Erdogan Youtube giriyormus   Konuyu açan: alptraum   İlk Mesaj: 11-21-2008 (01:28)   Son Mesaj: 11-22-2008 (03:20)    Cevap: 5    Gösterim: 1165  

Ağaç Şeklinde Aç1Beğeni
  • 1 gönderen alptraum

11-21-2008

Erdogan Youtube giriyormus

Türkiye aylardır YouTube`a giremiyor. Dün itibariyle gelen ikinci kapatma emriyle çok uzun bir süre daha sitenin resmi olarak açılmayacağı anlaşılıyor. Ancak Başbakan Erdoğan YouTube`a girdiğini söyledi. `Girilmiyor` diyenlere de `Ben giriyorum siz de girin` diyerek arka kapıyı gösterdi. BEN YOUTUBE`A GİRİYORUM
    Başbakan Recep Tayyip Erdoğan bu `sırrını` Hindistan`a giderken uçakta açıkladı. Basın mensuplarına CHP`nin türban açılımını desteklediğini anlatıyordu. Ancak bunun göstermelik olmamasını diledi. Çünkü Erdoğan YouTube`da CHP`nin türbanlılara karşı nasıl bir mücaadele yürüttüklerini görmüştü...
    Basın mensupları haliyle ``Youtube`ye girilmiyor`` diye itiraz ettiler. Bunun üzerine Erdoğan`ın cevabı çok manidardı: ``Ben giriyorum, siz de girin`` karşılığını verdi.
    YOUTUBE`A ARKA KAPIDAN GİRİŞ]
    Erdoğan YouTube`a nasıl girdiğini detaylı olarak anlatmadı ama anlaşılan o ki Başbakan da yasaklı sitelere arka kapıdan girmenin yolunu çoktan öğrenmiş...

safinaz bunu beğendi.

Erdogan Youtube giriyormus Yorumları

Permalink - Mesaj no 1  11-21-2008, 05:06

Yoksa bu foruma takılıpta youtube'a giriş ayarlarını mı öğrendi?
    safinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) safinaz

Permalink - Mesaj no 2  11-21-2008, 10:22

Ben zannetmiyorum ki türkiye youtube girmesin..Bizim türkler anında ayarlar yahu,o ktunnel falan olmasa da bulurlardı bi yolunu...

: )
    el_feta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) el_feta

Permalink - Mesaj no 3  11-21-2008, 13:52

safinazcım..alemsin..Allah da seni hep güldürsün cnm..
    Henna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) Henna Ziyaretci

Permalink - Mesaj no 4  11-21-2008, 19:57

BeKKe´isimli üyeden Alıntı
    safinazcım..alemsin..Allah da seni hep güldürsün cnm..

Amin ecmain canım
    safinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) safinaz

Permalink - Mesaj no 5  11-22-2008, 03:20

ikinci “benim memurum işini bilir” vakası olmuş sanki
    kipchak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) kipchak