Alkol insani böyle rezil eder( FIKRA GIBI)   Konuyu açan: alptraum   İlk Mesaj: 07-31-2009 (16:39)   Son Mesaj: 08-01-2009 (03:51)    Cevap: 4    Gösterim: 1109  

Ağaç Şeklinde Aç4Beğeni
  • 2 gönderen alptraum
  • 1 gönderen emirahmedyasin
  • 1 gönderen emirahmedyasin

07-31-2009

Alkol insani böyle rezil eder( FIKRA GIBI)

Alkol insani böyle rezil eder( FIKRA GIBI)
    İZMİR'de 48 yaşındaki Sabri Öztürk'ün kullandığı minibüs, hızla girdiği virajda kontrolden çıkıp çarptığı bariyerlerde asılı kaldı. Alkolün etkisiyle kazadan sonra sızan Öztürk ve 55 yaşındaki arkadaşı Osman Kara, sağlık ve itfaiye ekipleri tarafından uyandırıldı.

Çamkule Semti Sağlık Ocağı önünde bugün saat 04.30 sıralarında meydana gelen kazada, bir minibüsün yoldan aşağıya doğru inerken virajı alamayarak çarptığı bariyerlerde asılı kaldığı ihbarını alan polis, olay yerine gitti. Ekipler, 35 HZJ 45 plakalı minibüsün sürücüsü Sabri Öztürk'ü aracın arkasında yerde yatarken, arkadaşı Osman Kara'yı da olduğu yerde uyurken buldu. Öztürk ve Kara'nın kaza sonucu yaralanmış veya ölmüş olabileceğini düşünen polis ekibi, olay yerine ambulans ve itfaiye ekibi çağırdı. Sağlık ekiplerinin müdahalesiyle uyanan Sabri Öztürk bir şeyi olmadığını söyleyerek ayağa kalktı. Bir itfaiye görevlisi de araç içinde sızan Osman Kara'yı “Hadi uyan sabah oldu” diyerek uyandırdı.

Yapılan incelemede, alkolün etkisiyle sızdıkları anlaşılan Öztürk ve Kara, polis tarafından ifade için Altındağ Polis Merkezi'ne götürüldü.

Polis, kazayla ilgili soruşturma başlattı.

DHA

emirahmedyasin ve 3rd eng bunu beğendiler.

Alkol insani böyle rezil eder( FIKRA GIBI) Yorumları

Permalink - Mesaj no 1  07-31-2009, 17:52

--->: Alkol insani böyle rezil eder( FIKRA GIBI)

Herşeyin bilimsel açıklaması ile uğraşan sözde kendilerini mantıklı olarak gören bu acizler durmadan alkolün propagandasını yapıyorlar ya işte bu ahmaklığı anlamak mümkün değil...
    yazık değilmi sönüp ahirete giden acizlere...
    3rd eng bunu beğendi.
    emirahmedyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) emirahmedyasin

Permalink - Mesaj no 2  07-31-2009, 17:54

Keske zarari tek kendine olsa Fakat bu durumda resmen katil olma ihtimali var. Kasitli adam öldürme ihtimali var. Bunun azabi daha büyük hatta adam öldüren cennete dahi giremez rivayeti var.
    alptraum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) alptraum

Permalink - Mesaj no 3  07-31-2009, 22:37

Bunların zararını o prof bozuntusu elindekadehi olanlar anlamaz ki ne garip kalb mühürlenince dünyada ahirette gider...
    3rd eng bunu beğendi.
    emirahmedyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) emirahmedyasin

Permalink - Mesaj no 4  08-01-2009, 03:51

BEN MERDIVEN ÇIKIP ,İNEMEZ HALDE OLDUGUM ZAMANLARI HATIRLIYORUM.YANIMDA KI BAYANLAR GENELDE BENI TAKSIYE GÖTURURDU.BANA BUNU BIRAKIP NAMAZ KILDIRAN RABBİME,BANA ACIYIP BU HALLERDEN KURTARAN RABBIME HAMDOLSUN.

ELHAMDÜLİLLAH...ELHAMDÜLİLLAH...ELHAMDÜLİLLA H..ELHAMDÜLİLLAH..ELHAMDÜLİLLAH........
    3rd eng - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) 3rd eng