'beni arama' :d   Konuyu açan: oguzhan   İlk Mesaj: 09-09-2008 (01:35)   Son Mesaj: 09-14-2008 (02:18)    Cevap: 3    Gösterim: 1167  

09-09-2008

'beni arama' :d

'beni arama' :d

CANLI YAYINDA CEP TELEFONU ÇALAN ERSOY, BAKIN NELER YAPTI...
    Popstar Alaturka yarışmasının yeni sezonu dün akşam Star TV ekranlarında yayınlandı. Hem stüdyoda hem de formatta bazı değişikliklerin yapıldığı yarışma programına yine Bülent Ersoy damga vurdu.

Televizyon gazetesinin haberine göre, Pembe renkli telefonu canlı yayında açık bırakan Bülent Ersoy, telefonunun bir anda çalması ile şaşırdı. Ersoy, 'Beni arıyorlar. Bu kim beni arayan acaba' diye konuşan Bülent Ersoy, görünmez numara olduğu için kimin aradığını öğrenemedi.

Ersoy, telefonunun ikinci kez çalması üzerine ise, 'Ayol manyak canlı yayındayım' diyerek, Star TV ekranlarından kendisini arayan kişiye 'beni arama' mesajı gönderdi.

Sunucu Osmantan Erkır, Ersoy'a telefonu açıp arayan kişiye yayında olduğunu söylemesini istedi. Ancak bunu farklı algılayan Ersoy, telefonu açmadan canlı yayında kameralar aracılığı ile kendisini arayan kişiye aramaması mesajını gönderdi.

Israrla telefonu açıp yayında olduğunu söylemesi tavsiye edilen Ersoy, bunu anlamayarak başka bir kameraya dönüp, 'Hangisine söyleyim, yayındayım arama' dedi. Ersoy'un bu şaşkın anları stüdyoda gülüşmelere yolaçarken, kimin aradığı da izleyenleri meraklandırdı.

'beni arama' :d Yorumları

Permalink - Mesaj no 1  09-13-2008, 21:35

Çok komik,zaten bu halleri izletiyor....
    safinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) safinaz

Permalink - Mesaj no 2  09-14-2008, 01:56

Orhan gencebay nasil bu yarismada agirligini gösteriyormu yoksa oda arada asimile olmus mu?
    alptraum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) alptraum

Permalink - Mesaj no 3  09-14-2008, 02:18

bu kadin zaten baska bir alemden geldigini yine farkina vardik
    Yasemin03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) Yasemin03