Bir İnsanı Sevmenizde En Büyük Faktör Nedir?

Günlük yaşantımızda her zaman yeni birileriyle tanışırız kimini severiz,kimine ise antipati duyarız... Kimisini adlandırmışızdır,kimimizde hiç düşünmemişizidir.Hadi hep beraber adlandıramadıklarımızı kelimelere dökelim... Soruyorum Sizin birisini sevmenizde etken olan sebepler nelerdir? Benzer ...

1. Alt 09-23-2008, 01:54 #1
    safinaz Mesajlar: 3.348
    Günlük yaşantımızda her zaman yeni birileriyle tanışırız kimini severiz,kimine ise antipati duyarız...
    Kimisini adlandırmışızdır,kimimizde hiç düşünmemişizidir.Hadi hep beraber adlandıramadıklarımızı kelimelere dökelim...
    Soruyorum
    Sizin birisini sevmenizde etken olan sebepler nelerdir?

kipchak ve AnTiKa bunu beğendiler.
  2. Alt 09-23-2008, 05:47 #2
    kipchak Mesajlar: 1.658
    Blog Başlıkları: 506
    her ne kadar kılık kıyafet önemli değildir kişilik önemlidir denilsede
    aslında herkes farkında olarak yada olmayarak karşısındakinin kişiliğini kıyafetlerine göre yorumlar
    tabi bende ilk olarak giyim tarzına bakarım

safinaz, Henna ve AnTiKa bunu beğendiler.
  3. Alt 09-23-2008, 08:10 #3
    Ziyaretci
    Henna Mesajlar: n/a
    selamun aleyküm.
    Afedersin , çok derine insek belki
    ama ben hiç insan ayıramıyorum...herkesi seviyorum..tabi buna kimse inanmayabilir.bana düşman olana bile...yada hiç bir şekilde bana benzemeyene.fakat tanıyanlar
    bu halimi bilir ve ya tuhafsın ya aşmışsın diyor.bende şaşırıyorum kendime ama böyle.ne yüz ne üst baş..nede makam ırk..sadece hakkaten müslüman olsun...hakkı inkar etmesin..herkesi neden bu kadar kayıtsız seviyorum bu da benim sorum...sadece fikrimi paylaştım kişisel sormuşsun..bende de durum böyle..renk olsun inş...

safinaz ve AnTiKa bunu beğendiler.
  4. Alt 09-29-2008, 10:33 #4
    özlem_34 Mesajlar: 568
    İlmi, sohbeti, samimiyeti

safinaz ve E.Ahsen bunu beğendiler.
  5. Alt 09-29-2008, 18:27 #5
    Ziyaretci
    zeynep_hearty Mesajlar: n/a
    bu konuda oldukça detaycı biriyim konuşmasından kıyafetine hal ve hareketlerinden fikirlerine bilgisine vs...hepsi bir bütünün parçalarıdır düşüncesindeyim hayr ile

safinaz bunu beğendi.
  6. Alt 10-06-2008, 16:38 #6
    rabbimeaşığım Mesajlar: 142
    beni ALLAH RIZASI İÇİN SEVMESİ...Bir kişiyle arkadaş kuracaksam onun gözlerinde ışık görmek isterim Allah aşkı görmek isterim..onun için pek arkadaşım yok bir tane arkadaşım var..Rabbim razı olsun ondan
    ama bu kriterler bulunmayan kişilerdende nefret ederim mi hayır..sevmesem bile saygı duyarım..duymak zorundayım

7. Alt 10-10-2008, 19:59 #7
    kiesto_afri Mesajlar: 9
    sıcaklık gözleri ve düşünceleri

safinaz bunu beğendi.
  8. Alt 10-10-2008, 20:03 #8
    AnTiKa Mesajlar: 73
    samimiyet

9. Alt 10-11-2008, 15:02 #9
    Yasemin03 Mesajlar: 24
    güler yüzlü, konuskan, yani cekingen olmamasi...

safinaz bunu beğendi.
  10. Alt 02-21-2009, 20:30 #10
    E.Ahsen Mesajlar: 41
    Yaradılanı Severiz Yaradandan Ötürü..

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.