Tanju Çolak TRT Haber’de   Konuyu açan: alptraum   İlk Mesaj: 11-04-2010 (15:18)   Son Mesaj: 05-26-2011 (23:20)    Cevap: 15    Gösterim: 1738  

11-04-2010

Tanju Çolak TRT Haber’de

Tanju Çolak TRT Haber’de

Türk futbolunda uzun yıllar gol kralı olmuş, Avrupa’da bir dönem en çok gol atan futbolcu ünvanını almış eski Milli futbolcu Tanju Çolak TRT Haber ailesine katıldı…

Çolak, yarından (4 Kasım Perşembe) itibaren her Perşembe Süper 1 Gol programında Erdoğan Arıkan"la birlikte TRT Haber ekranlarına gelecek ve Süper Lig"de atılan golleri yorumlayacak...
    Spor Toto Süper Lig... Bank Asya 1. Lig... Bundesliga... La Liga... Ve Dünyadan bütün goller bu programda... Süper Bir Gol... Golleri, Altın Ayakkabı Tanju Çolak değerlendirecek... Haftanın golünü izleyenler seçecek...

Süper Bir Gol, Her Perşembe Saat 23:00"de TRT Haber"de...

Tanju Çolak TRT Haber’de Yorumları

Permalink - Mesaj no 1  12-16-2010, 23:32

--->: Tanju Çolak TRT Haber’de

bir g.antepli olarak j.cesarı kutlarım en süper gol cesarı golü. cesara mesajda gönderdim hep destek tam destek cesar
    bekir özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) bekir özer Ziyaretci

Permalink - Mesaj no 2  02-17-2011, 23:15

Alıntı:
    trt tanju super gol-Tanju Çolak TRT Haber’de

merhabalar..ben dalkılıç spordan bora..programınızı zevkle izliyorum...ama şunu söylemeden geçemicem..ergiçin golü topun hareketli..ve vuruş tekniği olarak super bi goll..saygılar..bora...
    Misafir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) Misafir Ziyaretci

Permalink - Mesaj no 3  02-17-2011, 23:47

programızı seyretmekten büyük keyf alıyorum.iyi yayınlar.tanju abiyede kucak dolusu sevgiler...
    bilal kakız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) bilal kakız Ziyaretci

Permalink - Mesaj no 4  03-03-2011, 23:09

Alıntı:
    trthaber supergol-Tanju Çolak TRT Haber’de

mersinden irfan proğramınızı ilgiyle izlyorum bana forma gönderesiniz diye değil ama gönderirsenizde sevinirim!! seçtiğiniz 5 golde bir birinden güzel ama ben yinede alex derim... iyi yayınlar

Permalink - Mesaj no 5  03-10-2011, 23:31

Tanju abi Senin avrupa gol kralı vidyolarını izliyorum.amatör bir ligde futbol oynuyorum.Abi ciddi bir forvet için nasıl bir çalışma önerirsin.(17 yaşındayım)
    Numann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) Numann Ziyaretci

Permalink - Mesaj no 6  03-17-2011, 23:22

Alıntı:
    trt tanju super gol-Tanju Çolak TRT Haber’de

tanju abi bu hagi akıllanmıyacakmı yine kalede zapata var bu adam katil edr bizi

Permalink - Mesaj no 7  03-24-2011, 23:27

bank asyayı değerlendirirmisin
    mert zeytun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) mert zeytun Ziyaretci

Permalink - Mesaj no 8  03-25-2011, 09:48

Alıntı:
    trt super bir gol iletisim-Tanju Çolak TRT Haber’de

slm abi yorumlerınız süper.ben tanju abiden kardeşim için imzalı türkiye forması istiyorum kardeşimin doğum günü yarın tekerlekli sandalyede ilk doğum günü sevinsin istiyorum.lütfen bana uluşın dün oy verdim ama bana şanş gülmedi telefonum 05547949993 lütfen...

Permalink - Mesaj no 9  03-31-2011, 15:17

Alıntı:
    super 1 gol trt mail-Tanju Çolak TRT Haber’de

merhaba tanju abi her hafta sızı programınızı begener ızliyorum. :D forma gönderırsenız sevınırım.=) 0554 253 18 61
    yakup han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) yakup han Ziyaretci