MUHAKEME.NET FORUMU

MUHAKEME.NET FORUMU (https://www.muhakeme.net/forum/)
-   Anketler (https://www.muhakeme.net/forum/anketler/)
-   -   İmam Hatip Lisesi Mezunları Buyrun Buraya (https://www.muhakeme.net/forum/anketler/15736-imam-hatip-lisesi-mezunlari-buyrun-buraya.html)

beyza 03-18-2009 16:27

İmam Hatip Lisesi Mezunları Buyrun Buraya

İmam Hatip sevadlısı olarak;

sitemizde kimler imam hatip lisesi mezunu

veya

daha hala lisede okumakta merak ediyorum..

Henna 03-18-2009 17:02

--->: İmam Hatip Lisesi Mezunları Buyrun Buraya

Evet...sanırım en kıdemli olarak meşhur Kadıköy İmam Hatip Mezunuyum....hamdolsun:)

husiyin 03-18-2009 19:26

Bende Üsküdar İmam Hatip 2000 yılı mezunuyum :s.a.:

sabır 03-18-2009 20:27

ben de imam hatip lisesinin orta kısmını bitirdim liseyi düz lisede okudum hangisinden sayarsınız bilmem ama imam hatip aşığıyım ve bayılıyorum bu sitedeki kültür akışına:zzccon::gul3:

emirahmedyasin 03-19-2009 17:00

Ben kendim imam hatip ten çıkma değilim. Ama tarihi mezunlar dışında okumaktayım diyenleri merakla bekliyorum...

Henna 03-19-2009 17:14

nasıl yani..ben anlamadım?:) emirahmedyasin..ben tarih okumadım ki imam hatipde..kendi çabamızla haricen hatta gizli saklı okuduk bazı islami bilgileri.sizin söylediğiniz kasıd nedir?

emirahmedyasin 03-19-2009 18:53

Alıntı:

BeKKe´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 36857)
nasıl yani..ben anlamadım?:) emirahmedyasin..ben tarih okumadım ki imam hatipde..kendi çabamızla haricen hatta gizli saklı okuduk bazı islami bilgileri.sizin söylediğiniz kasıd nedir?

Genelde cevaplayanlar eski mezunlar bende İmam hatiplerin nice pırlantalar çıkardıkaları günleri kastederek ''tarilhi'' mezunlar dışında bugün evet ben okuyorum! İmam hatip bitmedi! bitiremediler diyenleri merakla bekliyorum.
Yeterli bir şerh olmadı ise yine açıklamaya çalışırım.

Henna 03-19-2009 19:00

:) evet anladım sandım ama anlamadım sanki:)

örneğin benim bulunduğu lise K.İ.H.L tam bir mücadele ortamıydı...zira okulumuz huhukçular sitesinin yanında ve her an sınıflarımız dürbünlerle gazeteciler tarafından gözetlenirdi..ama her türlü cemaat ,fikir, ilim ve islami eylemin ders dışında icra ettiği muhteşem demlerin yudumlandığı ilk leri yaşadığınız,kuran ve hadisle fıkıh ve akaidle tanıştığınız en önemlisi din kardeşliğini sarhoş olurcasına tattığınız zaman mekan arası bir manzara....

emirahmedyasin 03-19-2009 19:18

(din kardeşliğini sarhoş olurcasına tattığınız zaman mekan arası bir manzara....)
maşaallah maşallah ...
Konuyu karmaşık bir zemine çektim gibi hissettim kendimi:) niyetim eskilere hey gidi günler diyip bu gün okuyanları öğrenmek.Bu sefer tamam gibi

sukeyne 03-19-2009 19:20

imam hatipli olmak bir ayrıcalıktır :)
bende 2001 imam hatip lisesi mezunuyum...

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 08:50 .

2000- 2024
Tüm bağışıklıklar ve idelerden bağımsız olan sözcükleri sarfetmeye mahkumdur özgürlük