"evlenmek amaciyla kacirildim..."   Konuyu açan: yabanGülü   İlk Mesaj: 11-03-2008 (18:06)   Son Mesaj: 11-04-2008 (19:44)    Cevap: 9    Gösterim: 1088  

Ağaç Şeklinde Aç17Beğeni
  • 4 gönderen Ensar
  • 2 gönderen el_feta
  • 1 gönderen Henna
  • 1 gönderen el_feta
  • 2 gönderen alptraum
  • 2 gönderen Henna
  • 1 gönderen Henna
  • 3 gönderen alptraum
  • 1 gönderen Henna

11-03-2008

"evlenmek amaciyla kacirildim..."

İstanbul Büyükçekmece 1. İcra Müdürü Erol B. Önceki gün ortadan kayboldu. İzmir’e götürülüp 1 gün alıkonulan ve dün İstanbul’a dönen Erol B. “Daha önce Sincan’daki icra dairesinde birlikte çalıştığım bir kadın beni evlenmek amacıyla kaçırdı” dedi.

Ankara Sincan İcra Müdürlüğü’nde çalışan evli ve 2 çocuk babası Erol B. İddiaya göre, kendisiyle evlenmek isteyen bir mesai arkadaşının teklifini reddetti.

Kadının tükenmek bilmeyen ısrarına tahammül edemeyen Erol B. Tayinini istedi. Erol B. Geçen 15 Temmuz’da İstanbul Büyükçekmece 1. İcra Müdürlüğü görevine başladı. Ancak mesai arkadaşı kadın, sürekli arayarak Erol B.’ye teklifini yineledi.

BEKAR ZANNENTMİŞ

Eşinden ayrı yaşayan Erol B. Önceki gün Küçükçekmece’de bir yakınının nikahına katıldı. Eve dönerken de bir minibüsten inen kimliği belirsiz 4 kişi tarafından İzmir’e kaçırıldı. Dün uçakla İstanbul’a dönen Erol B. ifadesine başvurulmak üzere emniyete götürüldü.

Erol B. gazetecilere, “Sincan’da birlikte çalıştığım bir kadın tarafından evlenmek amacıyla kaçırıldım. Beni, evli olduğumu öğrenince bıraktı” dedi.

"evlenmek amaciyla kacirildim..." Yorumları

Permalink - Mesaj no 1  11-04-2008, 09:07

Allâhümme ecirnâ min şerri'n-nisâ
    Allâhümme ecirnâ min belâ'in-nisâ
    Allâhümme ecirnâ min fitneti'n-nisâ
    yabanGülü, el_feta, YoK ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Ensar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) Ensar

Permalink - Mesaj no 2  11-04-2008, 10:26

amin amin...
    yabanGülü ve Henna bunu beğendiler.
    el_feta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) el_feta

Permalink - Mesaj no 3  11-04-2008, 12:37

yine söylemeden geçemicem..sen kusuruma bakma yaban gülü ne olur
    tv yada gazete de bu tarz vukuatların ilk cümlesinden sonrasına bakmadım....dumanı teneffüs etmek gibi geliyor bana....
    yabanGülü bunu beğendi.
    Henna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) Henna Ziyaretci

Permalink - Mesaj no 4  11-04-2008, 13:45

dumanı teneffüs etmek gibi

doğru söze ne hacet
    yabanGülü bunu beğendi.
    el_feta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) el_feta

Permalink - Mesaj no 5  11-04-2008, 16:55

Gercekten enteresan ama bir insan evli oldugunu nasil belli etmez bu da ilginc. Yani bir bayanla öyle bir muhabbet icerisinde olmalisiniz ki, o da sizi kacirabilsin ya da gercektende deli bu insan

Yazilanlarida okuyunca bugünlerde ismi forumda zikredilen nietzche den bir sözü eklemek istedim.

TEK BİR ŞEY OLABİLMEK, TEK BİR ŞEYE VARABİLMEK İÇİN, ÇOK YERDE, ÇOK ŞEY OLMAK, BU BENDEKİ SAĞDUYUDUR.
    yabanGülü ve Henna bunu beğendiler.
    alptraum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) alptraum

Permalink - Mesaj no 6  11-04-2008, 17:50

"islam" ol yada 'teslim' ol...
    buda benim sözüm olsun
    alptraum ve yabanGülü bunu beğendiler.

Permalink - Mesaj no 7  11-04-2008, 18:00

بسم الله الرحمن الرحيم
    اهدنا الصرط المستقيم
    İhdinessırâtel müstakîm
    صرط الذين انعمت عليهم غير المغضوب عليهم ولا الضالين
    Sırâtallezîne en'amte aleyhim ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.AMİN

Bizi müstakim/doğru/doğruluğu isteyenin yol(un)a hidayet eyle.
    Kendilerine nimet verdiğin mutlu kimselerin yoluna; gazaba uğramışların ve o sapmışların yoluna değil.AMİN.

yabanGülü bunu beğendi.

Permalink - Mesaj no 8  11-04-2008, 18:09

haticetül´isimli üyeden Alıntı
    "islam" ol yada 'teslim' ol...
    buda benim sözüm olsun

Yönetici kimligi agirligindan yazmak zor. Bir cümleyi yazarken 9 dan fazla düsünmek. Ama en azindan sunu diyebilirim. Kendinize sagduyu olarak aldiginiz bu metod cok güzel bir metod. Hakkini vermeniz ümidiyle lakin zor bir yol ve yazdiginiz cümleyi kendime ders olarak aliyorum lakin insaallah bende uygulayabilenlerden olurum hakkiyla. Said-i Nursi hazretlerinin bir sözü var bilmem kendisini tanirmisiniz bilmem onun sözlerini kabul edermisiniz(?)

İslamiyet güneş gibidir, üflemekle sönmez. Gündüz gibidir göz yummakla gece olmaz. Gözünü kapayan yalnız kendine gündüzü gece yapar.

Hayirda ondan ser de ondan lakin, olumsuzluklar bizi teslimsiz ya da islamsiz yapmaz

Selametle insaallah
    yabanGülü, safinaz ve Henna bunu beğendiler.
    alptraum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) alptraum

Permalink - Mesaj no 9  11-04-2008, 19:44

Amennâ...
    "Havf ve Recâ"..
    yabanGülü bunu beğendi.