Açık Öğretim sınav giriş yerleri belli oldu   Konuyu açan: Dostane   İlk Mesaj: 01-06-2011 (16:58)   Son Mesaj: 01-06-2011 (16:58)    Cevap: 0    Gösterim: 816  

01-06-2011

Açık Öğretim sınav giriş yerleri belli oldu

Açık Öğretim sınav giriş yerleri belli oldu

15-16 Ocak günleri yapılacak olan Açık Öğretim Lisesi sınav giriş yerleri belli oldu. Sınava girecek öğrencilerin şu belgeleri yanlarında bulundurmaları gerekiyor:

Kilis Halk Eğitim Merkezi Müdürü Hamit Maraşlıoğlu, Açık Öğretim Lisesine kayıtlı öğrencilerin 15-16 Ocak günleri yapılacak olan Açık Öğretim Lisesi sınav giriş yerleri belli olduğunu söyledi.

Maraşlıoğlu, yaptığı açıklamada, öğrencilerin www.aol.meb.gov.tr adresindeki Öğrenci Giriş modülünden giriş yaparak sınav giriş belgesini almaları gerektiğini belirterek, "Sınav Cumartesi ve Pazar günü olmak üzere toplam 4 (dört) oturum halinde yapılacaktır. Öğrencilerimiz Sınavdan en az yarım saat önce Sınav Bölgelerinde bulunmaları gerekmektedir. Sınava girecek öğrencilerimiz yanlarında Nüfuz Cüzdanı ile birlikte Sınav Giriş Belgesi ve varsa Öğrenci Kimlik kartlarını yanlarında bulundurmaları gerekiyor.
    Ayrıca; Açık Öğretim Lisesi Yeni kayıt işlemleri 7-15 Şubat arasında yapılacaktır. Kayıtlı olan Açık Öğretim Lisesi öğrencilerinin kayıt yenileme işlemleri ise 25 Şubat - 11 Mart 2011 tarihleri arasında yapılacaktır. Açık Öğretim Lisesi öğrencilerimizden mezuniyet şartları tutan öğrencilerimiz www.osym.meb.gov.tr adresindeki kılavuzu incelemeleri gerekmektedir. Başvuru şartı tutan öğrencilerimizin başvuru onay formunu imzalatmaları için Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğümüze gelmeleri gerekmektedir.

Başvuru tarihleri 3-19 Ocak 2011 tarihleri arasındadır" dedi.

Açık Öğretim sınav giriş yerleri belli oldu Yorumları