Degerli üyelerimiz ve ziyaretcilerimiz.

Sizde biliyorsunuzki kisa bir aradan sonra yeniden beraberiz. Ailemize gün gectikce yeni üyeler katilmakta. Tabiki herkesi tanimamiz mümkün olmuyor o yüzden kimin ne yetenegi var bilemiyoruz. Bunun disinda ailemize nese katalim istiyoruz.

Ben derimki: bir yetenek yarismasi düzenleyelim. Tabiki yetenek dediysem "yetenek sizsiniz türkiye" gibi degil.

bir kac konu hazirliyalim biz yönticiler ve sizlere sunalim. sizler ise iste burda yeteneginizi kullanip kendi cektiniz bir videoyla bu konuyu anlatmaya calisin. Bizlerde yani tüm muhakeme aileside seyretsin ve eglensin. Tabiki belli bir süreden sonrada bu video cekimlerini biz OYLAMAYA sunalim ve iyi olan kazansin diyelim.

SIZE SORUM ISE SU: BÖYLE KÜCÜK BIR YARISMA DÜZENLENSINMI YOKSA DÜZENLENMESINMI. LÜTFEN OYLAMAYA KATILIN

mhmt 12-28-2009 15:16

--->: Muhakeme´de kücük bir yarisma düzenlensin istermiyiz???

Yarışmalar güzel olur. Heyecen sağlar. Lakin, ben 2. şıkkı seçmek zorunda kaldım. Önümüzdeki aylarda katılma gibi bi durumum olmayacağı için.
Katılan arkadaşlara başarılar şimdiden..

selametle..

Fani 06 12-28-2009 18:23

Sevgili Adminim :-)

Adminliğiniz Hayırlı olsun bu arada ama bu tür yarışmaların bence bu siteyle alakası olacağını sanmıyorum yani onun yerine şiir veya bir yazı veya Photoshop bilgisi olanlar muhakeme.net nasıl bir hediye verebilir.... Vb.

bunun gibi olursa belki katılımcı olarak girebilirim ....

yabanGülü 12-28-2009 22:54

Alıntı:

sagopa_27´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 55387)
Sevgili Adminim :-)

Adminliğiniz Hayırlı olsun bu arada ama bu tür yarışmaların bence bu siteyle alakası olacağını sanmıyorum yani onun yerine şiir veya bir yazı veya Photoshop bilgisi olanlar muhakeme.net nasıl bir hediye verebilir.... Vb.

bunun gibi olursa belki katılımcı olarak girebilirim ....

tsk ederim sagopa, senin böyle düsünecegini sanmiyordum. tabiki haklisin ama neden bizimle alakasi olmasin. ben bu mantigi zaten bastan beri anlamis degilim. hatirlarsan en komik resim ekleyeni sececektik bir resim yüzünden bir cok tepki aldik. Ben neden bizim forumdada biraz eglence olmasin diye düsünüyorum.

Tabiki bilgileri olan insanlarada ihtiyacimiz var ama birak birazda degisiklik olsun dimi.

kardesime selamlar.

Henna 12-28-2009 23:29

video derseniz ,sagopa'ya katılıyorum... (:

yani katılımcı olamam...

belki konular aarsında seçim olabilir..şiir veya deneme...
hayırlısı bakalım...yarışma,güzel fikir (:
teşekkürler
yabangülü...:flowers:

emirahmedyasin 12-29-2009 15:39

Alıntı:

yabanGülü´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 55393)
tsk Ben neden bizim forumdada biraz eglence olmasin diye düsünüyorum.
Tabiki bilgileri olan insanlarada ihtiyacimiz var ama birak birazda degisiklik olsun dimi.

Aslında bizde millet adetimidir nedir bilmiyorum ama ben yabangülüne katılıyorum bu bizi araştırmaya ve teknolojiyle hemhal olmaya iter ki her ne kadar sevmesekte.
Bence sagopa ve Bekke bu video gibi şeyleri ekleme konusunda bir kısmımızdan daha bilgililr.Neden bu konuda katılım göstermesinler ki.
Hasılı ben kendim katılmam:) ama katılınırsa muhakeme için çok güzel olur.Belkide katılırım ama önden teşvik lazım.

yabanGülü 12-29-2009 16:55

ya arkadaslar size siz kendiniz cikin demiyoruz videoda.surda belkide 5 dakikali bir sey olacak. mutlaka siz görünün diye bir durum yok. ben bu halimde bile bazi yorumlari görünce katilasim geliyor.

bakalim anketimizden ne cikcak. katilim sayimiz cokmu az mi önce onu görelim bir iki kisiyle olcak bir is degil. tabiki ne kadar cok insan okadar cok anlamli olur.

hayirlisi diyelim

Kayıtsız Üye 12-30-2009 11:08

Süpperrr olurrr

altun 12-30-2009 12:45

güzel bi fikir iyi olur
ama sunacak bi yetenek bulamıyorum bende izleyici olurum

Bediüzzaman26 12-31-2009 18:06

Şiir, hikaye veya benzeri şeyler olsaydı katılabilirdim. Ama gene de güzel bir yarışma olur.

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 20:45 .

2000- 2024
Tüm bağışıklıklar ve idelerden bağımsız olan sözcükleri sarfetmeye mahkumdur özgürlük