Devletten 'iş Kurma' Kredisi   Konuyu açan: Fani 06   İlk Mesaj: 06-18-2008 (12:00)   Son Mesaj: 03-02-2016 (15:43)    Cevap: 102    Gösterim: 131946  

Ağaç Şeklinde Aç1Beğeni

Permalink - Mesaj no 20  05-20-2010, 10:15

--->: Devletten 'iş Kurma' Kredisi

ben nilgün salman 32 yaşındayım evde çamaşır satıyorum bunu dükkan açarak devam etmek istiyorum kredi nasıl alabilirim lütfen yardımcı olurmusunuz
    çalışkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) çalışkan Ziyaretci

Permalink - Mesaj no 21  05-28-2010, 20:02

çalışkan´isimli üyeden Alıntı
    ben nilgün salman 32 yaşındayım evde çamaşır satıyorum bunu dükkan açarak devam etmek istiyorum kredi nasıl alabilirim lütfen yardımcı olurmusunuz

Eğer işinizi büyütmek yani dükkan açmayı düşünüyorsanız projeli olarak il veya ilçenizdeki sosyal yardımlaşma merkezine gidip detaylı bilgi alabilirsiniz. Burada ne yazılsa yalan olur çünkü dosya hazırlama araştırma v.s. bisürü detayları var istenildiği zaman verilecek diye birşeyde yok son olarak yine vurguluyorum böyle bir bilgi için nette ne yazsanız heryerde aynı cevapla karşılaşırsınız.
    Misafir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) Misafir Ziyaretci

Permalink - Mesaj no 22  07-01-2010, 00:18

bu iş hala devam ediyor mu bunu öğrenmek istiyorum

Permalink - Mesaj no 23  07-05-2010, 16:55

Askerden Geldim ve iş yeri Kurma çabası içindeyim Aklımda bi kafeterya açma fikri var . Bunun için Kredi Almam Mümkünmü . Yardımcı olursanız Sevinirim...

Permalink - Mesaj no 24  08-20-2010, 18:36

merhaba diyarbakır gazi köşkü tarafında manzaralı arsa var onu aile çay bahçesine döndürmek istiyorum ama yardıma ihtiyacım var nereye baş vuracağıma yardımcı olursanız sevinirim
    misafir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) misafir Ziyaretci

Permalink - Mesaj no 25  09-02-2010, 01:01

kendıme ait3 ,4 aylık yeni bir işyeri kurdum ve elimde sermayem yok ve destek istiyorum bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim

Permalink - Mesaj no 26  09-03-2010, 00:12

Adam yukarıda yazmış kaç sefer.okmuyormusnuz..Bulunduğun il veya ilçedeki sosyal yardımlaşma merkezlerine basvuracaksınız..bukadar basit.Gerekli bilgiyi verecekeler...Öncelikle yoksul olmak gerekiyor ki keza burada herkes yoksul galiba ....Kolay gelsin...

Permalink - Mesaj no 27  09-11-2010, 15:29

ismim serkan 0532 4662199 18 yıllık kuyumcu imalat ustasıyım su an calısmıyorum 3 cocugum var ve bende kendı işimi kurmak istiyorum devletten faizsiz veyada dusuk faizli işyeri açma kredisi almam gerekıyor ama kımseye ulasamıyorum iş yeri açmak için ihtiyacım olan 200bin tl sermaye için gerekirse devletimize teminatta gösterebilirim acil yardım

Permalink - Mesaj no 28  09-15-2010, 13:29

Bn adanadan hafize doğan tekstil çeyiz üzerine iş kurmak istiyorum 20 yildir evimde usta dikişçiyim ama işimi büyütüp bir dükkan açmak istiyorum.kredi verirseniz kendi işimin patronu olmak istiyorum.
    HAFİZE DOĞAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) HAFİZE DOĞAN Ziyaretci

Permalink - Mesaj no 29  10-06-2010, 15:13

Ben bir pastane açmak istiyorum nereye başvurmalıyım
    ismihan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) ismihan Ziyaretci