Ayın Üyesi

Lütfen sonuna kadar okuyun. Kısa bir şey zaten! Merhaba arkadaşlar biliyorsunuz ki ayın üyesi kurallarında 2 kere üst üste ayın üyesi olunamaz diye bir kural var. Ben diyorum ki bu ...

?

Sizce hakeden her ay ödül alabilsin mi?

1. Alt 07-13-2009, 18:56 #1
    byseco Mesajlar: 1.509
    Lütfen sonuna kadar okuyun. Kısa bir şey zaten!

Merhaba arkadaşlar biliyorsunuz ki ayın üyesi kurallarında 2 kere üst üste ayın üyesi olunamaz diye bir kural var.

Ben diyorum ki bu kural gerçek dışı ve haksızlık. Çünki bir futbol takımı 2 sene üst üste şampiyon olabiliyor. Yada bir işçi her ay maaş alıyor. Biz neden 2 ay peş peşe olamıyoruz?

Bence bu kural kaldırılmalı, çalışıp kazanan her ay olabilmeli. Ben 1000 konu açıcam, diğer kişi 100 konu açacak. Ben geçen ay ayın üyesi oldum diye ödül alamayacağım ama 100 konu açan alacak. yani 3 kuruşa 5 köfte diğer yanda 100 kuruşa 1 dilim ekmek.

Biliyorum bu uygulamanın amacı herkes kitap okusun ancak eğer kitap okumak istiyorsan çalışacaksın. Ben kitap kurdu biriyim ve her ay kitabı kapmak için yarışıcam...

Anketimize katılın...

Konu byseco tarafından (07-13-2009 Saat 19:02 ) değiştirilmiştir.
  2. Alt 07-13-2009, 19:05 #2
    3rd eng Mesajlar: 675
    bu kural belkıde her ay başka bırısı hedıye alsın dıye konmuş olabılır.bu bakımdan mantıklı olabılır.zamanın çogunu çalışarak geçıren arkadaşlar var,onlar da fazla konu açamıyor ,bu bakımdan çalışmıyan arkadaşlar ,1-0 önde oluyor,buda bir eşitsizlık degıl mi ? elde olmasada yapıcak bişey.saygı duymak lazım bence hedıyelerde çok önemsenıcek şeyler degıl kanımca admın sadece guzellık olsun dıye verıyor sanırım

3. Alt 07-13-2009, 19:07 #3
    ankete bıraz daha seçenek eklesek fena olmaz,sanırım.bu düşünceye katılmıyorum gibi.

4. Alt 07-13-2009, 19:09 #4
    Çalışanlar, çalıştıkları yerden zaten gerekeni alıyor.

Benim yaşım müsait değil ve çalışmıyorum. Kitap alacakta param yok. Bende forumda aktif oluyorum ve kitabımı kazanıyorum. Çalışmak bir bahane olamaz bence.

Siz 200 konu açarsınız kitabı kaparsınız. Ben 3000 konu açarım, öylece kalırım.

Konu byseco tarafından (07-13-2009 Saat 20:24 ) değiştirilmiştir.
  5. Alt 07-13-2009, 19:14 #5
    param yok nedemek kardeşim ,benımde yoktu orta okulda ,ılkokulda çalıştım,kazandıgım parayla aldım kitaplarımı hep.buradan alıcagın kıtap ayda sadece 1 tane çalışarak onlarca alabılırsın,ihtiyaçlarını karşılaya bılırsın,hem hayata hazrlık olur.ben çok memnunum şimdi çalışmış olmaktan o yaşlarda

6. Alt 07-13-2009, 19:15 #6
    3rd eng´isimli üyeden Alıntı
    param yok nedemek kardeşim ,benımde yoktu orta okulda ,ılkokulda çalıştım,kazandıgım parayla aldım kitaplarımı hep.buradan alıcagın kıtap ayda sadece 1 tane çalışarak onlarca alabılırsın,ihtiyaçlarını karşılaya bılırsın,hem hayata hazrlık olur.ben çok memnunum şimdi çalışmış olmaktan o yaşlarda

İş varda biz çalışmıyoz sanki

7. Alt 07-13-2009, 19:19 #7
    etrafında mutlaka vardır kardeşim , çıraklık felan .hayatı tanımanı saglar hem,paranın degerını anlarsın.ben hayatımda çok faydasını gördüm,şiddetle tavsıye ederım.inş evlenır çocugum olursa mutlaka onuda aynı şekılde çalışmasını saglarım.

8. Alt 07-13-2009, 19:22 #8
    3rd eng´isimli üyeden Alıntı
    etrafında mutlaka vardır kardeşim , çıraklık felan .hayatı tanımanı saglar hem,paranın degerını anlarsın.ben hayatımda çok faydasını gördüm,şiddetle tavsıye ederım.inş evlenır çocugum olursa mutlaka onuda aynı şekılde çalışmasını saglarım.

Abi Türkiye'de 2 üniversite bitiren adam iş bulamıyor 14-15 yaşındaki çocuğa kim iş verir. Verenlerde ayda 50TL ye veriyor zaten.

9. Alt 07-13-2009, 22:11 #9
    Elektrik dukkanlarina bak haftalik 50tl kardeşim.

10. Alt 07-14-2009, 13:09 #10
    Bakarım

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.