Sizce Muhakeme.net nasıl bir site ?

Diğer siteler ' den bir farkı olduğunu düşündüğüm için böyle bir anket açmayı düşündüm. Ve Gün geçtikçe daha büyüdüğünü Herkez görebilir. Bu yüzden Lüffen eğer site içerinde üye iseniz paylaşımlarınızı ...

?

Sizce Muhakeme.net nasıl bir site

1. Alt 04-03-2012, 01:19 #1
    Fani 06 Mesajlar: 794
    Diğer siteler ' den bir farkı olduğunu düşündüğüm için böyle bir anket açmayı düşündüm. Ve Gün geçtikçe daha büyüdüğünü Herkez görebilir. Bu yüzden Lüffen eğer site içerinde üye iseniz paylaşımlarınızı eksik etmeyin ki Herkez faydalansın...

Konu Fani 06 tarafından (04-03-2012 Saat 01:23 ) değiştirilmiştir.
    yabanGülü, safinaz ve emirahmedyasin bunu beğendiler.
  2. Alt 04-03-2012, 23:15 #2
    emirahmedyasin Mesajlar: 1.121
    Muhakeme.net de yaklaşık 4 senedir paylaşımları takip ediyorum arada yazıyorum ama Muhakeme.net ne anlam ifade ediyor hayatında diye sorulursa Muhakeme islami düşünce sisteminin bende yerleşmesine ortam hazırlayan online medresedir
    Çok tartışmalar arasında kalsamda diğer forumlardan atıldığım zaman gördüm ki Muhakeme.net özgün düşüncenin tarlası, çatlamış toprak altında çıkmak için bekleyen tohuma döşen damla gibi...

alptraum, yabanGülü, safinaz ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
  3. Alt 04-03-2012, 23:20 #3
    safinaz Mesajlar: 3.348
    emirahmedyasin´isimli üyeden Alıntı
    Muhakeme.net de yaklaşık 4 senedir paylaşımları takip ediyorum arada yazıyorum ama Muhakeme.net ne anlam ifade ediyor hayatında diye sorulursa Muhakeme islami düşünce sisteminin bende yerleşmesine ortam hazırlayan online medresedir
    Çok tartışmalar arasında kalsamda diğer forumlardan atıldığım zaman gördüm ki Muhakeme.net özgün düşüncenin tarlası, çatlamış toprak altında çıkmak için bekleyen tohuma döşen damla gibi...

Ne güzel ifade etmişsiniz
    Bu arada kızmayın ama diğer forumlardan atılış sahnenize şahit olmuştum

yabanGülü, Fani 06 ve emirahmedyasin bunu beğendiler.
  4. Alt 04-03-2012, 23:24 #4
    safinaz´isimli üyeden Alıntı
    Ne güzel ifade etmişsiniz
    Bu arada kızmayın ama diğer forumlardan atılış sahnenize şahit olmuştum

Ya hatırlarmısınız diğer forumdan atılınca çaktırmadan burda yazmaya başlamıştım siz kovulunca geldi diye çıkışta bulunmuştunuz ne sinirlenmiştim o gün neyse helal edin

not: burdan sinirlendiğim için ayrılmıştım

safinaz ve Fani 06 bunu beğendiler.
  5. Alt 04-03-2012, 23:28 #5
    Ya hatırlarmısınız diğer forumdan atılınca çaktırmadan burda yazmaya başlamıştım siz kovulunca geldi diye çıkışta bulunmuştunuz ne sinirlenmiştim o gün neyse helal edin

not: burdan sinirlendiğim için ayrılmıştım

Sinirleneceğinizi bilseydim yazmazdım.Çünkü forumlardan en çok ban yiyenlerden birisi benim.Zaten bunu her fırsatta söylerim,ondan doğal karşıladığımdan yazmıştım

Helal olsun ne demek

Fani 06 ve emirahmedyasin bunu beğendiler.
  6. Alt 04-04-2012, 11:48 #6
    Muhakeme.net 'için böyle ilginç itirafları duymak gerçekten güzel Herkez'in yorumuna açığız Site içerinde beğenmediğiniz yada eklenmesini gerektiğini düşündünüz. konular olursa eğer buraya yazarsanız Sayın ADMİNLERİMİZ Konularla ilgilenecektir. Sonuçta bura site Hepimiz için var bunu unutmayın....!

Konu Fani 06 tarafından (04-04-2012 Saat 11:58 ) değiştirilmiştir.
    yabanGülü bunu beğendi.
  7. Alt 04-04-2012, 16:57 #7
    el_feta Mesajlar: 1.168
    hönk!

8. Alt 04-04-2012, 18:15 #8
    el_feta´isimli üyeden Alıntı
    hönk!

sayın el_feta bu hönk baktımda anlamına çok şık bir kelime değil ne demek istedin acaba mealen şok mu oldun ne oldu aydınlatırsan sevinirim
    Muhakeme.net senin için hönk olunan yermidir

safinaz ve Fani 06 bunu beğendiler.
  9. Alt 04-04-2012, 18:24 #9
    sayın el_feta bu hönk baktımda anlamına çok şık bir kelime değil ne demek istedin acaba mealen şok mu oldun ne oldu aydınlatırsan sevinirim
    Muhakeme.net senin için hönk olunan yermidir

Bir El-Feta klasiği olsa gerek.

Fani 06 ve emirahmedyasin bunu beğendiler.
  10. Alt 04-04-2012, 19:00 #10
    safinaz´isimli üyeden Alıntı
    Bir El-Feta klasiği olsa gerek.

olabilir bende merak ediyorum hönk ne demek ?

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.