'ben eşinle sevgiliyim' deyince canından oldu   Konuyu açan: yabanGülü   İlk Mesaj: 08-27-2008 (00:03)   Son Mesaj: 09-03-2008 (09:08)    Cevap: 2    Gösterim: 1056  

08-27-2008

'ben eşinle sevgiliyim' deyince canından oldu

BURSA’da hamal 43 yaşındaki kişi, yasak ilişki yaşadıklarından şüphelenen eşi ile cep telefonunda tartışan sevgilisini yüzleştirince sonu cinayetle sonuçlandı.

Çılgına dönen Dinç, Kökçe'yi bıçaklayarak öldürdü.

Olay, dün gece Yüksek İhtisas Hastanesi'nin bahçesinde meydana geldi. İddiya göre akşam saatlerinde evdeyken cep telefonunu odada bırakan Bedrettin Dinç, tuvalete girdi. Bu sırada çalan cep telefonunu eşi Güzel Dinç yanıtladı, karşısına çıkan kadınla tartıştı. Çocukları olmayan Güzel Dinç, telefonu kapattıktan sonra tuvaletten çıkan eşi Bedrettin Dinç'e “Sen beni aldatıyorsun” diye bağırmaya başladı. Bunu kabul etmeyen Bedrettin Dinç eline geçirdiği cep telefonuyla eşi Güzel Dinç'in başına vurup evden ayrıldı. Kanlar içinde kalan Güzel Dinç, yakınlarını arayarak kendisini hasteneye götürmelerini istedi. Güzel Dinç, yakındaki Yüksek İhtisas Hastanesi'ne götürülürken, olayın büyüyeceğinden endişe eden Bedrettin Dinç, evli sevgilisini telefonla arayarak, “Yuvam yıkılacak, eşimin başına telefonla vurdum yaralandı, hastanede. Hastaneye gel, arkadaş olduğumuzu, sevgili olmadığımızı söyle” dedi. Bunun üzerine 14 yaşındaki oğluyla gelen Günay Kökçe, hastane bahçesinde karşılaştığı yaralı Güzel Dinç'e “Ben eşinle sevgiliyim” dedi. Çılgına dönen Bedrettin Dinç, yanında taşıdığı ekmek bıçağını çıkarıp Günay Kökçe'ye sapladı. Ağır yaralanan Kökçe, aynı hastanenin acil servisinde tüm çabalara karşın kurtarılamadı. Kaçan Bedrettin Dinç, sabaha karşı saat 05.00 sıralarında polis tarafından yakalanarak gözaltına alındı. Dinç polise verdiği ifadesinde, şunları söyledi:

“Akşam tuvalete girince sevgilim beni aradı. Eşim telefona baktı. Şüphelenen eşimle tartıştık. Sinirlenip kafasına telefonla vurdum. Hastaneye gitti. Bu sırada sevgilim Günay’ı arayıp, hastaneye gelerek ‘arkadaş’ olduğumuzu söylemesini istedim. Günay söylediğimin aksine eşime ‘Biz sevgiliyiz’ diyince elimi kana buladım.”

Olayla ilgili soruşturmayı sürdüren polis, Bedrettin Dinç'in yasal işlemlerin ardından ‘adam öldürmek’ suçundan adliyeye sevk edileceğini söyledi.

'ben eşinle sevgiliyim' deyince canından oldu Yorumları

Permalink - Mesaj no 1  08-27-2008, 00:20

aaah aaaahhh. ne olacak bu işler böyle...
    bu haberlere bile artık çok aşina olmaya başladık..
    allah islah etsin

Permalink - Mesaj no 2  09-03-2008, 09:08

haram yoldan kimseye fayda gelmiyor