Muhakeme´de kücük bir yarisma düzenlensin istermiyiz???

Degerli üyelerimiz ve ziyaretcilerimiz. Sizde biliyorsunuzki kisa bir aradan sonra yeniden beraberiz. Ailemize gün gectikce yeni üyeler katilmakta. Tabiki herkesi tanimamiz mümkün olmuyor o yüzden kimin ne yetenegi var bilemiyoruz. ...

?

MUHAKEMEDE KÜCÜK BIR YARISMA OLSUN ISTERMIYIZ??

1. Alt 12-28-2009, 01:46 #1
    yabanGülü Mesajlar: 3.851
    Blog Başlıkları: 125
    Degerli üyelerimiz ve ziyaretcilerimiz.

Sizde biliyorsunuzki kisa bir aradan sonra yeniden beraberiz. Ailemize gün gectikce yeni üyeler katilmakta. Tabiki herkesi tanimamiz mümkün olmuyor o yüzden kimin ne yetenegi var bilemiyoruz. Bunun disinda ailemize nese katalim istiyoruz.

Ben derimki: bir yetenek yarismasi düzenleyelim. Tabiki yetenek dediysem "yetenek sizsiniz türkiye" gibi degil.

bir kac konu hazirliyalim biz yönticiler ve sizlere sunalim. sizler ise iste burda yeteneginizi kullanip kendi cektiniz bir videoyla bu konuyu anlatmaya calisin. Bizlerde yani tüm muhakeme aileside seyretsin ve eglensin. Tabiki belli bir süreden sonrada bu video cekimlerini biz OYLAMAYA sunalim ve iyi olan kazansin diyelim.

SIZE SORUM ISE SU: BÖYLE KÜCÜK BIR YARISMA DÜZENLENSINMI YOKSA DÜZENLENMESINMI. LÜTFEN OYLAMAYA KATILIN

Konu yabanGülü tarafından (12-28-2009 Saat 02:27 ) değiştirilmiştir.
    alptraum, Henna, Hüseyin OKTAR ve 4 diğerleri bunu beğendiler..
  2. Alt 12-28-2009, 16:16 #2
    mhmt Mesajlar: 904
    Blog Başlıkları: 3
    Yarışmalar güzel olur. Heyecen sağlar. Lakin, ben 2. şıkkı seçmek zorunda kaldım. Önümüzdeki aylarda katılma gibi bi durumum olmayacağı için.
    Katılan arkadaşlara başarılar şimdiden..

selametle..

yabanGülü, Henna ve Bediüzzaman26 bunu beğendiler.
  3. Alt 12-28-2009, 19:23 #3
    Fani 06 Mesajlar: 794
    Sevgili Adminim :-)

Adminliğiniz Hayırlı olsun bu arada ama bu tür yarışmaların bence bu siteyle alakası olacağını sanmıyorum yani onun yerine şiir veya bir yazı veya Photoshop bilgisi olanlar muhakeme.net nasıl bir hediye verebilir.... Vb.

bunun gibi olursa belki katılımcı olarak girebilirim ....

yabanGülü ve Henna bunu beğendiler.
  4. Alt 12-28-2009, 23:54 #4
    sagopa_27´isimli üyeden Alıntı
    Sevgili Adminim :-)

Adminliğiniz Hayırlı olsun bu arada ama bu tür yarışmaların bence bu siteyle alakası olacağını sanmıyorum yani onun yerine şiir veya bir yazı veya Photoshop bilgisi olanlar muhakeme.net nasıl bir hediye verebilir.... Vb.

bunun gibi olursa belki katılımcı olarak girebilirim ....

tsk ederim sagopa, senin böyle düsünecegini sanmiyordum. tabiki haklisin ama neden bizimle alakasi olmasin. ben bu mantigi zaten bastan beri anlamis degilim. hatirlarsan en komik resim ekleyeni sececektik bir resim yüzünden bir cok tepki aldik. Ben neden bizim forumdada biraz eglence olmasin diye düsünüyorum.

Tabiki bilgileri olan insanlarada ihtiyacimiz var ama birak birazda degisiklik olsun dimi.

kardesime selamlar.

emirahmedyasin ve Bediüzzaman26 bunu beğendiler.
  5. Alt 12-29-2009, 00:29 #5
    Ziyaretci
    Henna Mesajlar: n/a
    video derseniz ,sagopa'ya katılıyorum... (:

yani katılımcı olamam...

belki konular aarsında seçim olabilir..şiir veya deneme...
    hayırlısı bakalım...yarışma,güzel fikir (:
    teşekkürler
    yabangülü...

yabanGülü ve Bediüzzaman26 bunu beğendiler.
  6. Alt 12-29-2009, 16:39 #6
    emirahmedyasin Mesajlar: 1.121
    yabanGülü´isimli üyeden Alıntı
    tsk Ben neden bizim forumdada biraz eglence olmasin diye düsünüyorum.
    Tabiki bilgileri olan insanlarada ihtiyacimiz var ama birak birazda degisiklik olsun dimi.

Aslında bizde millet adetimidir nedir bilmiyorum ama ben yabangülüne katılıyorum bu bizi araştırmaya ve teknolojiyle hemhal olmaya iter ki her ne kadar sevmesekte.
    Bence sagopa ve Bekke bu video gibi şeyleri ekleme konusunda bir kısmımızdan daha bilgililr.Neden bu konuda katılım göstermesinler ki.
    Hasılı ben kendim katılmam ama katılınırsa muhakeme için çok güzel olur.Belkide katılırım ama önden teşvik lazım.

yabanGülü bunu beğendi.
  7. Alt 12-29-2009, 17:55 #7
    ya arkadaslar size siz kendiniz cikin demiyoruz videoda.surda belkide 5 dakikali bir sey olacak. mutlaka siz görünün diye bir durum yok. ben bu halimde bile bazi yorumlari görünce katilasim geliyor.

bakalim anketimizden ne cikcak. katilim sayimiz cokmu az mi önce onu görelim bir iki kisiyle olcak bir is degil. tabiki ne kadar cok insan okadar cok anlamli olur.

hayirlisi diyelim

8. Alt 12-30-2009, 12:08 #8
    Ziyaretci
    Kayıtsız Üye Mesajlar: n/a
    Süpperrr olurrr

9. Alt 12-30-2009, 13:45 #9
    altun Mesajlar: 885
    güzel bi fikir iyi olur
    ama sunacak bi yetenek bulamıyorum bende izleyici olurum

yabanGülü bunu beğendi.
  10. Alt 12-31-2009, 19:06 #10
    Bediüzzaman26 Mesajlar: 183
    Şiir, hikaye veya benzeri şeyler olsaydı katılabilirdim. Ama gene de güzel bir yarışma olur.

yabanGülü bunu beğendi.
Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.