Konular Aşk Üzerinden gidiyor.Ohalde Size Soruyorum"Evlilik için En Uygun Yaş Kaçtır"

altun ´isimli üyeden Alıntı ↑...

?

Anketimiz Size Göre Evlilikte En Uygun Yaş Kaçtır!!!

• 20 ve Aşağısı 2 8.00%
    25 22 88.00%
    30 3 12.00%
    35 0 0%
    35 ve Sonrası 0 0%

1. Alt 02-23-2009, 13:04 #21
      Fani 06 Mesajlar: 794
      altun´isimli üyeden Alıntı
      erkeklerin yürüttüğü mantık gerçek yüzünü saklamak olduğu için daha kolay anlaşılıyorlar kadınlar gerçek yüzlerini gösterdikleri için anlamak bazen zorlaşılıyor diye düşünüyorum

altun kardeşim.. belki tanıdıgın erkek sayısında böyle bir yüzdelik olmuştur

ama erkeklerin kendi yüzlerini saklamak bence YALAn cünkü bayanların nerde neye aglacaklarını nerde ne yapacakları hala çözmüş degilim

bayanın yok dersin peşinden koşar Tmm dersin bu seferde aşkımızın senle olmayacagını anladım bitrelim der ve aşk diye bir sey yoktur insanların karşılıklı duymuş oldugu aşk bence sevgi diom :D bazında uzun ömürlüdür :D bazısında ise kısa ömürlüdür..

bunun sebebide :D birbirlerini cok görmekten olabilir

sevgi denilen sey uzaklaştıdıgı zaman deger kazanır yani elindeyken sevilmez gitti zaman aaa keşke böyle olmasaydı der :D başıma geldi ve Telefon agladıgı günü bilirim :D

ama gerçekten bayanlar aglarken bir sey anlatmaları cok zor cunku bir sey anlamıyorsun :D

sadece seni seviyorum ne olur anladım :D

haha

2. Alt 02-23-2009, 14:47 #22
      altun Mesajlar: 885
      sagopa_27´isimli üyeden Alıntı

altun kardeşim.. belki tanıdıgın erkek sayısında böyle bir yüzdelik olmuştur

ama erkeklerin kendi yüzlerini saklamak bence YALAn cünkü bayanların nerde neye aglacaklarını nerde ne yapacakları hala çözmüş degilim

bayanın yok dersin peşinden koşar Tmm dersin bu seferde aşkımızın senle olmayacagını anladım bitrelim der ve aşk diye bir sey yoktur insanların karşılıklı duymuş oldugu aşk bence sevgi diom :D bazında uzun ömürlüdür :D bazısında ise kısa ömürlüdür..

bunun sebebide :D birbirlerini cok görmekten olabilir

sevgi denilen sey uzaklaştıdıgı zaman deger kazanır yani elindeyken sevilmez gitti zaman aaa keşke böyle olmasaydı der :D başıma geldi ve Telefon agladıgı günü bilirim :D

ama gerçekten bayanlar aglarken bir sey anlatmaları cok zor cunku bir sey anlamıyorsun :D

sadece seni seviyorum ne olur anladım :D

haha

kardeş kusura bakma sen bu konuda yaralıymışsın geçmiş olsun ne diyim dediğin doğru ama kaçan kovalanıyor

Fani 06 bunu beğendi.
    3. Alt 02-23-2009, 17:08 #23
      sukeyne Mesajlar: 141
      25
      olabilir

4. Alt 02-23-2009, 20:39 #24
      Fani 06 Mesajlar: 794
      altun´isimli üyeden Alıntı
      kardeş kusura bakma sen bu konuda yaralıymışsın geçmiş olsun ne diyim dediğin doğru ama kaçan kovalanıyor

SeNde Kusra bakma ben burda erkekleri yada bayanları savunmadım

sadece düşüncemi söyledim kardeşim

SElametLe

5. Alt 03-01-2009, 13:46 #25
      IzepnepI Mesajlar: 19
      25 uygun bi yaş

6. Alt 03-08-2009, 02:32 #26
      AsMhA Mesajlar: 208
      Uppss bunu kategorize eden bi ilim war mı? uygun yaş anket sonucunu bi alayım eğer yaşı geçmedi isem değerlendiririm

7. Alt 06-02-2009, 23:23 #27
      Ziyaretci
      abı-hayat Mesajlar: n/a
      valla erken evlenen biri olarak bence 30 ideal yaş.bence insanlar bazı şeyleri yaşaması ve tam bir olgunluğa gelmesi için gerekli..

8. Alt 06-03-2009, 03:05 #28
      yelken06500 Mesajlar: 38
      valla yaşı bilmiyorumda benim aklıma takılan eskiler 4 kadını nasıl idare ediyorlardı?takdire şayan bi durum ama şimdi ki zaman da olsalar biriini bile istemezlerdi?

9. Alt 06-26-2009, 01:10 #29
      3rd eng Mesajlar: 675
      Benim durumum farkli biraz denizci oldugum için :30 civari olabilir.ama kismet tabi ,gunaha girmemek için her yaş olabilir bence

10. Alt 06-26-2009, 11:20 #30
      Unnecessary Mesajlar: 726
      Güzel bir konu..
      Ne güzel herkez farklı bişeyler yazmış bence konu evlilik oldumu yaş en sonraki aşama çünkü diyelim aşık oldun diyeceksin yaşımmı küçük biraz daha bekliyeyim! Ben ablamdan biliyorum 18 yaşında evliydi çokda başarılı bir öğrenciydi ama sevince bıraktı sanmıyorum ki genç kızlar sevmesine rağmen desin ki anne yaşım küçük !
      Zaten bu yaşta bu devirde evlenilecek birini bulmak demek bence çok zor kısmeti çıkan beğendiyse evlenmeli ki zaten islamiyette de geçiktirmeyin diye emrediliyor özellikle erkek çocukları için..

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.