"BeÅŸiktaÅŸ'ın içine etti" dedi ve terk etti   Konuyu açan: Günceleditör   Ä°lk Mesaj: 09-24-2013 (12:09)   Son Mesaj: 09-24-2013 (12:09)    Cevap: 0    Gösterim: 706  

09-24-2013

"Beşiktaş'ın içine etti" dedi ve terk etti

"Beşiktaş'ın içine etti" dedi ve terk etti

CNNTürk ekranlarında yayınlanan ve Ahmet Hakan'ın sunduğu programda olaylı Beşiktaş-Galatasaray derbisi konuşuldu. Programın ilerleyen saatlerinde ise Beşiktaş eski yöneticisi Celal Kolot, Vatan Gazetesi yazarı Murat Çelik'e ağır bir tepki göstererek programı terk etti.

CNNTürk ekranlarında yayınlanan ve Ahmet Hakan'ın sunduÄŸu programda olaylı BeÅŸiktaÅŸ-Galatasaray derbisi konuÅŸuldu. Programın ilerleyen saatlerinde ise BeÅŸiktaÅŸ eski yöneticisi Celal Kolot, Vatan Gazetesi yazarı Murat Çelik'e ağır bir tepki göstererek programı terk etti. VÄ°DEO İÇİN TIKLAYIN BeÅŸiktaÅŸ-Galatasaray derbisinde yaÅŸanan olayların konuÅŸulduÄŸu programda söz alanÂ*Vatan Gazetesi Ankara Temsilcisi Murat Çelik, "Biz programa BeÅŸiktaÅŸlılar olarak konuk olduk. Çok baÅŸarılı gidiyor Tarafsız Bölge ama ben bu topa girmem. EÄŸer BeÅŸiktaÅŸ'a yönelik bir düzenden bahsediyorsak bir BeÅŸiktaÅŸlı olarak Tarafsız Bölge beni rahatsız ve rencide ediyor. Tartışmamız gerekenin de bu olduÄŸunu düşünmüyorum" dedi.Â*

Murat Çelik'in bu açıklamalarının ardından Ahmet Hakan, gündem bu iken programın konusu ne olmalı diye sordu?

"PATRONUN TÜRK FUTBOLUNUN İÇİNE ETTİ"

Ä°lerleyen saatlerde ise Murat Çelik'in konuÅŸmasından sonra itiraz ederek söz alanÂ*BeÅŸiktaÅŸ eski yöneticisi Celal Kolot'un,Â*Vatan Gazetesi Ankara Temsilcisi Murat Çelik'e "Sen birÅŸeyler savunuyorsun ama ben hiçbirÅŸey anlamadım. Yani biz burada hiçbirÅŸey bilmiyoruz. Sen oradan baÅŸka birÅŸey görüyorsun. Daha maça bile gelmedin herhalde. Oradan baÅŸka birÅŸey anlatmaya çalışıyorsun. BirÅŸey söyleyeceksen tam söyle.Â*Senin patronun Türk futbolunun, BeÅŸiktaÅŸ'ın içine etti. Sen bu konuları birÅŸey mi yapmak istiyorsun. Açıkla bize. Karnından konuÅŸma. Bize birÅŸey öğretmeye kalma. Karşımda gülme[/B]" diyerek sert çıktı.

"SEN BÄ°ZÄ° GERÄ°ZEKALI MI SANDIN?"

Murat Çelik ise, ÅŸaÅŸkınlık içinde "Bu seviyede mi konuÅŸacağız" dedi. Kolot ise, "Evet senin seviyene indim. Sen bizi gerizekalı yerine mi koyuyorsun? Seni niye baÄŸlıyorlarki bu programa.Â*Ne anlatıyorsun sen ya? Yani sabrettim sabrettim de en sonunda patladım yani." dedi.Â*

Kolot, ağır konuÅŸmalarının ardından "o kalsın ben gideyim" diyerek programı tek etti. Program sunucusu Ahmet Hakan ise Tarafsız Bölge'de ilk kez böyle birÅŸeyin yaÅŸandığını söyleyerek ÅŸaÅŸkınlığını dile getirdi.Â*

Ä°ÅŸte o anlar;

Kaynak: Haber7

"Beşiktaş'ın içine etti" dedi ve terk etti Yorumları