Sitemizde radyo olmasini istermisiniz

Sitemizde harici bir radyo kendimize ait olursa diye düsündüm ve talep halinde aktiflestirilmesinin uygun oldugunu düsünerek sizlere sormak istedim. Sitemizde hangi tarz müzikler calacak bunlarida belirtmemizde fayda var. Benim su ...

?

1. Alt 12-19-2008, 22:14 #1
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Sitemizde harici bir radyo kendimize ait olursa diye düsündüm ve talep halinde aktiflestirilmesinin uygun oldugunu düsünerek sizlere sormak istedim. Sitemizde hangi tarz müzikler calacak bunlarida belirtmemizde fayda var.

Benim su anlik düsüncem sadece

Türkce ve yabanci müzikler olmasi ama sadece enstrümental müzikler ya da sade müzikler en anlasiliri fon müzikleri tarzinda düsündüm siz ne dersiniz?

oguzhan, beyza ve kalbi kardelen bunu beğendiler.
  2. Alt 12-19-2008, 23:42 #2
    selenay Mesajlar: 16
    burda yeniyim ama çok güzel düşünmüşsünüz,söylediğin ""sadece enstrümental müzikler ya da sade müzikler en anlasilir fon müzikleri"" bence çok uygun çok güzel olur

alptraum ve kalbi kardelen bunu beğendiler.
  3. Alt 12-20-2008, 00:03 #3
    Ziyaretci
    Henna Mesajlar: n/a

bir damla fon...huzur

[SES]http://Parkingmusic.com/files/KeijiHaino.MP3[/SES]

misal...

4. Alt 12-20-2008, 00:07 #4
    Evet bu tarz ney enstrümani keman enstrümani yan flüt enstrümeni, gitar enstrümani, kaval enstrümani, bilgisayar ile olusturulmus opera tarzi ama dedigim gibi dinlendirici v.s.

Kisacasi sözsüz müzik olacak. Bu arada bende ders calisirken rahatca dinleyebiliyor olacagim

kalbi kardelen bunu beğendi.
  5. Alt 12-20-2008, 01:33 #5
    mhmt Mesajlar: 904
    Blog Başlıkları: 3
    Olsun, olsun.

selametle..

6. Alt 12-21-2008, 15:01 #6
    safinaz Mesajlar: 3.348
    Yalnız radyo olunca sitenin açılışı çok ağırlaşıyor.Daha önce yapılmışdı yanlış hatırlamıyorsam ve çok yavaş açılıyordu.

7. Alt 12-21-2008, 15:42 #7
    emirahmedyasin Mesajlar: 1.121
    selamun aleykum fon müziği sanırım isabetli olur benim için ud taksimleri olursa daha güzel olur selam ve dua ile

8. Alt 12-21-2008, 18:37 #8
    altun Mesajlar: 885
    rock ta çalsın lütfen hiç olmazsa arasıra

9. Alt 12-22-2008, 02:46 #9
    Sitemizde rock sarki calarsa hos gözükmeyebilir . en güzeli dinlendirici sarkilar.

Onun disinda radyomuz sitenin tepesinde durmayacak. Tus olacak isteyen tiklayip dinleyecek isteyen dinlemeyecek. Onun icin harici bir radyo demek istemistim.

oguzhan ve kalbi kardelen bunu beğendiler.
  10. Alt 12-22-2008, 17:25 #10
    Ziyaretci
    Henna Mesajlar: n/a
    aslında tam da zamanı alptraum...yağmurlar bitmeden ...

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.